Ja ti nijako a ničím neupieram právo byť väčší! ;-P
Nože nám Miňko prezraď, čo dobrého ti Čičolína Pavlovna z tunajších surovín za to tvoje úúúžasne "duchaplné" gavalierstvo uku...uku....kuku...chtila? ;-P
Musíš mať dobre "zabezpečených" rodičov, keď ti môžu dopriať až takéhoto drahého vychovávateľa. ;-7
Hm... Tak mi vysvetli, ty uctievač "slobodného ponikania", čo ti vadí na tom, keď niekto sprivatizoval podnik, ktorý do dnešného dňa funguje? Zároveň mi vysvetli, čo ti imponuje na tom, kto sprivatizoval zlatníctva po celom severnom Slovensku, tie zakrátko dokázal priviesť na psí tridsiatok a ešte za nejasných podmienok získať za ne v štátnych bankách úvery, za ktoré na "západe" vykupoval nepredajné zásoby šrotovej elektroniky, ktorú tu - na "východe", obratom predával na úúúžasne "výhodné" splátky za ceny presahujúce (aj niekoľko-násobne!) ceny najnovších modelov?
Milas, ja tomu rozumiem tak, že už si Trianglu konečne splatil aj poslednú splátku a teraz si hrdým majiteľom mikrovlnnej truhly. ;-P Ešte by si nemal zabudnúť aj na miesto pre jej "zaparkovanie". Mal si skúsiť Qattro - pred prezidentskými voľbami mali tuším nejakú výhodnú akciu pre "voličov"! :=DDD
Medzi "chcieť" a "môcť" vedie veľmi dlhá cesta, na ktorej prekonanie je však potrebné splniť jednu veľmi dôležitú podmienku (pre niektorých je to však neprekonateľná prekážka!) VEDIEŤ! ;-7
He, he...Takže aj keď sa "hnusný eštébák" prizná k tomu, že o tebe falšoval dokumenty, tak stačí, aby "demokratický" vedátor udržujúci v pohotovosti "pamäť národa" povedal, že tie (falšované) dokumenty sa viedli v súlade s platnými predpismi a už je z teba nie len udavač ("práskať" na šéfov a dokonca kolegov, ktorí si "prilepšujú" bokom je predsa v každej slušnej spoločnosti vrcholom podlosti!) ale rovno preverený agent oprávnený navštevovať konšpiračné byty. ;-( Vedecká logika, jak sv*ňa! ;-7
Kaplan/Varga mám silný dojem, že debokratom svedčí reklama najmä od neogardistických smradov. ;-P
Kurňa, tragaču najnovšej generácie "zamrzol" softvér? :=OOO Už tuším ani na tú nemeckú kvalitu nie je spoľahnutie! ;-7
Ty zas sprobuj spravit referendum v Malackách, esli sa nescú náhodú pripojit k temu od čeho pochádzá pomenování jejich mjesta, ty trúbelo červené. ;-P
Zo strážnych psov sú už len naondulovaní prekŕmení "miláčikovia", cvičení len na mňaukanie. ;-7
Obávam sa, že Ty si nepochopil. ;-) Poznám minimálne jeden prípad, kedy (aj keď s pomocou súdu, nakoľko tzv. rodičia boli zásadne proti) to možné je.
Resp. takí, čo nevedia robiť nič a spoliehajú sa len na svojich "dobrých" (po)radcov. ;-7
Niektorí si myslia, že demokracia je len vtedy, keď si každý, bez ohľadu na okolie, môže blbnúť po svojom. ;-7
Tieto "urban legend" o arogantnom lekárovi si nechaj na posiedku so seberovnými v EUROVEA. ;-( Keď ti električka zachytí partnerku, tak buď ideš do nemocnice s ňou a ona buď dá alebo nedá súhlas, aby ťa o jej zdravotnom stave informovali. ,Ak pri tom zachytení nie si prítomná/ý, tak zavolajú z nemocnice tebe len vtedy, ak o to ona požiada, resp. určí koho majú o tom, že je tam, informovať. Ak ťa v takomto prípade odmietne lekár informovať o jej zdravotnom stave, tak nejde o žiadnu jeho aroganciu ale zrejme o prípad, kedy pacient nedal lekárovi právo informovať o svojom zdravotnom stave aj iného, ako len rodinného príslušníka.
Odporúčame