Prepáč Lado, ale podľa tohto "vlhkého" podtónu sa mi javí, že Danielito musel byť u teba na návšteve, keď "gazdiná" nebola doma. ;-7
Prepáč Lado, ale podľa tohto "vlhkého" podtónu sa mi javí, že Danielito musel byť u teba na návšteve, keď "gazdiná" nebola doma. ;-7
Neľutuj hlupáka, žobráka ani úbožiaka, lebo nevieš na čo ich Boh stvoril! (staré cigánske príslovie)
Báťuška Rasmussen na také taľafatky, keď americkí mieroví misionári (ktorí ani nepatria pod jeho velenie), demokraticky vytrieskajú kdesi na baltickom záhumní zopár domorodých lotyšských dedinčanov, teraz nemá čas! ;-( Teraz musí behať po strednej Európe ako žobravý mních, aby svojmu nástupcovi neodovzdal úplne prázdnu NATO-kasu. ;-P
Nabudúce si pozornejšie prečítaj dátum spotreby toho, čo si "šľahneš"! ;-P
Máš 100 %-nú pravdu, Peťule!!! :=DDD Kašli na neprajníkov, závistlivcov... a nedaj sa znechucovať - blbni stále a bez prestávok, pretože občasnú alebo ojedinelú blbosť pokladá okolie zväčša za prejav mentálnej nedostatočnosti, prípadne za plod zlého úmyslu, zatiaľ čo súvislý reťazec blbostí už svedčí o tvojej cieľavedomosti, spoľahlivosti a ustálenom životnom štýle! ;-P
Aj Francúzsko to garantovalo. Asi aj preto - aby učičíkalo Rusov, tak im pre istotu ako člen NATO (aj napriek sankciám deklarovaným jeho "spolubojovníkmi") ide poslať 2 nové vojenské lode. ;-P Nech žije solidarita členských krajín NATO! :=DDD
Obama má takýchto iniciatívnych chumajov na háku, to sú len takí regionálni Svedkovia Šebejovi. :=DDD
Prepánajána, to kde vás učia až takejto duševnej pornografii, chúďatká belasé zatúlané? :=OOO
Bu, bu... Mal by si mamke povedať nech ti pred spaním nečíta rozprávky zo SME, lebo ti to evidentne nerobí dobre. ;-P
Ako vidíš, tak u n iektorých ani univerzitné vzdelanie a zahraničné stáže ešte nemusia byť zárukou zdravého rozumu.
Tak už konečne napíš, aké máš teda to univerzitné vzdelanie, či zločinné alebo perverzné. ;-P
Oligarchovia,ryžovať, zbedačovať ľud... To tu cituješ z nejakých VUML-áckych skrípt, čo si ako jediný majetok po predkoch-budovateľoch zdedil? :=OOO
Ja som chcel nejakú snímku o tom tvojom komunistickom dese na UK BA. ;-7
Miloševiča radšej odkrágľovali, ako by pripustili, že pri tom procese im verejne povyhadzuje na oči všetky tie lotroviny, čo s pomocou fašistických pohrobkov v Juhoslávii popáchali.
Daj aj nejaké snímočku, ako si ty - zarytý antikomunista, urputne bojoval na bolševickej univerzite o červený diplom. Alebo ako si v potu tváre robil "vedu", aby si si získal medzinárodné renomé odborníka na menežment diaľkového ovládania vysoko frekvenčných tragačov. ;-P
Čechom netreba závidieť, keď aj my sme si dokázali do kresiel ministrov posadiť kadejaké zaujímavé figúrky! Len tak skusmo: minister práce vytancovaný ekonóm úspešne vyrábajúci z invalidov práceschopných nezamestnaných, minister dopravy a telekomunikácií majiteľ cukrárne úspešne obchodujúci nie len s TELEKOM-om ale aj s "vláčikmi", premiér vyučený výpravca úspešne regulujúci prelety humanitárnych bombardérov, ministri obrany jeden úspešne športkujúci VUML-ák, ďalší trúchliaci mešťanosta, po ňom sopliak s "modrou knižkou", po ňom usmievavý richtár a potom dokonca až vedúci "supermarketu" úspešne "načúvajúci" aj vlastnej sekretárke. :=DDD
He, he... že PÁNA Dubčeka! :=DDD To kam až na takú ftipnú kašu chodíš?! :=OOO
Odporúčame