No presne podľa takéhoto vzoru - "malý" trh na Žilinskej ulici v Bratislave (pod oknami MF SR) začal budovať "trhové hospodárstvo" v tejto našej prekrásnej džamahíriji aj tvoj belasý idol Váňa. Čo videl z okna svojej ministrovne, to považoval za neviditeľnú ruku trhu a vôbec ho nezaujímalo, že na tom trhu nepredávajú ovocie a zeleninu pestovatelia/producenti ale iba priekupníci, ktorí aj keď k tomu "tovaru" nepridávajú žiadnu hodnotu, aj tak "prosperujú"! A to tým, že vlastne iba parazitujú na práci niekoho iného, resp. na hodnote, ktorú vytvoril niekto úplne iný! Parazitujú teda nie len na práci pestovateľov ale aj na "pohodlnosti" a neznalosti (až blbosti) "mocných tohto sveta", ktorým takíto užitoční chumaji ešte za to aj tlieskajú. ;-P


