Lado, prečo v pivnici? :-O Podľa našich prastarých "tradícií" bol dereš vždy na námestí alebo uprostred dediny. A v rámci "prevencie" sa tresty vykonávali vždy verejne, po novom transparentne, aby verejnosť vedela a videla na čo idú jej dane. :=DDD
Lado, prečo v pivnici? :-O Podľa našich prastarých "tradícií" bol dereš vždy na námestí alebo uprostred dediny. A v rámci "prevencie" sa tresty vykonávali vždy verejne, po novom transparentne, aby verejnosť vedela a videla na čo idú jej dane. :=DDD
Aký nulový výsledok - "rómske národné sebauvedomenie" ti nestačí? ;-P
Ešte nestihol - "čerpá" zo včerajšej "zásoby"! ;-7
A od kedy - od ktorého citátu, hady už nerozprávajú? :=OOO
Škoda, že sa vlastnými "radami" neriadiš aj ty. ;-7
Skrátka, zase jeden "nezávislý"... Na zdravom rozume! ;-)))
Bedákanie starého "revolucionára" za zlatou "totalitou". :=DDD
Bobor, no a čo povieš na to, že tá tvoja milovaná Ukrajina (od roku 1991, kedy sa rozpadol "sojuz nerušimij") si ani do dnešného dňa nedala zaregistrovať svoje hranice? O územnej celistvosti čoho potom bola tá dohoda v roku 1994? Vieš mi na toto odpovedať? ;-P
Ko(loto)čárníku, myslíš napríklad pažravý ČEZ, ktorý už vyháňajú ci*áni nie len z Bulharska ale aj z toho vami zbožnovaného Kosova? ;-P
Skús gazdovať, keď Ťa "veľký" brat najprv zviaže (pod trestom sankcií!) kvótami na výrobu jednotlivých komodít a keď už div nezdochneš od hladu, tak Ti podhodí "dotáciu" na každý neobrobený hektár pôdy. Tak sa rozhodni, či budeš "gazdovať" a platiť pokuty za nadprodukciu, alebo budeš len sedieť a brať lóve za nič nerobenie. ;-P
Tragač sa nesťažuje ale chváli, aké on mal "úzke kontakty" s mocnými už vtedy! :=DDD
Čo je Kiska tvoj tata, keď až takéto prirovnanie musíš použiť? ;-7
Cheš tým povedať, že bez "spolupráce s najvyšším predstaviteľom súdnej moci štátu" sa ani podpísať nedokáže? :=OOO Alebo si myslíš, že ten spochabený vydriduch sa musí istiť "spoluprácou" so "súdnou mocou", aby sa potom, keď podpíše nejaký blbý zákon mal na koho vyhovárať, že mu zle poradil? ;-P Je vidno, že sa tomu rozumieš presne tak ako náš budúci pán prezident, keď nevieš, že súdna moc sa na tvorbe zákonov (t.j. ich navrhovaní a schvaľovaní vrátane ich podpisovania) nepodieľa! ;-7
Eurotik píše: "Na Slovensko počas 2,sv. vojny nevkročila noha amerického vojaka.", ty píšeš o nejakých bombardéroch v Bratislave, takže, podľa teba, tam tie bombardéry dokráčali? :=OOO Ak sa chceš hrať na "znalca", tak ty si zase potom zabudol na britské bombardéry, ktoré bombardovali Petrochemu v Dubovej, železničnú stanicu a "omylom" aj stred mesta Nové Zámky..., a len jeden jediný čisto vojenský objekt - letisko v Kuchyni. ;-)))
Alebo možno by na vymenovanie tých "podnikateľských" aktivít toho "kráľa" potrebovali zvláštne číslo/vydanie obsahujúce iba jednu jedinú rubriku s názvom Archív kriminality? ;-P
Tu máte vášho túžobne vymodleného nebraptajúceho mesiáša, sokolíci: "Tak ako spomínal pán premiér, my sme bytostne závislí, momentálne v danom stave ja trocha nesúhlasím s premiérom v tom, že by sme Ukrajine nemali minimálne uvažovať o tom, ako v rámci pravdaže, nie Slovensko ako samostatnán krajina, ale ako Európska únia, by sme mali uvažovať o tom, ako pomôcť tomu, pretože najhoršou situáciou pre nás ako krajinu, ktorá máme hranicu s Ukrajinou, je, aby sa Ukrajina dostala do vnútorných problémov, do vnútornej nestability, to môže mať priamy dopad na nás ako na krajinu, ktorá s ňou máme susediacu hranicu..., pravdaže súhlasím s tým, že musíme sa prepojiť, musíme sa prepojiť so Severom a musíme sa prepojiť aj s Juhom, ale to úplné nahradenie toho, týchto dodávok, ktoré teraz máme, nepokladám momentálne za reálne v krátkom období." (A. Kiska v diskusii dňa 23.3.2014 na TA3)! :=DDD
Odporúčame