No do vymysleného lietadla sa ťažko triafa, tak ako sa ťažko dá nájsť vymyslená ponorka. ;-P
No do vymysleného lietadla sa ťažko triafa, tak ako sa ťažko dá nájsť vymyslená ponorka. ;-P
Čo je, nejako sa ťa to týka? :-O Nebodaj sedíš na US leteckej hláske a v signálnej lampe sa ti minul petrolej? ;-7
Očuj ty ošklbaný tragač, si snáď Bútorov podržtaška, že tu takýto hnusný klamársky hnoj rozprskávaš? ;-7
Píšeš tu nepravdu, Bilko! Žiadny z ministrov zahraničia V4 nereprezentuje žiadnych voličov! ;-P No a k tej druhej tvojej vete by so prosil zdroj. Inak je to iba tvoje ničím podložené tvrdenie! ;-7
He, he... Takže za plyn neplatia ale za jeho prepravu už platiť budú? :=OOO To v ktorej akadémii takúto žartovnú ekonomickú vieru vyučujú? :=DDD
Na rozdiel od tvojej vlády a jej "spolubratří imperiálních demokratů" je naša vláda konzistentná - neuznala samostatnosť ani Kosova ani Krymu. No a keďže sezóna už skončila, tak si zbaľ svoj flašinet i kolotoč a choď "politizovať" do "své" hospody, Rejpálku. ;-7 A neboj sa, my sa tu bez tých tvojich vyrývačských "múdrostí" zaobídeme. Tak ako aj doteraz! ;-P
Myslíš, že Kostaričania sú somári? ;-7
No ale z tých triesok z jeho kríža, čo opatrujú kláštory a kostoly po svete, by fungovala priemerná biomasová tepláreň možno aj celý rok. ;-)))
Takto si mal ručať, keď pokladník VPN na Jiráskovej bez akéhokoľvek príjmového dokladu podal hociktorému z "revolucionárovi" (kedykoľvek sa komu z nich zažiadalo!) hrsť 100-korunáčok. ;-P Tam to začalo a v "modifikovaných" podobách pokračuje do dnešného dňa! Tak sa tu dnes nehraj na nechápavého!!! ;-(
Ako vidno, tak aj v tejto oblasti ťa konkurencia valcuje. :=DDD
Ty musíš byť len nejaký podradný poskok, keď nemáš životopis svojho idola s jeho venovaním. ;-( S tebou je škoda sa zahadzovať, nádenník! ;-P
K tomu ťa nikto ani nenúti, len pokojne cmúľaj ďalej. ;-P
Čo je, čo tak nasucho pregĺgaš, tamagoči, vo vašej karčme majú dnes sanitárny deň? ;-(
A čo tak vrece kukurice alebo ovsa - nech je nejaká zmena a nech sa aj voliči už konečne nažerú. ;-(
Snívaj ďalej, len daj pozor, aby ťa tie ovce zďalekoodbratislavy v tom špalieri nepodlávili. ;-P
Nič neprivatizoval? :=OOO Ej, ej... asi si si poriadne neprečítal životopis svojho idola! ;-( Daj bacha, aby si nedostal za trest opísať 100-krát tú jeho časť, kde sa píše o podnikateľských úspechoch najobľúbenejšieho vydriducha počas malej privatizácie. ;-P
He, he... A tento tvoj najnovší idol bol odchovaný kde? :-O Vari v nejakom "demokratickom" inkubátore, čo si jeho komunistickí autori zadovážili v Popradskom TUZEX-e? ;-7
No a keďže tohto tvojho idola dedičov názorov z Moskvy medzi seba nechceli, tak sa snaží vopchať aspoň medzi dedičov názorov z Washingtonu. ;-7
Odporúčame