Neviem síce kde "dizajnuješ" ale som presvedčený, že aj tam - v trhovej ekonomike (ktorú podľa teba my tu nechápeme), funguje normálny daňový systém, t.j.: "ti, co ani nemaju zaujem nieco v zivote dokazat boli plateny z dani uspesnych". Či...?! ;-7 A k tej tvojej poslednej vete asi len toľko: Neoplatí sa rozdávať dobré rady; múdri ich nepotrebujú a hlupákom sú tiež nanič, keďže im nerozumejú. ;-)

