Zem
V tomto e tebou suhlasím nebyť VV Putina je veru dávno po vojne,,už by bolo len Emerica UsaSibir magistrála,
Zem
V tomto e tebou suhlasím nebyť VV Putina je veru dávno po vojne,,už by bolo len Emerica UsaSibir magistrála,
Objavili emericu,,50 % zbraní vo svete su ruské alebo ruské licencie,ešte 20% je z Československa čo sme robili aj rakety a raketové komplexy,ktoré sa poskladali na mieste dodania,
Iná otázka je prečo nie je medzinárodná komisia zložená medzinárodne,tak ako može byť nestranná,?,,
Ani jeden vyšetrovateľ z Malajzie,Ruska,Fínska,Talianska,Francuzska,Gréck a,,,atd ked už,,hm,,?,,
Čo sa čudujete Rejpalovi,,?,,
ved doteraz nevie ,,, /,,Kde domov muj,,,/,,,
Preto trepe koniny,
Skus si pozrieť ruské tv su tam vždy debaty pro a proti,a jazdia tam čuduj sa diskutovať ukrajinskí politici a politologovia ktorí v UA tv nedostavaju priestor,
Najprv kukaj potom kecaj,,potom píš,
Zem máš pravdu diktátor má totiž dilemu,radšej zahlušiť pár tisíc radikálov alebo to nechať tak a pozerať sa ako sa začne mazat medzi sebou pár milionov radikálov,,,
Lenže ono to tam tak fungovalo bez vojen tisíc rokov kým sa do toho nezačala miešať kvázi demokratická ruka veľkého policajta,
Hej aj v Lýbii si nevedia vynachváliť demokraciu,a každodenné vraždenie na ulici,už na to prišli,chod sa ich opýtať a každý normálny ti povie že by dal celý majetok zato aby sa tam vrátil z druhého sveta Kaddáfi aj s rodinou a urobil poriadok aký tam panoval predtým,to isté Saddám,atd,kým vládli tvrdou rukou nikto sa medzi sebou nezabíjal,ale to tupý amík nepochopí že je to iný štýl života,ktorý sa nedá nanutiť v uplne inom svete,a náboženstve,
Rozsiali birdel,zožnu žatvu,
No neviem ušiak králik,?,,vlastná skusenosť,rsz na Vianoce ked nebol veliaci pri radare tak si chlapci zažartovali a namierili ich dole do zemi kde mali noru potkany,neupiekli sa ale robilo to s nimi tanečky,čiže tie vlny museli vplývať na mozog,potkany sa zbláznili,ale podobilo to na ne celé minuty,
Možno pri väčšom výkone by teoreticky dokázal aj zabiť,ono je to zasa o realite že by si to musel udržať v nejakej klietke dlhodobo,nie prelietavajuci vták,blbosť,
Lebo u nás sa všetko nedá a komplikuje,kamaráti si už solárne postavili z dotácií a zvyšok majte nás radi,hanba,,na tento rok som mal 25 509 objednávok čo ľudia čakali že aspon 35=40 % by im dotoval štát a daju si postaviť,,nič,stopli to,škoda o tom písať,
politici zdegenerovali dotacie na eko energie,ak neviete u nás žiadne nie su a ani tak skoro nebudu,všetko sa to zrušilo,a prečo,?,lebo rodinky politikov si už nakupili postavili a vtedy ešte podpísali zmluvy o výkupe energiíí,tam bola prvá chyba a pokrivený trh,
Dobre,ked sme aj nechceli odkupovať energiu do siete mali dotovať aspon ludí ked si to sami pre seba chceli vybudovať,
Ono sa to nezdá ale ked uvážite že len svietenie,chladnička,telky,počítače,vysavač,k líma,a podlahové koberce kurenie, kým nie je extra zima Vám utiahne Slnko ako nič,koľko by to bolo ušetreného uhlia a jadra za rok,?,
Prečo to inde ide a tu sa stále iba tára ako sa to nedá?,
veterné elektrárne = mali sme mať obrovsku veternu väčší výkon ako Mochovce,v oblasti kde nie je ani živá duša na vrchole planiny ale 5km odtiaľ je kostol a pán farár spísal petíciu,tfujtajbl,
Vodné su čistý zdroj,lenže stavať hrádze kadial migruju zvieratá hore prudom,?,zabijeme si ekosystém a prírodu,ked tak na začiatku pramena
Matador som obuval aj na večšie autá aj športiaky a nikdy s nimi nebol problém,a zimáky takisto,vyrábané v Rusku,vydriapali sa všade,
No s vykurovaním by bol problém kam umiestniť toľko kolektorov,ked v lete stačí povedzme 4 ks na vodu a 10 ks 300 w na elektrinu v zime potrebujete 10x toľko kolektorov a panelov,,mám to odskušané,hlavne posledné zimy ked takmer nie je sneh zato je inverzia 4 mesiace ked nevidno Slnko,a hlavne kam uskladniť prebytok či už vody alebo elektriny,batérie su zatiaľ iba v prvých rokoch života a zatiaľ sa to všetko iba skuša a hľadá,ešte to potrvá
