Teraz tu nebedákaj, keď si sa citátom filozofa oháňal ako hlupák kyjakom! ;-P
Teraz tu nebedákaj, keď si sa citátom filozofa oháňal ako hlupák kyjakom! ;-P
Na hento mačkacecajúce čudo skôr platí: Žiadny blbec nie je tak blbý, aby priznal, že je úplne blbý. ;-)))
Šak sa zaraď medzi ovady a máš po starosti. ;-P
Načo zrazu až toľká skromnosť, kolovrátok? ;-)))
Toto je tvoj vďak za 25 rokov úporného budovania? :=OOO
Neboj, naše súdy sú ako tie Božie mlyny - aj keď pomaly ale vždy ... Niečo namelú. ;-)))
Takých "Slovákov", ako ty, asi viacej zaujíma, či od 15. júna bude možné už aj švábku a kapustu na tie výhodné splátky kupovať. ;-P
Aby nás zase mali len za "butatótov"?! ;-7
No na to si mal myslieť pred tým ako si svoj hlas vhodil do urny. Teraz je už neskoro bedákať! ;-P
Neboj sa ani ten najdokonalejší hlupák ešte nepredstavuje hranicu úplnej hlúposti.;-P
Vidno, že dobré rady sa neoplatí rozdávať. Múdri ich nepotrebujú a hlupáci im nerozumejú. ;-P
Múdri sme len v porovnaní s hlúpejšími. ;-P
Prichádza Cirkus z kisky,
bude tu veľká sciento SHOW.
Za principálom ako tie hladné líšky,
plíži sa húf okukaných, nedočkavých šašov.
Čo na tom, keď je prázdna naša štátna miska,
my nášmu spasiteľu doprajeme najdrahších poradcov!
Tú novú Káru bláznov budeme ťahať vpred.
S nadšením – ako tie božie hoviadka!
Sme predsa blázni z povolania
a náš dobrý anjel nás za to
(možno aj) pohladká.
Debokrati v akcii? :=OOO ...som myslel, že ste si zvolili prezidenta a nie chána alebo pašu! ;-7
Bolo vám za ním clivo, tak ste si vyvolili ďalšieho, ale už onakvejšieho "perliča" - ľudomilného vydriducha. ;-P
V prvom rade by si si mal ujasniť pojmy sám u seba. Potom by sa ti nemohlo stať, že si byrokraciu (v dobrom slova zmysle) budeš zamieňať so slušnosťou, korektné žiadanie o pomoc/radu s detinskou požadovačnosťou a informovanie verejnosti s neustálym žalovaním sa "celému svetu". ;-P
"Úvahy" hodné úspešného manažéra prírodného zavlažovania a prihnojovania mestskej zelene. ;-P
Máš recht...buchni si do stola a objednaj ďalšiu rundu. ;-7
Čo ty máš proti Hornej Maríkovej, keď tu preferuješ iba Dolnú? ;-P
Odporúčame