A kto tu píše o normálnych ľuďoch? :=OOO
A kto tu píše o normálnych ľuďoch? :=OOO
Tak to dopadá, keď sa fiškáli montujú do biológie. ;-7
Žiaľ už to dopadlo a teraz pomaly začíname zberať "úrodu". ;-7
Zmätenie pojmov už raz vraj privodilo na svet nešťastie! ;-) Ak sú deti adoptované a každé z nich je od inej matky, tak to nie sú súrodenci aj keby to tvrdili všetci fiškáli a účeloví vyjkladači práva na svete! ;-P
Hm... A keď konečne vymrú tí skostnatelí ploditelia, tak potom už bude pre LGBTI ten praví raj na zemi. ;-7
Ale, ale ... moje strieborné. Ak si si nevšimla, tak hromy-blesky už bijú ostošesť a dávno - znepáčiš sa "mocným tohto sveta" a účet ti, elegantne povedané, zmrazia. ;-P
Domino, ako vidím, tak slovenská (alebo nebodaj až medzinárodná?) mediálna "hygienická služba" funguje priam príkladne - tie linky, čo si dal do svojho blogu sú (asi v rámci prevencie proti infikovaniu verejnosti škodlivými názormi) už vzorne a bezpečne zablokované. ;-7
Zdravím Ťa a prajem Ti k tejto záslužnej činnosti nie len veľa zdravia ale najmä pevné nervy. :-)))
Vlasy a blbcov treba občas pristrihnúť, aby nám nezavadzali vo výhľade! ;-)
Myslíš tak ako tá "ľudová platforma", keď si SMER-áci prizvali na pomoc s ci..., prepytujem, Rómami "obyčajného ľuda a nezávislú osobnosť"? ;-P
Najväčší tupci, situáciu najviac vyostrujú. ;-7
A horárovi nevadí, že mu ho celý spľundrujú?: ;-)))
Aby si počúval iba súdruha Šebeja a jeho vzácnu demokratickú návštevu z Moskvy. ;-)))
Šak oni, kde ich nikto nevidí, sa na tom určite dobre rehocú! ;-7
Neboj sa, Bilko, v tom, čo píšeš v poslednej vete, nemáš konkurenciu. ;-P
Načo, šak také prezidentské parohy, len tak niekto nemá. :=DDD
A zatúlané "dieťatko" i "dobrá gazdinka" vďačne paberkujú. :=DDD
Čo tam po nejakej dávno zabudnutej "univerzite", ale informácie uložené v génoch... Proti nim sú bezmocní aj noví vymývači mozgov! ;-P
No mal by si sa radšej vajdu rýchlo - ešte pred sezónou, spýtať, aký je rozdiel medzi pňakom a dubákom, lebo "gadžove" ti, ak budeš pri ceste pňaky ponúkať, žiadne lóve nedajú. ;-P
Tebe koľkí starí komsomolci? ;-P
Odporúčame