Zrejme dosť, keď aj takíto asociáli majú na pripojenie k netu. ;-7
Zrejme dosť, keď aj takíto asociáli majú na pripojenie k netu. ;-7
No na ten nadšene mávajúci špalier "vítačov" od letiska po Grassalkovichov palác vám 2 asi len tunajší Fúrik-kaktusík stačiť nebude. ;-P
Nepreháňaj, o jeho "vystúpení" v OSN až takáto debata nebola. ;-)))
Načo nejaké písomné inštrukcie, keď je s ním politruk-rukovoditeľ Lajčák? ;-7
Máš pravdu, je to (ešte furt celkom) nevyfarbený truľo! Ale snaží sa o106!!! ;-7
No zrejme o iných jeho "počinoch" nemajú médiá potuchy, tak radšej informujú o všetkom, o čom bezpečne vedia. :=DDD
Nie, ale asi im cestu skrížil nejaký červený Fúrik z Malaciek. ;-)))
Ale tvoje alter ego - Fúrik, tu onehdá tvrdilo niečo iné. Že tá výhra vreca zemiakov nad Ficom bol kolosálny úspech. ;-P
Čo je, prebral ti tú frajerku, keď ju tu toľko premieľaš? ;-7
S tými "posmrtnými pamětmi" si to zabil, Truhlíku Dovšehorejpale. :=DDD Ty si sa z univerzálneho manažéra 3D flašinetu "rekvalifikoval" už na vydavateľa špiritistickej literatúry? :=OOO
Ale no... nezhadzuj ho - Putin to "dotiahol" na šéfa rezidentúry KGB v Nemecku! ;-P
Skrátka pomsta užitočných idiotov autorovi za ich presný popis. ;-7
Ad: cato
Vyšetrovaný a popravený za neamerickú činnosť... ;-7 Už si skúsil ako americký občan navštíviť Kubu alebo KĽDR bez osobitného povolenia (u nás sa to za bývalej totality nazývalo "výjazdná doložka") amerických "úradov"? ;-P
Hútam z akej gule si vyčítal, Tamagoči, že v roku 2040 budú mať Kremeľ aj vo Washingtone. ;-P
Dúfam, že ty toto píšeš zo zdemokratizovaného a slobodného Bagdadu. ;-7
Asi "interbrigadista" z Rudnianskeho kmeňa lovcov-zberačov (farebných kovov). :=DDD
No ako vidím, tak jestvujú jedinci, ktorých stvoriteľ musel byť buď amatérsky babrák alebo profesionálny potmehúd. ;-7
Odporúčame