Putinovi sa zasa potvrdilo ono známe: Besného psa sa neoplatí ľutovať a už vonkoncom nie hladiť! ;-7
Putinovi sa zasa potvrdilo ono známe: Besného psa sa neoplatí ľutovať a už vonkoncom nie hladiť! ;-7
Tí vraj žiadny plyn nemajú a ani žiadny nikdy ani nevideli! ;-)))
Jeho "radcovia" mu povedali, že propagandou sa kúriť nedá, tak sa splašil a vypisuje bludy. ;-7
Aj Mečiar je rýchlozbohatlík. A teraz čo, budeme ako na Ukrajine - keď nás takýto rýchlozbohatlík, ako zamestnávateľ alebo dokonca ako verejný funkcionár pomocou kúpených médií vyzve, tak mu budeme verejne prejavovať lojalitu, aby nás nebodaj z roboty nevyhodil?! ...alebo ako? ;-(
...si neviem prestaviť, čo by sa ti stalo, stretnúť tak zdravý rozum! ;-7 Pokiaľ ma pamäť neklame, tak bez "eštébákov" by sa vraj ani tá zamotaná revolúcia nebola podarila. ;-P
No a jeden z takých orgánov ejakuluje hojne už aj pred "úradným" stoporením a "zavedením" do paláca! ;-7
Ale pozri ako sa tí blbci z toho, že nimi zostali, vytešujú! :=DDD
Riziko straty pracovného miesta alebo neuhrádzania splátok hypotéky bývajú dosť účinnými "retardérmi"! ;-)))
V samotnej "myšlienke" - že to nejakého, čo sa demokratom nazýva, vôbec napadlo. ;-7
Žiaľbohu, dnes sa ("vďaka" takýmto "užitočným" nádenníkom médií ako napríklad aj pán autor) ani 100-krát opakovaná pravda nestáva pravdou! ;-7
Čo všetko bolo len toť nedávno technicky nemožné a ... pozri dnes! Takže ja Tvoje "nadšenie" vyjadrené v poslednej vete nezdieľam. ;-)))
Tomuto asi chce "niekto" aspoň takýmto spôsobom zabrániť! ;-(
Pri identifikácii skutočných blbcov sa môže stať, že z blbosti obviníme nevinného, t.j. nepravého blbca. Nestane sa však nič hrozného a nikto kto má „všetkých päť pokope“ sa z toho nezblázni. Naopak, čím je človek múdrejší a rozhľadenejší, tým ochotnejšie to vezme ako podnet na vážne zamyslenie a podrobné preskúmanie každého i keď nepodloženého obvinenia z blbosti alebo blbnutia. Keď už pre nič iné tak aspoň z dôvodu povestných 5 % chybovosti. Múdry totiž vie, že blbosť nie sú žiadne čary a že aj tá najmúdrejšia vec sa môže pri zmene podmienok zvrtnúť na pravý opak. A múdry navyše vie aj to, že v každom ľudskom skutku, ba i v samotnej myšlienke je organicky obsiahnutá i štipka blbosti. Skutočne múdry sa pri obvinení z blbosti nerozčúli, ale zváži či to omylom alebo z roztržitosti tiež „neprepálil“. ;-)))
Júj... Pán autor i jeho pritakávači sú už asi prejedení tej "bezbrehej" slobody prejavu? :=OOO Bolo by načim objednať si u "renomovaných" MVO nejakú demokratickú kontrarevolúciu a zaviesť opäť "rokmi osvedčenú" cenzúru? ;-7
He, he... A to si ako predstavuješ "vyhnať amíkov z celého Nemecka"? :=O Myslíš, že aj pri vyháňaní americkej okupačnej armády z Nemecka, budú po celom svete tak isto "happeningy", ako keď sa odtiaľ vyháňala ruská okupačná armáda? ...sa zobuď, keby sa Nemci opovážili, čo i len špitnúť o tom, že aj "amíci"by mali ísť už konečne domov, tak ti garantujem, že v tom momente skončí ten úžasný nemecký "ekonomický zázrak" tak, že ešte aj Kosovo, by sa nám javilo len ako "povinná" víkendová prekáračka Horňanov a Dolňanov v miestnej krčme! ;-7
Ten tvoj vysnený anjel však zatiaľ iba kráka ako chorá vrana alebo opakuje po svojich "radcoch" ako papagáj. ;-P
Myslíš, že od 15. júna už bude len ten čisto klientelistický? ;-7
U lumpenproletárov "tejto krajinky" je to jedno - tí mali samostatné Slovensko od začiatku len za cirkus a každého doterajšieho prezidenta za šaša. ;-( Neboj sa, keby sa tento ich "vyvolený" čo i len trošku chcel vyvliecť z toho pravicového chomúta, čo mu ich spasitelia nasadili, tak uvidíš ten šrumec v "nezávislých médiách - otlčú mu o hlavu nie len jeho kandidatúru do KSS ale aj to, že komunizmus cical už s materským mliekom. :=DDD
Hlavne na teba zaberajú - škriekaš tu na každého jak prišliapnutá čivava. ;-P
Odporúčame