Karči, ak sa ty cítiš byť na úrovni obyvateľa domu na Luníku IX, ktorý potrebuje "zásah" nejakého "správcu", je to tvoj problém. dovolím si ťa ale požiadať, aby si negeneralizoval, resp. aby si sa nesnažil tvrdiť, že sa tak správajú všetci členovia tejto spoločnosti. ;-7


