Mal asi tak 12 a kukal na to cez kľúčovú dierku. ;-)))
Dulebovi stačí aby vedel zrátať eurá aleb doláre, čo mu pritečú na jeho účet, za každý takýto "štek". ;-7
Moc sa nevrušuj lebo za chvíľu tu už budeš blúzniť o civilistoch so samopalom AK 125. :=DDD
No len aj ďalej papagájuj tie drísty Sorosom dobre kŕmeného MOST-árskeho papagája, keď sa chceš ešte viac zhov*dzovať! ;-P
Hm... Máš na mysli tú "garnitúru starých senilných bolševikov" (ako napríklad Churchill, Truman, etc.), čo sa zišla v 1946. roku vo Fultone a vyhlásila boj proti komunizmu, čo bol vlastne signál na začatie tzv. studenej vojny? :=OOO Alebo myslíš nebodaj "mlaďasov" typu Reagan, Brzezinski, Wojtyla, Tchatcherová etc. o niekoľko desaťročí neskôr? ;-P
He, he... "hovorí analytik, ktorý posledné roky žil na Ukrajine a nedávno sa presťahoval do Litvy." :=DDD Tento tvoj "analytik slovenského think-tanku" je z Dunajskej Stredy, pardón z Dunaszerdahely a donedávna sa za peniaze "filantropa G. Sorosa" strašne "angažoval za rozvoj demokracie" a "ochranu práv utláčaných národnostných menšín" tu - na Slovensku, v nadácii "Mosty". ;-( Potom, keď sa pozornosť "donora rozvoja demokracie" obrátila trošku ďalej - na Východ, tak odišiel tam, kde ho "strana" potrebovala! ;-P
Máš pravdu - obyčajný blbec, to by sa ešte dalo ako-tak zniesť, ale kvalifikovaný blbec (ako tento červený tragač), to už je, ako vidíme (a nie len tu ale najmä v "zákonodarstve, exekutíve i súdnej moci"!), priam pohroma! ;-(
He, he... Takže len čo napíšeš: "...u nás to tiež nie je dokonalé (podľa mňa = ako u blbých na dvore!), tak hneď v nasledujúcej vete: "Máme záujem, aby sa obyčajní ľudia na Východ od nás mali lepšie."! :=OOO Janči, Janči, ty si už ako ten "náš povestný" Gyuri Jánošíkovie - bohatým (na blbosť) brať a chudobným (duchom) rozdávať. A iba "dobré" rady! :=DDD
Tragač, prestaň tu trolovať a strápňovať sa ako bodrý kopaničiar v v Salgotarjánskom masážnom salóne, nomenklatúrny zlodejíček, úžernícky anjelik, či utajovaný nescientológ, ti aj tak žiadnu furmanku nedá lebo si evidentne "len" červený! ;-P
Toto by si mal Mikloš a všetci naši 3-sektoroví "analytici" čítať denne namiesto tých svojich "trhových" Biblií, Koránov, Strážnych veží a podobných "príručiek pre slušných pravicových intelektuálov"! ;-)))
No šak keď vytiahneme do útoku našimi čiernymi "strelcami", ako Šebej, Štefanec, alebo Duleba, Naď, ... etc., tak by v tom musel čert byť, aby sme to tým "medveďom ťarbavým" konečne poriadne nenatreli! ;-7
Archivar, ty si napojený na "Balkánsku cestu" nebodaj priamo, keď tu také šplechy, ako "Nemci môžu...nanovo spustiť atómové elektrárne...", striekaš? :=DDD
Enki šuhajko, toto sa nedá vymyslieť, toto sa dá len zažiť! ;-) Keby si pozornejšie sledoval "dráhu" svojho idola do "paláca", tak by si to zažil aj ty! ;-P
A ako nosič (aspoň stredného doletu) nám môže poslúžiť tunajší červený fúrik. :=DDD
Vidno, že ty si si už zabezpečil dodávky - priamo z Kosova! ;-P
Nie každy, čo sa nám javí ako blbec je konformista alebo zakuklený odbojár... Niektorí blbci sú skutočne "len" blbí! :=DDD
To by mu snáď pomohlo... Schladiť trochu tú "udatnú" makovicu. ;-7
Odporúčame