Ty a Precedovaistatota ste presvedčení, že k úplnému šťastiu na izbe a prípadnému vyliečeniu vám postačí prítomnosť nejakého gašporoviča alebo senilného gašpara? ;-7
Ty a Precedovaistatota ste presvedčení, že k úplnému šťastiu na izbe a prípadnému vyliečeniu vám postačí prítomnosť nejakého gašporoviča alebo senilného gašpara? ;-7
Nestačí sa chytať za hlavu, ak chceš zobrať rozum do hrsti, junáčik. ;-P
He, he... Blbcom vadí všeličo, hlavne iní blbci. Len to nie, že sami sú blbí. ;-) ...si názorným príkladom toho, že hlúpemu musíte dokázať my, že je hlupák, naproti tomu blbec nám poskytne dôkazy o svojej blbosti sám! V niektorých prípadoch (ako je aj tento) dokonca ochotne! ;-P
Zbytočne sa tu namáhaš, kováčik, zakryť neokrôchanosť blbca ďalšími nadávkami, tým, ktorí na ňu oprávnene poukázali. ;-( Bezočivosť zostane bezočivosťou aj vtedy (aj napriek tomu!) ak ju ty (a tebe podobní odroni) budeš nazývať pravdovravnosťou. ;-7 Aj keď sa potrháš, ale nie každá blbosť, ktorá je momentálne na "stupni víťazov", je aj pravdou! Toto si vtlč do makovice skôr ako sa budeš chcieť miešať do debaty slušných ľudí, ty kompový rebel! ;-P
Už sa tí SME-tiarski smradi šíria sem! ;-(
No hlavne že si VYDEL a v NEVYNU veríš, édes Lacikám! :=DDD
Niekedy aj takáto vážne prednesená (evidentná) blbosť môže dokonca vyzerať ako dôvod na zamyslenie sa! ;-P
Ale, ale, tragač... Už ti je aj bulvár dobrý, ty vzdelanec? ;-7
A zvolávala si o tom "tlačovky"? ;-)))
Lebo asi má už dosť tých táranín od takých "expertov" ako si ty! ;-P
V demokracii pripraviť niekoho o majetok? :=OOO No ešte, že máme tú slobodu! ;-)))
On je len taký malý zlodejíček, čo s priam posvätnou úctou vzhliada k tým veľkým (ale len k "svojim"!) a závidí im. :=DDD
Ani tie ho medzi sebou nechceli, preto tak kvičí. ;-)))
Aj debokrati si rýchlo osvojujú papalášske spôsoby! ;-7
Každý pozná svoju "bandu". ;-) Kde by si sa ty, tragač červený, mohol s nejakým inteligentom stretnúť? ;-P
Ale to až po tom, keď mu "stará vypere spoďáry". :=DDD
Obyčajný hlupák, to by sa ešte ako-tak dalo zniesť, horší je ale (taký ako ty) kvalifikovaný! ;-P
No podľa debokratov (to b nie je preklep!) sa hneď po voľbách, v ktorých neuspejú ich kandidáti, budú organizovať Majdany. ;-7
Máš pravdu! :-) Cigáni majú jedno také príslovie: Neľutuj darebáka, chudáka ani úbožiaka, lebo nevieš na čo ho Pán Boh stvoril! ;-)))
Odporúčame