Ako chceš vyvrátiť alebo aspoň spochybniť tie táraniny a vyložené voloviny, čo píšu SME (podľa teba vraj seriózne noviny!) o Ukrajinskej "kríze", keď ti pod nimi nedovolia diskutovať? ;-(
Ako chceš vyvrátiť alebo aspoň spochybniť tie táraniny a vyložené voloviny, čo píšu SME (podľa teba vraj seriózne noviny!) o Ukrajinskej "kríze", keď ti pod nimi nedovolia diskutovať? ;-(
Táraš ako obyčajný troll. ;-7 Napríklad ten tvoj bod 2 je demagogická haluz z dielne vojnových štváčov. Ak by si nebol zadubený a aspoň včera by si sledoval debatu v Téme dňa na TA3, tak by si videl, že aj zúrivý proamerický "analytik" Samson musel pod ťarchou Chmelárových argumentov uznať, že tá "Budapeštianska dohoda", ktorá mala garantovať NEUTRALITU Ukrajiny a nemennosť jej hraníc nebola nikdy nikým oficiálne ratifikovaná. A pokiaľ sleduješ dianie tak musíš uznať, že Ukrajina svoje hranice do dnešného dňa oficiálne nikde nikomu na uznanie nepredložila, čo jej aj toť nedávno vyhodil na oči samotný generálny tajomník OSN. ;-7 To, či ty s niečím súhlasíš alebo nesúhlasíš ešte neznamená, že pravda prestane byť pravdou, šuhajko! ;-P
Tak už aj Irak napadli Rusi? :=OOO No čo sa tu ešte nedozviem od zúfalcov z modrej lagúny? ;-7
Jagodzinski tam vypadal ako Alenka v ríši divov - evidentne sa nestačil diviť nad úžasnou odvahou "našich" MaTelKo "jastrabov". ;-7
Staré záhorácke: Nikdy nie je tak zle aby nemohlo byť ešte horšie! ;-P Takže s tou objektívnosťou a slobodou slova, by som si nebol taký istý ani v Záhradkárovi! ;-)))
Obyčajní hlupáci, to by sa ešte dalo zniesť! Ale takíto kvalifikovaní, ako vy dvaja, to už je na pováženie! ;-7
Tragač, tvoji autori boli hipíci a ty sa z toho nevieš do dnes spamätať? ;-)))
Tragač, skús sa ísť pozrieť pred hociktorý LIDL, tesne pred otvorením - rad jak za "blahého socíku". ;-7
Hm... Ešte, že to porekadlo: Dlhé vlasy, krátky rozum!, nevymyslel ani Marx, ani komunisti. ;-P
Ak si bol ovca, tak ti nabalili aj blato namiesto zemiakov. Kto si to nenechal (ako napríklad ja), ten si doniesol domov zemiaky bez blata. ;-P Stávalo sa mi v obchode, že takí ako ty sa na mňa oborovali, čo si toľko vyberám a zdržujem ich. Takým som okamžite odporučil, nech idú predo mnou, nech si vezmú tú hlinu a ja kľudne počkám keďže chcem iba zemiaky. Podobne som sa správal (a do dnešného dňa správam) aj u mäsiara, v pekárni atď. A nechoď na mňa s takým, že si vymýšľam, lebo nikde nič nebolo a muselo sa brať to, na čo človek momentálne narazil! ;-7 Nikto vtedy neskapínal pod plotom a ani skutočne odkázaných žobrákov som vtedy na Slovensku nevidel toľko ako teraz. ;-(
Vidíš? To nie je ako nejaké rýchlokurzy demokracie a sexuálnej slobody organizované kadejakými podenkovými MVO. Kvalitu výučby preverí vždy až čas! :=DDD
Hm... Zaujímavé ale je, že najšikovnejším podnikateľom v tejto našej svojstojnej drbokratickej džamahíriji je práve bývalý šéf tej hnusnej Plánovacej komisie a ľudia z jeho okolia, ktorí sa pri riadení svojich firiem nehrajú na žiadnych demokratov. ;-)))
Šuhajko Máster..., keď dospeješ, tak (možno) zistíš, že mladým dokáže byť každé teľa. ;-7
Toľko, že to stačí na to, aby to pochovalo akúkoľvek demokraciu. ;-P
Lebo podľa demokratických kritérií sú niektorí jeho obyvatelia teroristi. ;-P
Co sa tu čuduješ jak morka drefku, tragaču ježatý? V Kiripolských zvjesťách o tem ešče nepísali? To fááákt?! ;-P
Krištofík, keď sa už z tých bohemizmov nevieš vymotať tak ti trošku "pridám":
Ten kdo má co říci
vystačí s pár slovy.
Záplava slov hlupákových
pranic nevypoví.
Odporúčame