No podľa tohto, zasadanie ukrajinskej vlády to musí byť iný zážitok - hitparáda blbostí a na záver vedomostná súťaž Blbší víťazí. ;-7
No podľa tohto, zasadanie ukrajinskej vlády to musí byť iný zážitok - hitparáda blbostí a na záver vedomostná súťaž Blbší víťazí. ;-7
Tento úkaz maximálne tak s tými plážovými volejbalistkami môže "podebatovať". ;-7
Ale no... ešte furt si nepredýchal tú potupu, že tvojho vodcu na oslavy SNP nepozvali? ;-(
...si fakt myslíš, že tí "kreatívni" vykladači SNP sa budú zaoberať nejakými starými babkami a dedkami zaťaženými, podľa nich, ideológiou? :-O Asi len málokto vie, že režisér toho "kontroverzného" filmu, o ktorom je tento článok, je zároveň plateným zástupcom - vedúcim Creative Europe Desk na Slovensku! ;-(
Odstúpiť z najvýnosnejšej trafiky?! :-OOO
Odvolať politruka?! :-OOO
Sotko, sotko... Ty si čo za kresťana, keď miesto odpovedí na položené otázky iba ďalej klameš? Takže k tomuto tvojmu angažovanému komentu len toľko:
1. Uveď tú väčšinu krajín, v ktorých, ako píšeš: "Financovanie cirkvi prebieha...podobne ako u nás.". Podľa mojich vedomostí, okrem ČR takú nenájdeš. Ak mi ale neveríš, tak sa s dôverou obráť na Cirkevný odbor MK SR, kde majú už roky pripravený návrh nového zákona o finančných vzťahoch štátu a cirkví, ktorý sa však kvôli odporu 2 "našich" najväčších cirkví nedarí dostať do legislatívneho procesu. ;-P
2. Skús uviesť, koľko % z peňazí, ktoré dáva štát na financovanie RKC (alebo aj hociktorej inej cirkvi) ide na "rekonštrukciu spoločného kultúrneho dedičstva".
Garantujem ti že ani cent, lebo by to bolo v rozpore s účelom ich použitia. Ak mi neveríš, tak sa s dôverou obráť na MK SR (napríklad na Cirkevný odbor, alebo na Sekciu ekonomiky a projektového riadenia) a tam ti to vysvetlia.
Demagógom ako ty je nejaká sloboda nanič!
Darmo sa zaliečaš, ak by si bol mlčal mohol si byť za filozofa. ;-P
Myslíš takú humanitárnu pomoc, ako tým nešťastným Jezídom? To, čo nestihli pohlušiť príslušníci ISL, to bezpečne podorážali britskí letci, čo tomu zostatku pozhadzovali na hlavu debny s "humanitárnou pomocou"! ;-7
Skrátka tí zákerní Rusi nasadili do bojov tanky stealth. ;-)))
He, he... Tú rétoriku, čo tu používaš si pochytil z dedovho denníka mladého propagandistu? :=DDD
Najkrajšia bola správa, ktorá akosi "prenikla" do vysielania SRo v sobotu okolo poludnia: "...v Kyjeve sa zajtra uskutoční vojenská prehliadka, ktorej sa zúčastní asi 1 500 vojakov, príslušníkov protiteroristickej operácie na východe Ukrajiny. Na poriadok bude dohliadať asi 4 000 policajtov a príslušníkov ukrajinských poriadkových síl..."! :=DDD
...veliteľ už nemohol ďalej telefonovať... Asi už vyčerpal kredit. :=DDD
No pohraničníci ustúpili, aby to mohli v kľude dať na Facebook. ;-7
Akože len časť? :-O Podľa týchto "správ" to vyzerá tak, že im Rusi tú techniku vracajú všetku. Aj s posádkami. :=DDD
P.S.
Ak sa vám neuráči odpovedať tu v debate, tak sa na vás obrátim so žiadosťou podľa Zákona o slobode informácií a vašu odpoveď s radosťou zverejním.
Hm... Takže pán autor, koľko vás a vám podobných nájomných indivíduí stála tá ochrana "hodnôt"? :=OOO O koľko ste si v EK "utiahli opasky"? ;-7 Koľko náhradných trhov ste už zohnali pre producentov, na ktorých sa vzťahujú sankcie? ;-P Z čích prostriedkov hodláte zaplatiť tie škody, ktoré vzniknú živiteľom vašej slovutnej komisie v dôsledku vašich "hodnotných" rozhodnutí? ;-(
Odporúčame