Hm... Paľko, a to od kedy si ty tlmočníkom jeho myšlienok? Vari len nie odvtedy, čo ti tvoj milovaný hroch odkázal, že v modrej lagúne je miesto len pre dvoch? ;-P
Hm... Paľko, a to od kedy si ty tlmočníkom jeho myšlienok? Vari len nie odvtedy, čo ti tvoj milovaný hroch odkázal, že v modrej lagúne je miesto len pre dvoch? ;-P
Dúfam, že aj svoju polovičku pochváliš, ak takto "predá" váš spoločný dom a vy v ňom budete môcť zostať bývať za poriadne mastné nájomné. ;-7
...sa ti rehoce, keď si ju od nej už "výhodne" kúpil a teraz sa tu z nej vyčítanými zaručenými veštbami oháňaš! ;-7
...si na psa naskočila, že ti tak divne roky "utekajú"? ;-P
No som zvedavý, čo bude stáť Bútorovu kanceláriu "odškodné" pre tých piatich nevymenovaných kandidátov na sudcu ÚS! V "paláci" môžu už dnes prestať kúriť, svietiť aj umývať sa, aby na to našetrili. Lebo ja byť Kažimírom, tak im nedám do rozpočtu ani vindru navyše ale im odkážem nech si idú požičať k nejakej "dobrej" nebankovke. Napríklad do Čiech. ;-(
Prečo? Vari on späťvzatím námietok "omilostil" tých dvoch zaujatých členov senátu, ktorí prispeli k tomuto jednoznačne zaujatému a navyše aj zbabelému rozsudku? :=OOO Prečo po zrušení rozhodnutia prezidenta to nevrátili prezidentovi na opätovné konanie (potom by sme videli tie múdre rady Kiskovho Mazá(n)ka!) a prečo neodporučili pánovi navrhovateľovi aby sa so svojimi finančnými nárokmi obrátil na príslušný súd, tak ako to štandardne robí každý normálny súd na svete? ;-( Pokutu môže zaplatiť ten, čo "v dobrej viere" poradil bútorovmu nomenklatúrnemu chovancovi, aby vzal späť námietky zaujatosti a ten, čo poradil "nášmu" dobrému puttovi nevymenovať nových (NEZAUJATÝCH!) sudcov ÚS. ;-7
Jaká opozícia?! Šak tam máme fúru hrdinských europoslancov "naprieč celým politickým spektrom" - od "konzervatívcov" typu Sulík až po "extrémistov" typu Monča, i najsam veľkého eurokomisária Maroša! Tí tam čo robia?! ;-(
Přijel k vám Cirkus Šmelina
Bude tu velká šou
Jsme jedna velká rodina
A už k nám 4 klauni jdou
Tu Káru bláznů táhnem dál
Pro všechny voliče
My jsme ti blázni z povolání
Strejců Hlíny a Matoviče.
Ono, byť blbcom je smola alebo niekedy naopak šťastie, zväčša však ale len údel. Iba ty sa nás tu neustále snažíš presvedčiť, že by to mohlo byť aj poslanie. ;-7
To sa chváliš alebo ospravedlňuješ? ;-7
Zbytočne mu niečo odporúčaš. Takí ako on od "nevercov" rady nesmú prijímať! ;-7
Vôl, čo maká do úmoru, aby takíto pravicovo "zmýšľajúci" paraziti nepodochli od zimy a hladu! Odmenou mu je akurát tak výsmech tých zachránených, že je len sprostý vôl! ;-(
Hm... Zabudol si, že táto "svätica" má za to "staranie sa o mesto" na krku trestné stíhanie? Alebo nezabudol?! ;-(
Tak to vyzerá, keď múdrejší ustúpi - vytvorí priestor pre blbca, aby svoju blbosť dokonal. A toto dnešné vystrájanie "gangu 4" niktošov spolu s ich bliakajúcimi ovcami (ktorým sa zrejme cnie za Lipšicovou striekačkou) je toho názorným príkladom! ;-(
Ale pre súdružky sekretárky súdruhov riaditeľov (ako boli asi aj jeho mamenka) to neplatilo. Tie "vybavovali" nedostatkový tovar o dušu spasenú ešte aj dlho po "zamotanej"! ;-P
Skús to vysvetliť ty a aspoň svojmu súdruhovi dzugasvilimu, lebo ten sa tu sťažuje, že "Geny a pozostatky myslenia socializmu jednoducho nepustia!". ;-P
Hm... Ty asi nerozumieš príspevkom a výzvam tunajšieho fúrika na vzdelávanie. ;-P
Neklam, za pouličný vtip ťa nezavreli ale za nehoráznu urážku citov oddaného budovateľa - súdruha červeného fúrika, ktorú iniciatívne aktívne a s kritickou náročnosťou oznámil príslušným úradom anonymne súdruh s krycím menom kaktus. ;-P
Odporúčame