Čo sa stalo, vysadil si konečne tie modré pilulky? :=OOO
Dávaj bacha, toto je "menšina" a na takých nesmieš ísť s tvrdým i, lebo Ťa admin "stopne"! :=DDD
Utekaj rýchlo požiadať svojho obľúbeného exorcistu nech ťa celého v teplučkej svätenej vode vykúpka, vlneným cibóriom "láskavo" vyutiera a "citlivé partie" nech ti jemnučkým kadidlom zapráši, aby sa ti to tunajšie rúhanie nebodaj do kožky nezažralo, miništrantík. ;-7
Tamagoči bakelitové, ak ťa to rodičia nenaučili, tak ti to poviem ja: Nikdy sa nerob chytrejším, ako si, ale hlavne sa nerob blbším, ako je nevyhnutné! ;-P
Dostal vychádzku na jeden deň a už si mysli, že je slobodný. ;-7
Zhodnotenie článku: Nestačí byť len blbý. Ešte je treba vedieť to aj primerane spropagovať! :=DDD
Na záver ešte jedna "dobrá" rada pre autora tohto slintu: Neprivlastňuj si cudziu blbosť, pretože rozumné a užitočné sú iba vlastné blbosti, zatiaľ čo tie cudzie prospievajú len tým druhým! ;-7
...si sa zľakol zrkadla? ;-)))
Neboj, hitparáda blbostí sa už dostatočne "etablovala" v mysliach "milónov vďačných fanúšikov", takže jej krach nehrozí! ;-7
No len aby sme si tu nemuseli za chvíľu znovu spievať "Přez spáleniště, přez krvavé řeky..."! ;-7
Čičolína Pavlovna, pokiaľ ste to ešte nepostrehli, tak v "slušnej" marietálskej dámskej high society sa už dávnejšie udomácnil termín FASCINUJÚCE. ;-P
Myslíš že "hijeni" rozumejú aj inej ako svojej "reči"? ;-P Uvedom si, že tí ich najbližší - tí, ktorých milujú a sú pre nich tým najcennejším v živote, užívajú plody "statočnej" práce týchto (profesionálnych) "hijen" plným priehrštím, prípadne sa "len" vyhrievajú na výslní slávy svojich "úžasne úspešných" miláčikov - manželov, frajerov, ockov, mamičiek, etc.. ;-) Tak prečo by sme im mali brániť, aby si tie "plody" mohli "vychutnať" všetky? Až do dna! ;-7
To ste tam u vás - na divokom Východe, takýto nový druh hijen "vyšľachtili"? ;-P
Nezúfaj tamagoči, múdri sme len v porovnaní s hlúpejšími. ;-)))
Ako vidíš, tak ani ten najdokonalejší hlupák ešte nepredstavuje hranicu hlúposti. ;-)))
Akože nie?! :-O Šak ten tvoj rodák priam zdiera tie bulvárne "hyjény" jak na bežiacom páse. Keby sme boli všetci ako on, tak na nejaký bulvár by sme už iba spomínali! ;-P
Odporúčame