Nestavaj svoju blbosť alebo tvoje blbosti ostatným okázalo na obdiv! To neznamená, že ich musíš hanblivo skrývať alebo previnilo kamuflovať; ale trochu skromnosti, aj keď ide len o blbosť, nikdy nezaškodí. Ak sa totiž hovorí o múdrosti, vedomostiach, vzdelaní a pod. že sú kapitálom, zbraňou, či dokonca zdrojom moci, o blbosti to platí dvojnásobne! A ako vieme kapitál, zbrane a podobné veci sa starostlivo skrývajú, používajú s rozumom a len vtedy, keď je to nevyhnutné, alebo keď je treba a je to výhodné. ;-P


