Ale áno, dokazuje. Minimálne to, ako je na tom autor s kritickým myslením. ;-)))
Ale áno, dokazuje. Minimálne to, ako je na tom autor s kritickým myslením. ;-)))
He, he...takže podľa teba je pánbožko taký žartujúci obchodník ponúkajúci aj šmejdy? ;-)))
He, he... Varga/Kaplan/Papulista, čo tak zrazu? Už sú ti dobrí aj Fico s Gašparovičom? :=OOO
Tragač, ty si taký istý ekonomický "vedátor" ako Mikloš - úspešne si mýlite trh s (bratislavským) trhoviskom. ;-P A čo sa týka tej ochrany majetku, tak to sa choď spýtať napríklad tých, ktorým len tak mirnix-dirnix "niekto" dal zmraziť (aký pekný výraz pre zhabanie) účet v banke len preto, lebo neboli "priateľmi" niektorého z priateľov NATO. ;-7
...si sa nejako rozparádil. :=DDD Teraz mi vysvetli, prečo chce EÚ živiť 50 miliónov ukrajinských komunistov, ktorí od čias osamostatnenia sa nedokázali nič iné len priživovať sa na Rusku, či už kradnutím plynu alebo vývozom tovaru do Ruska, ktorý by iné krajiny ani nepustili cez hranice. Tak mi povedz, na čo nám tá horda darebných nacionalistov a šovinistov bude? ;-7
On je čistokrvný - záhorácky tragač. ;-7
...sa pozri, ty "zodpovedný" rozdávač "múdrych" rád, na štatistiku, kto má najlepší školský systém na svete! Je to Južná Kórea a ďalšie 4 ázijské krajiny. A teraz ti prezradím jedno tajomstvo, aj keď sa v J. Kórei za štúdium na VŠ platí, tak študenti majú zakázané popri štúdiu pracovať. A keby si videl ich študijné tempo, tak by si zistil, že by na to ani nemali čas. Iba ak by si úplne odpustili spánok. Tam sa totiž študuje 7 dní v týždni (z toho 6 dní je pracovných) 14 hodín denne! ;-P
Čo tebe po rozume chodí! :=OOO Vy v tej kontajnerovej škole nemáte angličtinu len maďarčinu? ;-7
Nemáš za čo! Blbnúť v medziach rozumného nie je možné, pretože je to veľmi úzky rámec. ;-P
Za predošlej totality bolo nemysliteľné, aby si staval dom na cudzom pozemku - dokonca bez pozemku si dom nemohol kúpiť ani ho predať! Tak o čom to trepeš ty? Vráť sa do osady a vysporiadaj - kúp si ten pozemok, na ktorom máš vybudované "obydlie". ;-P Keď sa pýtaš ako to robili Nemci, tak sa ich choď spýtať, prečo oni - takí bohatí, neodsúhlasili taký veľký podiel na odvody do 2. piliera. Najprv sa ale spýtaj koľko platí Nemec (Rakúšan, Francúz, Luxemburčan, Angličan, Škót, Talian, Welšan, Ír, Švéd, Fín, Nór, etc.) do zdravotnej a sociálnej poisťovne. A potom sa choď spýtať, kde máš svoj dôchodok, tých úžasných "architektov" slovenského dôchodkového systému, čo ti (aj pomocou vystarnutého komedianta) sľubovali švajčiarsky dôchodok, dedenie úspor z 2. piliera a iné "svetlé zajtrajšky" v starobe! ;-P
Tragač, ako vidno tak tá komunistická výchova na tebe predsa len zanechala nejaké stopy - Kto nejde s nami ide proti nám! ;-P
Myslíš toho vydriducha, čo sa 15.6. nechá za prezidenta pasovať? Asi aj preto si tragač nechal opancierovať korbu. :=DDD
A "ľud" mu za to tlieskal o dušu spasenú! ;-P
Nikdy nie je neskoro chybu napraviť! Neodhalená blbosť pôsobí nezávisle na našom vedomí a preto je škodlivá. Škodlivejšia je len blbosť odhalená, ktorá je prehliadaná a trpená. ;-P
K+ :-))) Pre orientáciu podávam krátky návod ako spoznať blbca: Je to väčšinou veľmi ťažké! Absolútni, skutoční blbci sa vyznačujú tým, že ich pud sebazáchovy je totožný so schopnosťou maskovať vlastnú blbosť. Ide o podobný úkaz ako premenlivé sfarbenie chameleónov. Avšak jestvuje aspoň jeden spoľahlivý spôsob identifikácie blbcov. Je to spôsob fungujúci aj v prípade, keď sa dotyčný blbec môže zaštítiť svojím postavením (funkciou, úradom, renomovanou inštitúciou), stranou, hnutím, či legislatívnou imunitou, hmotným postavením alebo dokonca vysokoškolskou atestáciou. Funguje to asi takto: Podobne ako sa opilci nepríčetne rozčuľujú keď im pripomeniete ich nepríčetný stav, sú blbci rovnako citliví na pomenovanie svojho skutočného stavu – na demaskovanie ich blbosti alebo blbostí, ktoré spáchali. Ľudia sa pre pravdu hnevajú najviac. A čo potom taký skutočný blbec keď niekto nastaví zrkadlo jeho tuposti! Zvlášť výrazné to býva u blbcov politických, ktorí sú spoločensky najnebezpečnejší!
Aj ja som veľmi prekvapený! Kedy prezidentka Južnej Kórei stihla zmeniť pohlavie? :=OOO
Aj blbosť je dar Boží, ale prezraď mi, Janči, čo také strašné vykonali tvoji predkovia, keď ťa Pán Boh až takto bohato musel obdarovať.
A čo ti má odpísať, keď ty sa dokážeš baviť už len s Alzheimerom? ;-P
Odporúčame