Prepáč ale v tých dvoch politických projektoch som akosi prehliadol toho "Dobrého anjela". Skús mi, prosím Ťa, trošku osviežiť pamäť, kde sa Kiskov pajtáš pri realizácii tých politických projektov oháňal touto "zavedenou" značkou?
Prepáč ale v tých dvoch politických projektoch som akosi prehliadol toho "Dobrého anjela". Skús mi, prosím Ťa, trošku osviežiť pamäť, kde sa Kiskov pajtáš pri realizácii tých politických projektov oháňal touto "zavedenou" značkou?
Blbni stále a bez prestávok, fabo, pretože občasnú alebo ojedinelú blbosť pokladá okolie zväčša za prejav mentálnej nedostatočnosti, prípadne za plod zlého úmyslu, zatiaľ čo súvislý reťazec blbostí už svedčí o tvojej cieľavedomosti, spoľahlivosti a ustálenom životnom štýle! ;-P
Nenamáhaj sa s mudrovaním a rozumovým počínaním, keď sa dá všetko tak krásne a pohodlne zblbnúť! ;-P
Nikdy sa nerob chytrejším, ako si, ale hlavne sa nerob blbším, ako je nevyhnutné! ;-P
Neprivlastňuj si cudzie blbosti, fabo, pretože rozumné a užitočné sú iba vlastné blbosti, zatiaľ čo tie cudzie prospievajú len tým druhým! ;-P
Hm... A čo také pácha Ruský, podľa teba lotrovský, národ na tom Kryme? :=OOO ...som nevedel, že kiskoidi majú "ambície" meniť aj dohovory OSN o sebaurčení národov! ;-7
No šak teraz proti tomu vykorisťovaniu "ľudí" ide bojovať ten tvoj (ukrutne drahý) anjel.;-7 Dúfam, že v nedeľu už konečne aj ten ohnivý meč vytasí a poženie tých hnusných oligarchov svinským krokom do ...preč. :=DDDDDDD
No práve! Je tak pravicový, že sa toho aj naši pravičiari zľakli a preto radšej postavili svojich kandidátov. Keby totiž niektorá strana predstavila pred voľbami taký program ako má tento "ľudomil" (čítal si vôbec ten jeho "program", prečo chce byť prezidentom?), tak ti garantujem, že nezíska ani toľko % čo OKS!
Si fakt smiešny ako sa tu furt toporíš a pasuješ do role Kiskovho natrasáka. :=DDDD
Keď sa ti nepáči táto kleptokracia, tak si mal voliť Jurištu a nie tu teraz bedákať jak nejaká prehliadaná chudera vedľa cesty. ;-P
Ty si kto, že sa tu takto na ňu osopuješ, grobian nevychovaný?! ;-7
No ako vidíš, tak niektorým to asi pomohlo otvoriť oči a priblížiť sa tak viac k Pánu. :=DDD
No podľa týchto vašich 2 "komentov" súdim, že tá presladená dúhová "Kiskovica" má podobné neblahé účinky na mozog konzumentov ako tuhá červená "Ficovica". ;-P ...som len zvedavý na tú súťaž v grcaní, čo tu - v tejto džamahíriji, v nedeľu medzi skalnými kisko a ficofilmi vypukne! ;-(
Ach jaj... Takže Kiska je šikovný a oceňovaný podnikateľ ale Burian je len sprostý úžerník? :=OOO No radosť vládnuť takémuto, prepytujem, ľudu! ;-7
Antikomanč, máš snáď na mysli tú srandu pod názvom "Trestné oznámenie za krivé obvinenie", čo ten ufňukaný priekupník s bujnou hrivou nosil od jednej vrátnice bulvárnej redakcie po druhú a vypytoval sa vartášov kto mu potvrdí, že to podal? :=DDD Žiadny skutek neutek, ale naopak a keď mu Fico tie dôkazy ukázal, tak ten etalón ľudskosti, filantropie, čestnosti a čo ja viem ešte čoho, si dovolil iba drzo odvrknúť, že prečo mu v tom vláda a parlament nezabránili. ;-7 Za toto si takýto vydrapený chrapúň od slušných ľudí zaslúži iba ak pohŕdanie a pri stretnutí maximálne tak opľutie!
A načo by im ten Krym bol, keď aj s tým ostatným územím "narábajú", jak naši "osadníci"? ;-P
Stačí zavolať Kravčíka a je po problémoch s potokom! :=DDD
Škoda, že aj výsledky práce jeho predchodcov nie sú tiež inkognito! ;-)))
Čo je kaplánko Varga, ty kde si sa tu nabral? Šak len toť nedávno si nám tu po vzore svojho starého najobľúbenejšieho nepriateľa z Elektry mával smutne na rozlúčku... a teraz zrazu, ta ty tuto? :=OOO Čo už aj tie povestné medvede majú dosť tých tvojich "leboficovín"? :=DDD
No keď si taký odporca zavádzania, tak nám tu iste okomentuješ aj to, ako sa pán staronový majiteľ Bratislavského župana odvďačili svojim verným (verejným zamestnancom) za ich osobnú angažovanosť a podporu pri predvolebných debatách - predvianočnou "kapustnicou" za 5 tis. Euro v "účelovom zariadení Úrádu vlády SR Hotel Bôrik". ;-P Môžeš si to pozrieť na stránke BSK v časti, kde sú zverejnené faktúry. ;-7
Odporúčame