Prestaň tu už, prosím ťa, aportovať pri každom spomenutí tvojho oplašeného "páníčka". ;-7
Prestaň tu už, prosím ťa, aportovať pri každom spomenutí tvojho oplašeného "páníčka". ;-7
Blbni čo najviac, ale s mierou! Kráľovstvo nebeské a blaženosť sú určené najmä pre hlúpych a duchom chudobných! Neveríš? Prečítaj si Bibliu! Ale pozor, všetkého s mierou, lebo aj dobrého veľa škodí. Preto nie aby sa ti blbnutie stalo vášňou, návykom, t.j. akousi psychickou závislosťou, ako u narkomanov alebo alkoholikov v dôsledku nadmerného a pravidelného holdovania svojej vášni. Blbnúť musíš vždy s mierou! A zdokonaľuj sa v blbosti! V dnešnej dobe, kedy odbornosť a kvalifikácia, skutočná výkonnosť, zručnosť a majstrovstvo sa stávajú rozhodujúcimi faktormi a sú najlepšou poistkou proti nezamestnanosti, keď sa stále zvyšujú nároky a požiadavky, nemožno zabúdať na potrebu zdokonaľovať sa! Niet jediného dôvodu prečo by to nemalo platiť pokiaľ ide o blbosť a blbnutie. Tým skôr, že práve v oblasti blbosti je najväčšia tlačenica a následkom toho i šialená konkurencia. Obstojí iba ten, kto blbne na úrovni, vysoko odborne a nekonvenčne - vynachádzavo.
Máš pravdu zlodejov nahradíme inými ale plnohodnotnými zlodejmi. Akurát v iných (zatiaľ údajne čistých) dresoch. ;-P
Prepáč ale doktor Chocholoušek nie je veterinár, aby papagájov ošetroval. ;-)))
Quattro a Triangel ho zabezpečia. Na výhodné splátky! :=DDD
Asi v Sobranciach pred kultúrnym domom zabezpečovala debokratom catering. ;-7
Ja po vzore redaktorov RTVS navrhujem metyl, ktorého nahromadenie, podľa našich (z koncesionárskych poplatkov dobre živených) profesionálnych "investigatívcov", vraj zapríčinilo výbuch v tej tureckej bani. ;-7
Ty nevidíš tie "typické škvrny" od chloroformu? ;-)))
Priam ukážkový poklad - len ho vykopať! :=DDD
Aké voľby? Voľby báťušku cára nazývaného "po novom" prezidentom? :=O O parlamentných voľbách je ticho ako v lotrovskom pelechu po bujarej oslave úspešného lupu. ;-7
Hovorí sa, že múdrejší ustúpi. Na Ukrajine to vyzerá tak, že tam už všetci múdrejší ustúpili. ;-7
Šak to nečítaj a nebudeš sa musieť iba sem - do diskusie posledných normálnych ľudí, chodiť pozerať ako vyzerá zdravý rozum a inteligentná diskusia. ;-)))
Hm... Máš na mysli nejakú (ne)zamatovú kontrarevolúciu pomocou "outsourcingu"? :=DDD
Však dobrí kresťania vraj občas robia pokánie a aj sami si "naordinujú" nejaký ten pôst alebo dokonca trest. ;-)))
Tragač, chceš mladým nahovoriť, že JRD, ŠM (i súkromní pestovatelia ovocia a zeleniny a drobní chovatelia prasiat a hydiny), hute, železiarne, potravinárske (mliekárne, konzervárne, cukrovary, liehovary, čokoládovne, mäsokombináty...) textilné, odevné, kožiarske, obuvnícke, drevospracujúce a stavebné podniky (vrátane cementární, vápeniek, tehelní, výrobní malých prefabrikátov...), podniky ťažkého strojárstva (odhliadnime od zbrojárskej výroby!), plynárne, elektrárne, vodárne alebo podniky vyrábajúce spotrebnú techniku pre domácnosti - práčky, chladničky, televízory etc., nemali odbyt? :=OOO
Barátom, prestaň sa hrať na občana, keď to všetko robíš ako "záhumienkár" na poli podnikania. Vysvetli radšej svojim klientom, že socializmus so "všetkým zadarmo" už dávno (pred 1/4 storočím!) skončil a teraz už aj jeho zrobení nadšení budovatelia, keď chcú sledovať TV LUX a iné "hodnotné" TV stanice, musia zasa niečo obetovať (šak sú na to zvyknutí ešte z čias budovania), t.j.siahnuť do kešene a zaplatiť. ;-7 Tzv. krížové dotácie, tvoj idol úspešne zlikvidoval, takže financovanie prenosu signálu "verejnoprávnych" TV staníc z "výťažkov" za prenos signálu komerčných staníc nie je už dnes možné! Vitaj vo svete férovej súťaže a "voľného" trhu! ;-P
Prepáč ale s tým autom si to netrafil. Ak sa totiž nebudeš zúčastňovať pravidelných a SPOPLATNENÝCH servisných prehliadok, tak pri reklamácii budeš mať problémy. A túto fintu hojne používajú/využívajú aj všetci predajcovia bicyklov. No a čo sa týka kúpy spoločnosti - firmy, tak ti garantujem, že na Slovensku (a všetkých "civilizovaných" krajinách vyznávajúcich demokraciu a voľný trh) je to tak, že firmy sa nekupujú na to, aby si kupujúci kúpil záväzky (a starosti, čo s nimi), ale naopak, majitelia predávajú svoje firmy preto, aby sa starostí a obmedzení v podobe záväzkov načisto zbavili.
Janči, skús na nejaký čas prestať čítať SME, matovičove inzertné noviny a propagačné materiály "nezávislých" MVO lebo ti to nerobí dobre! ;-P Prejavuje sa to tvojou prehnanou agresivitou v komunikácii s tými, ktorí si dovolia taký luxus, že majú aj vlastný názor, resp. sa opovážia uvažovať nad tým, čo si napísal, miesto toho aby tvoje názory a dojmy okamžite a bezvýhradne prijali za svoje. ;-7
Odporúčame