Ach jaj veru šport,,už aj poslední mohykáni hokeja radšej išli do dochodku,
Ako skončili vojenské kluby kde začínali naši ozajstní športovci čo dokázali zabojovať,skončil šport na Slovendku,mladí nevedia čo je to driet ako Šatanovci,Bondrovci,Demitrovci,Moravčíkovci,Lib ovci,Bačovci,Paškovci,
Bože to boli zápasy CccP verzus Čssr,,a len kedy tedy sa tam vo finále zamotali Švédi,Canada,Fíni,
Iní nemali nárok miešať sa medzi elitu,veru vtedy sme boli elita,,
pred 12 rokmi 3x za sebou posledná generácia makačov ukázala kde sme patrili kedysi,

