Jarek
My čo sme nepožiadali o vymazanie z evidencie v prípade vojny rozložíme NATO zvnutra,to ti nedošlo,,?,,však sme platení Kremľom a je nás ešte cez 800,000 kua to je teda penazí,,bodaj by RF stíhala tlačiť toľlko bankoviek,,,xi,,
Jarek
My čo sme nepožiadali o vymazanie z evidencie v prípade vojny rozložíme NATO zvnutra,to ti nedošlo,,?,,však sme platení Kremľom a je nás ešte cez 800,000 kua to je teda penazí,,bodaj by RF stíhala tlačiť toľlko bankoviek,,,xi,,
Stredná generácia to už pochopila,áno veľmi radi by vystupili z NATO dovodov prečo je viac ako dosť,,radšej budem chytať luče od Slnka.ako od Topoľov,, nepustím decko do tej bláznivej hry zvanej prvá línia ked to tu niekomu prepne,a naisto viem že nikdy nenamierim zbran proti národu čo nás oslobodil,
Počuj psychoš
Ešte mi vysvetli ako može niekto trafiť niečo 1 zariadením,?,objasním ti to,BUK sa skladá zo 4 samoststných vozidiel,každé má svoju avioniku a elektroniku na dané veci plus samostatný radar,
Áno može strieľať aj samostatná raketa,
Ale a tu je to ale,,,za ideálnych podmienok a viditeľnosti ked niekto aspon dalekohladom vobec vidí čo hore letí,a tu je pruser všade boli mraky a hustá oblačnosť na.15 km nemáš šancu nič optikou vidieť,na to je práve ten radar čo je na inej mašine,
A si tak blízko ruských hraníc že možeš akurát čakať rusku odpoved z hliadkovacích bojových lietadiel pretože hlavica bez navádzania pojde naverímboha,a možeš čakat rusku odpoved že ti vypália dieru pod zadkom odkiaľ strieľaš,
A to že ruské PVO zložilo dole už zopár ukrajinských rakiet ktoré vystrelili fašisti proti civilistom je doložené vlani,
Ja.sa divím že ešte niekto dokáže po roku živiť takéto kraviny
A neboli protesty proti konvoju či si farboslepý,?,
Ty si videl iba usa vlajky vpredu,,?,,tie nápisy vzadu si už nestíhal,?,
amíci chodte do píííp,,, amik odíť domov,, amík páľ do ameriky,, amík bozaj nás,,,atd ,,
To sa ťažko číta čo,,?,,
Ináč chcel by som logické objadnenie dovodou čo maju usa a mavanie ich vkajkami spoločné z NATO,,
To je akože čo,,?,,otázka pre análolezcov,= ste NATO či otroci USA a.NATO je iba na srandu oviec,,?,,
Psychoš
Jasne že ho museli nutne zložiť všetkým čo mali vo vzduchu a vieš prečo,?,kukni do mapy a ak poznáš mapu a vieš vyrátať koordináty a učil si sa hlavne matiku teda že si z nej rohil aj skušky na výške nie len kukal čisielka,
Tak ti bude jasne že po bežnom poškodený by v pohode doplachtil na uzemie RF do Rostivskej oblasti a samozreime tam maju rusi vojenské aj civilné záchranné zložky a hlavne čierne skrinky by sa už vyšetrovali medzinárodne nie monopolárne,NATO a spol,
Ty si fakt dobrý psychiater
Možno asi odpočuvanie,,bléééé,,jasne odpočuvanie čoho,?,,ked to niečo je šifrované,,a ukrajinci nedokážu odsledovať ani kontrolovať vlastné jednotky nie to ešte niekoho iného
Apropo,,možno,,,zasa pekné slovo,,možno generálmajor = starším záložakom to netreba objasnovať
Tým sprostejším mladým asi takto = ani kapitán nebude pendlovať v bojovej zone ale pošle tam podriadených,viete koľko nižších šarží je pod generálmajorom,?,ked už,,
Toto nie je usa akčný film alebo pc hra,
