Už nie je v centrále NATO, tak je celý zúrivý, že ho z teplého fleku vykopali! ;-7
Už nie je v centrále NATO, tak je celý zúrivý, že ho z teplého fleku vykopali! ;-7
Vyučený vojenský zásobovač je zrazu veľkým analytikom len preto lebo ho nejaký akciový galfón "za zásluhy o volebné výsledky" poslal do Bruselu. ;-7
No skús si svoje príspevky porovnať so znením platného Trestného zákona (napr. §§ 163, 167, 373, 417, 423, 424 a pod:) a potom sa zamysli, či adminovi stojí za to, aby bol braný na zodpovednosť ako spolupáchateľ kadejakého banditu. ;-7
No až toľkú sebakritiku som od teba, sosidž, priznám sa, nečakal! :=DDD
No toto vyzerá skôr tak, že ti prihára. ;-P
Nie sme na Balkáne, aby konal podľa priania kadejakých banditov. ;-P
Nevyhováraj sa, "dole na hubu" ťa mohla stiahnuť iba ak tvoja hlúposť a lenivosť! ;-P
Nuž súdruh generálny riaditeľ si zrejme plní svoje úlohy (=pripraviť "podnik" na privatizáciu podľa manuálu autorov M&M=Mečiar&Mikloš) vzorne a v súlade s harmonogramom. ;-7
Nepreceňuj ho, že ejakulácia, keď to pripomína len "prudké" mokvanie z anusu. ;-)))
No ako vidím podľa tvojich komentov, tak tvoji predkovia sú riadne zdegenerovaní. Múdrosť, totiž, prichádza s vekom ale blbosť je vrodená, môj strieborný. Takže vyhovárať sa v tvojom prípade na nejakých komunistov je smiešne. ;-P
Polia vtedy patrili tým, ktorí na nich pracovali, šuhajko. A boli vždy riadne obrobené. Pozri sa na polia dnes - chaos vo vlastníctve, kradnutie polí, všade len burina alebo nastavané skladištia nepotrebných somarín, potravinová nesebestačnosť krajiny a k tomu všetkému ešte dotácie na neobrábanú pôdu. A v takejto situácii ideme robiť na niekoho ramená s nejakými sankciami? Šak sa z nás musia rehotať už aj Somálci i Sudánci. ;-7
Najčastejšou príčinou mylnosti našich súdov o vlastných blížnych býva sklon považovať za blbcov predovšetkým tých, čo sa nesnažia robiť dojem chytrých, pretože sú natoľko múdri, že je to pod ich úroveň. ;-P
Kristepane, to tieto kydy už aj v škôlkach šíria? ;-7
Ty môžeš ísť radiť naraz Dulebovi aj Shutzovi. ;-7
O čom to tu točíš demagóg? Zatiaľ je oficiálne potvrdené iba to, že na Ukrajine sú minimálne švédski vojenskí špióni, t.j. vojaci členskej krajiny NATO! Naproti tomu, dôkaz o prítomnosti iných ako len zmluvne dohodnutých ruských vojakov na Ukrajine (za čo Ukrajina zinkasovala lóve dopredu) nikto doteraz nepredložil. ;-7
Lenže ak my múdri ustúpime, tak tým generálskym blbcom vlastne necháme priestor na páchanie tých blbostí, ktoré zatiaľ "iba" predpovedajú! ;-7
Medzinárodným právom sa tu zbytočne oháňaš, lebo tvoji chlebodarcovia si s ním už dávno vytreli zadnicu, takže tu, žiaľ, iba smradíš. ;-( Okrem Washingtonskej zmluvy totiž existuje aj niečo vyššie, šuhajko, a to je Charta OSN! ;-P
Prestaň už trollovať tie nezmysly a klamstvá, Gruzínci v 2008. roku začali vojenský útok presne v čase začiatku OH v Pekingu. Čo je to za háveď ktorá ide bojovať v čase konania Olympiády? To, že dostali do držky bolo iba zákonité a gruzínski voliči to "dobrodružstvo" svojmu vydrapenému prezidentovi zrátali. Alebo chceš tvrdiť, že Gruzínci nevedia, čo sa u nich dialo ale teba, alebo tebe podobných trollov sa budú pýtať? ;-7
Odporúčame