Yarmouth
To by ma zaujímalo,ako to máš poriešené,ja postupne tiež riešim fotovoltaiku,aký máš výkon,mne robí dost zádrhel hlavne topné telesá a širály tam je pes zakopaný,trafá nevládzu a to mám 4kw,nerozbehne mi to infra ohrievače a podobne kde je vysoký nábeh,chladnička v pohode do tých 1700w výkonu to ide nad tým je problém,
Somtoja
Prepáč až teraz čítam postupne a napísal som skoro to isté čo ty,
Ale tupci aj tak nepochopia a budu omeliat nalinajkované vety,
Stan to že hlupisť nadnáša ako holubička vieme,
Len k tebe sa nedonieslo že Norsko už druhý rok ledva drží doterajšiu ťažbu pretože sa im to už mína a nové ložiská nenašlin preto sa usaci potrebovali dostať za severný pol kde su zásoby na sto rokov dopredu tak ako na.Sibíri,nedotknuté,
Smola sedí na nich macko a naštvať macka,,no uvidíš čo bude potom
Inutské vedomosti = poznáme 99 trikov ako vyhnať medveda z pelechu
Ale ešte ani 1 ako ho dostať nazad,
Hlavný stan by mohol byť shark ten tiež dokáže napotiť volovín na pol knihy
Za studenej vojny ty tupec sa normálne obchodovalo si predstav a v časoch ked na seba mierili raketami z Cuby tak vo vesmíre sa spájali sovietske a americké vesmírne lode a posádky tam žili spolu celé mesiace,takisto sa obchodovalo s ropou,plynom,surovinami,tovarom,
Ty studená vojna,
Tupci však zasa to bude iba ten ruský to im zabudli povedať,?,ono zo zabudli povedať aj tunajším trollom ale na tých sme si zvykli,
Neuraz sa neviem kto a ako tu montuje meniče či z prebytkov armády ale profi meniče čo mám tak 4 kW komplet s maximom 8kw na pol hodiny v nábehu váži 25 kg,,,!!.komplet,!!!,
Elektroauto = áno a dotovsl by som ho 50% každému kto si ho kupi a neplatil by mýto na cestách,parkovanie zadara vo vnutri miest tak ako to podľa zon urobilo Nemecko prvé,na spalovacie motory podľa tried
Bolo by to uplne normálne žiaden trh a podobné blboviny,o koľko by nám klesli náklady na liečenie detí na všelijaké alergie,leukémie rakoviny čo idu na vrub spalinám okolo nich,a tí čo tu budu argumentovať elektrárnou,áno aj tá vypušťa ale nie meter od detského ihriska ako autá
Batérie?,tie sa postupne budu zdokonaľovať a čo tak premyslieť cenu auta bez batérie a batérie iba prenajímať tak ako to má ošetrené Renault vo Francuzsku?,polovičná cena
Prečo ropní čejkovia zabili vývoj elektroáut pred 13 rokmi,?,dobíjanie pol hodina dojazd 600 km,?
lebo trh,?
lebo kašleme na Vaše zdravie my bez manny nezostaneme
Ale my sme takí sprostí že ešte stále žerieme kydy o trhu,nepozeráme na to čo bude o 10 rokov
Hm,?,
A čo tak aj vodíkové autá,?,niekde sa to dá a u nás nie,?,
Trh = blud
Kam sa pridá Europa nie je podstatné,pretože EU dnes znamená hlas pár politikov,
Podstatné je kam alebo čo urobia normálni ľudia v Europe ktorých sa všetko dotýka priamo,
Včera na tržnici,vždy predávali rusi aj ukrajinci vedľa seba,teraz ked rusi z Dnepropetrovska videli ukrajincov z Kyjeva,zbalili stánky a odišli,pýtal som sa ich prečo ,?,a oni = my nebudeme tam kde su vrahovia našich rodín,,,oni cuvli prví nevyvolali konflikt,
Ukrajinci doteraz nechápu kam spadli,len sa mi sťažovali ako maju 100 euro príjem a 7 x im všetko išlo hore,,,ale Usa nám pomožu nám slubili,,bože oni tomu veria ešte stále ,ked som im povedal že ak budu chcieť prežiť musia začať robiť a odisť za robotou do sveta tak nechápavo pozerali že čo vravím,
Všetko je o ľudoch,vravím im prečo nenecháte východ ísť svojou cestou,,?,,nech si vládnu sami,,
Nechápavo pozerali do zeme a mlčali,,
Všetko je to v ľudoch v nás ako sa zachováme,nie o politikoch keby k niečomu došlo,
Dufam že nie,odborníci sa tu vyjadrili že ide o iné typy reaktorov ako Chernobyl a to by sa fakt muselo stáť niečo veľmi blízke utoku z vnutra aby Záporožská buchla,,takže dufajme že sa to ustojí,
Odporúčame