Toto su už fantasmagorické bludy NSA lebo nevedia ako dalej
Dufam len že za to všetko nebude zodpovedný nakoniec náš chudák Slovenský zatulaný orol,,
Ty si fakt dobrý psychiater
Možno asi odpočuvanie,,bléééé,,jasne odpočuvanie čoho,?,,ked to niečo je šifrované,,a ukrajinci nedokážu odsledovať ani kontrolovať vlastné jednotky nie to ešte niekoho iného
Apropo,,možno,,,zasa pekné slovo,,možno generálmajor = starším záložakom to netreba objasnovať
Tým sprostejším mladým asi takto = ani kapitán nebude pendlovať v bojovej zone ale pošle tam podriadených,viete koľko nižších šarží je pod generálmajorom,?,ked už,,
Toto nie je usa akčný film alebo pc hra,
Toto su už fantasmagorické bludy NSA lebo nevedia ako dalej
Dufam len že za to všetko nebude zodpovedný nakoniec náš chudák Slovenský zatulaný orol,,
Počuvaj ty psychofragment
Bol si niekedy reálne na ostrých streľbách PVO,?,ak nie opýtaj sa starých záložákov čo ich absolvovali v Baltskom mori,povedia ti čo zostane z cvičného terča po zásahu a čo dopadne dole,
Veľké H,,,,
Teraz su dobrí,,novinári zaostali iba o 6 hodín za mojím infom o Mikmausovi lepšia sa,,+
Aaale chodte voľakde,ked sa japonci začali učiť robiť autá a chceli sa presadiť vo svete tak každé jedno bolo okopírované od nemeckých orginálov a iba upravené esteticky.aby nebolo ako vajce vedľa vajca,postavte do radu vedľa seba staršie Nissany,Passatty,Oply a máte to ako cez kopirák
Za takuto cenu by som elektroauto bral hned keby.sa tu predávalo,na bežné cesty po meste a krátke trasy uplne v pohode,
A silnejšie baterky a je ok uplne,polovičná cena oproti iným,
To máš pravdu su tam krásne pláže aj letoviská,a nepojdu mínať manny do Tatier kde to maju 4x predražené ešte aj v porovnaní s Dubajom,
3
Rozdiel je v tom že madari nemaju na Žitnom ostrove námornu flotilu,letecku základnu ani raketové systémy a PVO,plus ponorky s jadrovými raketami,
Dokážeš ochopiť ten rozdiel,?,ty asi nie ty by.si s radosťou dal magorovi do ruky odpaľovák od jadrovej strely,
A slováci neupaľuju madarov za ich názory ak si si nevšimol,
Krym bol podstatný pre amíkov pretože nedaleká Odessa je druhé naj prekladisko drog v Europe,a Krym by bol býval skladiskom,
No jo = Prasačenko si vyberá do teamu okrem Míkloša aj Dzurindu,,
Dufám že budeme stíhať sledovať tu dieru v zemi čo tam urobia,oni dvaja v tandeme dokážu viac ako Džingischán za 1000 rokov,
amen Ukrajina,aj ked som ateista,
Pupuš zalez aj so svojím metalom,padol ti na hlavu a tusu následky
Tak link koľko metal skupín robilo charitu a vyzbieralo prachov pre siroty na východe a potom otváraj zobák,
Dávaš si veľa matrošu do fajky potom potíš kraviny,uber Dusor,
A kto chce skutočne vidieť tu " zaostalosť " Ruska odporučím naladiť si RF tv lebo EU asi veľmi oslavy konca vojny z Moskvy dávat nebude,pokazilo by jej to imidž u ľudí v EU o rusoch a ich živote,
Anti kľud lebo si ťa zamenia so sharkom,
Shark je jednoducho hviezda zbrojárskeho priemyslu,už podľa vypadnutého ložiska z kolesa ti presne povie aký typ konského povozu išiel okolo a koľko rakiet viezol aj aku mal lafetu a aktívne pancierovanie a koľko zoral hektátov zeme,
Odporúčame