Bobríček, nebude to v tom, že tu u nás doma nám myšlienky na um prichádzajú a tam u vás za "veľkou mlákou", vás musia napadať, aby ste si ich vôbec všimli? ;-)))
Bobríček, nebude to v tom, že tu u nás doma nám myšlienky na um prichádzajú a tam u vás za "veľkou mlákou", vás musia napadať, aby ste si ich vôbec všimli? ;-)))
No daj "keľo spevakoch" sa u vás vo valale zrúbalo z bicygľa, keď o nich v Rudom práve "abo iňich novinkoch" písali. ;-7
No o tej závislosti budeš z nás vedieť asi najviac ty, expert! ;-P
No od 16. júna, keď tu nastane tá vytúžená KISKALANDIA, už istotne prestanú umierať. :=DDD
Simon22, si takýto "principiálny" aj v prípade hodnotenia pôsobenia tzv.šmejdov na "menej zdatných" jedincov? ;-)))
To on nemá z vlastnej hlavy. On len opakuje to, čo mu "stará" furt vyčíta. :=DDD
Hm... V záujme ochrany verejného poriadku (aspoň tu v Európe!) štáty regulujú predaj, držbu, nosenie a najmä používanie zbraní. Je však nepochopiteľné, že nie všetkých! Dokonca jednej "vybranej" skupine blbcov sa používanie takej nebezpečnej (podľa teba ostrej) zbrane, ako je slovo (v mnohých prípadoch ide, podľa môjho názoru, o zbraň hromadného ničenia!), povoľuje (pod falošnou zámienkou prehlbovania demokracie) priam neobmedzene! ;-7
Keby bol v bordeli taký chaos ako na Ukrajine (kde k*rvy diktujú, čo má robiť bordelmamá), tak by ho "príslušné úrady" už dávno zavreli! ;-P
Najprv si musí "rozanalyzovať" tie piliny v hlave. ;-) Či ich má viac modré alebo červené. :=DDD
Vážená woman, myslieť si, že práca čašníka, barmana alebo požičiavateľa áut nie je primeraná úrovni univerzitného vzdelania (trebárs aj "len" prvého stupňa!), resp. je pod touto úrovňou, nie je, podľa mňa, prejavom nadradenosti ale naopak prejavom kritického myslenia. Ak chceš tak prejavom toho príslovečného zdravého sedliackeho rozumu.
Zbino, keďže si ten obrat: "tak ti napľuje do jedla", použil v tejto diskusii už 2x, tak mi, prosím Ťa, odpovedz, čo za profesionálov, ktorí pľujú hosťom do jedla, to v tej Tvojej "prevádzke" zamestnávaš? :=OO Alebo ak to nie sú Tvoji zamestnanci, tak do akého "nóbl" podniku s vysokoškolsky/univerzitne odpľúvajúcimi kuchármi sa to chodíš s takou chuťou stravovať?! ;-7 Ja som toto videl iba 1x v živote - keď čašník napľul hosťovi do piva, ale pre toho "pľuvača" to skončilo veľmi zle. Najprv dostal poriadne 2 po papuli od hosťa, potom mu "naložil" ešte aj vedúci/majiteľ prevádzky a nakoniec dostal kopanec do zadku tak, že letel na ulicu aj s okamžitou výpoveďou.
To o čom táraš? :=OOO Tu na Slovensku, podľa teba, nikto nepracuje?! Nie len tu, šuhajko, ale nikde na svete nestačí len chcieť. K tomu treba navyše ešte aj (niečo poriadne!) vedieť. A až potom sa dostavujú nejaké výsledky v podobe životnej úrovne! Takže sa tu prestaň vyhovárať ako nejaké rozmaznané decko a nadávať schopnejším ako si ty, ale sa radšej začni starať o to aby si niečo poriadne robil - aby si nebol nikomu z nás na príťaž. ;-P
Trpezlivosť vraj prináša ruže ale trpezlivosť je len pre pasívnych, naproti tomu blbosť sa väčšinou prejavuje aktívne až agresívne. ;-) No a "príspevky" vás dvoch do tunajšej diskusie sú toho názorným príkladom! ;-P
Palmar i Vy, drahá Čičolína Pavlovna, máte dojem, že u nás netreba čašníkov, barmanov a pracovníkov v požičovniach áut? ;-P
Hag, ako vidím, tak nestačí byť len blbý ale ešte sa treba s tým aj pochváliť! ;-7 V dnešnej dobe, kedy odbornosť a kvalifikácia, skutočná výkonnosť, zručnosť a majstrovstvo sa stávajú rozhodujúcimi faktormi a sú najlepšou poistkou proti nezamestnanosti, keď sa stále zvyšujú nároky a požiadavky, nemožno zabúdať na potrebu zdokonaľovať sa! Niet jediného dôvodu prečo by to nemalo platiť pokiaľ ide o blbosť a blbnutie. Tým skôr, že práve v oblasti blbosti je najväčšia tlačenica a následkom toho i šialená konkurencia. Obstojí iba ten, kto blbne na úrovni, vysoko odborne a nekonvenčne, t.j. vynachádzavo. :=DDD
A ty sa tu nebodaj chváliš tým, že vysokoškolské vzdelanie ti dopomohlo k tomu čapovať v bare ako značkový donesený lacný alkohol a ešte si potom aj robiť posmech z klientov? ;-P Alebo, čo iné si chcel týmto svojím "hlbokomyseľným" komentom povedať, panáčik? ;-7
Ak by mal magistra, tak by mohol byť aj vrchným! ;-)))
Ty len vďaka tvojej mentálnej úrovni dosahujúcej až kamsi ku hviezdam si si zrejme nevšimol, že na univerzitné vzdelanie tohto úspešného čašníka, barmana a požičiavateľa áut sa zložili daňoví poplatníci celej tejto utešenej džamahírije a on sa im za "revanšuje" vlastne napľutím na nich. A takíto vysoko mentálni "myslitelia" ako si ty mu to ešte aj schvaľujú. ;-7 Vy si fakt nič iné ako len Fica, Pašku a Kisku vo vedení krajiny nezaslúžite! ;-P
Futríno, ty si jeden/jedna z tých, čo si myslia, že na prebaľovanie a kŕmenie rakúskych dôchodcov alebo kydanie spod anglických kráv treba mať minimálne univerzitu? ;-P
Odporúčame