+++
No práveže pre usa je to teraz oveľa horšie ako za čias studenej vojny ked bola červená linka,vládni uradníci,operačné strediská armády a klučové osoby vo velení plus vláda maju pc a mobily s vlastným operačným systémom a nepoužívaju verejnu prenosovu sieť,takže sa nedaju vystopovať,
Na rozdiel od štátnikov usa,
Bývalí velitelia z oboch strán ked sa stretnu iba sucho škontatuju,,večná škoda že už nie je studená vojna ked sme všetky zbrane mali pod kontrolou,
Zlaté staré časy,
No práveže pre usa je to teraz oveľa horšie ako za čias studenej vojny ked bola červená linka,vládni uradníci,operačné strediská armády a klučové osoby vo velení plus vláda maju pc a mobily s vlastným operačným systémom a nepoužívaju verejnu prenosovu sieť,takže sa nedaju vystopovať,
Na rozdiel od štátnikov usa,
Bývalí velitelia z oboch strán ked sa stretnu iba sucho škontatuju,,večná škoda že už nie je studená vojna ked sme všetky zbrane mali pod kontrolou,
Zlaté staré časy,
Wiliamko
A ty si pozri o pár dni
STALINGRAD
aby si pochopil historiu,a daj vedieť aj ostatným v tom usáckom anále aby pochopili,ked si niekto začne s medvedmi,
Kyjev stále nepochopil že východ Ukrajiny už nie je Ukrajina je to uzavretá cesta pre fašistov,,zvyšok UA to bude postupne chápať prvu zimu ako tak prežili ale tu daľšiu to už bude iný Majdan,,východ su hlavne surovinové ložiská a spojnica s Krymom,ak to niekomu nedošlo tak VVP to povedal jasne ,o ruskom uzemi / Krym/ my nemáme čo diskutovsť s USa,a Novorosia to povedala podobne,my nemáme čo diskutovať s Kyjevom,nedodržali nič s Minska,pre nás skončili nemáme sa o čom baviť,
Klud kukni si niekedy Samsona v TA3 aké voloviny dokáže vypotiť,,,
Tunisko má objasniť bože to su platení trolovia v inštituciách,a čo tak USa by mohli vysvetliť kto cvičil celé roky národné gardy kade tade po svete lebo tí zlí rusi,,?,,a diktátori,,?,,a teraz sa im zrazu tie mierumilovné gardy prezuli do islamistických samovražedných pyžám a putuju po svete,,?,
Sľuby sľuby sľuby,,kedy idu voľby,,?,lebo len vtedy sa politbiro preberá,
Ono keby sa samé prvé boli všade po krajine urobili poriadne cesty a železnice už dááávno by sem našli cestu poctiví podnikatelia aj kopa turistov a nekončili by 2 metre za tabuľou Bratislava,,
Nikto však nepojde do regionov kde sa bude 30 km trepať po rozmlátenej ceste pol dna,a odtrhne nápravy na aute,
Čo má kto aku zodpovednosť za chudobu na Slovensku,,?,,
Celá garnitura politikov a ich bohovských zákonov ktoré robia podnikanie na Slovensku zlatou banou pre zahraničiarov a hrobom pre domácich,,
Ringel a čo je to za plat,,?,ked máš na zodpovednosť lietadlo za miliardy a 300 životov,,?,,2 x viac maju inžinieri čo sedia na zadku v kancloch a sem tam niečo nakreslia,,,treba myslieť potom písať ale u teba je to opačne,
Tatino,,
+++
Už čakám ako sa mudrci ozvu,ale je to fakt,akoby u nás ľudia zabudli,,?,,alebo sa báli,,?,,štrajkovať a poriadne,,?,,,lebo po prerátaní percent sme ešte stále hlboko pod rokom 89,a ringel počíta sa priemer normálnych ľudí celého štátu nie len tých vyvolených,,
To že ste ťrolovia vieme dávno a to čím dalej sprostejší to tiež,,inak by ste vedeli že platí ten štát kde došlo k nehode podľa hraníc vzdušného priestoru,,tupci,
Uroborus nie je drak ale had požierajuci samého seba,poznávacie znamenie prvých kresťanov pred vznikom kríža,
Stráášne veľký problém ked je zamračené prepnuť na iné vlnové dlžky že,,?,,to usácke satelity nedokážu,,?,,alebo žeby bol pruser lebo by museli ukázať v perimetri 250 km ako sa zozadu priblizuju 2 bojové stroje,,?,,no to by veru bol pruser,takže dalej budeme kydkať radšej na Rusko že,,?,,
kecáá,, š ak nevieš tak piloti ua maju od bombardovania Slavianska veľmi krátku dobu trvanlivosti,a okrem 2 sa už všetci odobrali na nedobrovolnu dovolenku,ich fotky boli verejne po nete a vypísané odmenyy za vrahov civilistov,nikto netvrdí že tam bolo iba.SU bolo tam aj niečo iné,ale píš si dalej,
Ešťe dobre že neukradli ponorku že,,?,,,
tak nič zasa po polnoci ked trollom vypnu net a daju kazajky,,
Ved práve že sa našli desiatky ulomkov aj v telách,,,a kdeže su,,?,,ukradol ich Yeti,,?,?
Vysvetlil Ti povahu myslenia a predstav si že stredná a staršia generácia bola aj u nás ešte odchovaná na takých hodnotách ako je česť,vlasť,národ,,,to neplatí len pre rusov,,,lenže tam to platí trocha inak,nemožeš sa mu usmievať do ksichtu a potom ho odrbkať,,to urobíš iba raz, potom už nie,
seat ti to objasnil,preto som nešiel do 2 ale v 3 som ja aj decká,,,neviem ako inde ale ked bol uraz tak bez byrokracie mi vyplatili 859 a dcére 1359 a vkladá sa tam dalej,je to podobne ako životné poistenie od banky s garanciou,
2 Je postkaníkovo genetické zmuzované čudo čo akurát ožobráči slovač o zvyšky čo maju
Odporúčame