Ja viem, že nikoho - tebe je len na tej izolačke samému smutno. ;-P
Ja viem, že nikoho - tebe je len na tej izolačke samému smutno. ;-P
Čo tak, namiesto tých vysnívaných jácht a víl v Tatrách, kúpiť si aspoň 10 deka zdravého rozumu pre seba? ;-P
Tak Merkelka vyzýva Rusko, aby zabezpečilo nepriechodnosť Rusko-Ukrajinskej hranice a Rasmussen zároveň vyvreskuje, že nech sa Rusi neopovážia k tej hranici priblížiť? Jak u blbých na dvore! ;-7
Shark prezlečený za konzervu tuniaka v modrom náleve odišiel bojovať za oslobodenie sa Jezídov od nezdravého stravovania sa. :=DDD
Veď toto je on. Akurát mal s týmto nickom rok zaracha.
Ktorých tam dopravil červený fúrik z letiska v Kuchyni. ;-7
Kaktus (v zdrobnelej podobe), podobne ako aj ...jalovica... tu boli zablokovaní asi rok v tej najprísnejšej nápravnovýchovnej skupine tak, že slová z ich nickov si tu nesmel použiť v texte príspevku, inak ti ho to ani nepustilo.
Endžíla má iné starosti - odpočúvajú jej vraj už aj vibrátor! :=DDD
Naši bývalí bratia (dnes už len bratanci) za riekou Moravou hovorievali takým sľubom Těšínská jablíčka. ;-P
Hahaha... sranda je iba ak v tvojej makovici! ;-P
Sú chvíle, keď sa mi zdá, že na blázninci niekto zabudol zatvoriť dvere. ;-7
Hm... Takže, podľa teba, Kyjev okupovala "ruská teroristická zberba" a preto sa na Majdane strieľalo do civilistov? ;-7
No možno bude musieť každý branec narukovať aj s bicyklom. ;-)))
Humanitárna agresia - prekŕmiť obyvateľstvo susedného štátu tak, aby sa vyprdlo na "demokratickú" vládu. :=DDD
Múdreho môžeš robiť len potiaľ, pokiaľ Ti to 60-tisícová americká okupačná armáda dovolí! ;-P
Nie! Všetci ostatní, okrem Rusov, tam vykonávajú mierové misie! ;-)))
Odporúčame