Čím to je že sa mi zdvojuju príspevky a vyhadzuje mi že portálbPravda error neexistuje,?,,
pozdravujem prebudených dostojníkov "strážiacich slobodnu slobodu intetnetu a slova "
Čím to je že sa mi zdvojuju príspevky a vyhadzuje mi že portálbPravda error neexistuje,?,,
pozdravujem prebudených dostojníkov "strážiacich slobodnu slobodu intetnetu a slova "
Čím to je že sa mi zdvojuju príspevky a vyhadzuje mi že portálbPravda error neexistuje,?,,
pozdravujem prebudených dostojníkov "strážiacich slobodnu slobodu intetnetu a slova "
My to vieme o Carevovi som,vlani písal,ved mu podpálili všetko čo mal pri Odesse,napadli a len ochranka ho zachránila pred guľkami,ledva ho pozbierali v nemocnici čo ho zmlátili,
Demokracia ala usa,,aplikovaná v UA,
My to vieme o Carevovi som,vlani písal,ved mu podpálili všetko čo mal pri Odesse,napadli a len ochranka ho zachránila pred guľkami,ledva ho pozbierali v nemocnici čo ho zmlátili,
Demokracia ala usa,,aplikovaná v UA,
Shark
VVP má obrovsku trpezlivosť,,,ja byť na jeho mieste a vidieť že vyvražduju mojich bratov a milion ich ujde pred genocídou do mojej krajiny tak sa vytentujem na medzinárodné dohody a pošlem tam 2 pluky z Rostovskej oblasti s 2 peruťami bombardétov a stihačov a po týždni je po Ukrajine,
Shark
VVP má obrovsku trpezlivosť,,,ja byť na jeho mieste a vidieť že vyvražduju mojich bratov a milion ich ujde pred genocídou do mojej krajiny tak sa vytentujem na medzinárodné dohody a pošlem tam 2 pluky z Rostovskej oblasti s 2 peruťami bombardétov a stihačov a po týždni je po Ukrajine,
Sharka si nevšímaj je to komediant,má zaradenu spiatočku a občas sa preberie zo zimného oddychu,
Chcem jeho geroja vidieť ako stojí s brokovnicou proti T72,, pri Kramatorsku ked 100 novorosijcov s puškami držali celý den utok 3000 ukrajincov a 30 /,T72 kým civilisti nestihli ujsť pred ukrajincami,
Všetci padli,bud im česť,
Fantázia ČtK, akosi zabudate že ukrofašisti nemaju čo hľadať 30 km okolo tých miest a.dávno mali byť zalezení v prdelníku odtiaľ,,ked sa neda pes odpratať v pokoji treba ho vyhnať,čo už s nimi,sprostí boli aj zostanu len ich človek aj lutuje že ich može byť toľko hlupákov v kope čo veria že zvyšok sveta ich bude vždy živiť,
Však a prečo Jeľcinova pravá ruka ekonomiky skončila so 4 dierami v tele,,?,,VVP sa mohol na nanho zvysoka vys,,, kedže okradol za Jelcina miliony ľudí mal hocikto dovod odstreliť ho,
33
Ešte raz nepochopil som to skrachované Rusko možeš to upresniť,,?,,myslím že Ukrajina je v prdelníku,my ju uspešne nasledujeme len to nepriznáme kým Kalinka a Galvačik neprezbroja aby mali istotu že,,,,
Rusko má všetky nerastné suroviny,keby teraz nemalo ani gram zlata ani cent dolára aj tak nikdy nemože skrachovať tak ako štáty čo nič nemaju,v tom je dosť veľký rozdiel krach krajiny čo má všetko a krach krajiny čo musí všetko dovážať,
Dodok
Takže ked pojdeme tiež gréckou cestou tiež to bude pohoda a.s nami zopár štátov EU kde sa tiež maju ako v raji lebo makaju na druhý raj v inom štáte,
Obyčajní gréci sa sami do tej srač,n,ky nedostali,nikdy nemali okrem turistiky nijaký iný extra priemysel o tom sa vedelo,kto sa čo čuduje krajina žije z toho čo má,
Už pár rokov dozadu mali zahraničné supy zálusk na grécke letoviská a hotely,bolo len treba pripraviť štartovaciu pizíciu ako sa k nim dostať,
Poniektorým totižto došlo že k Rusku sa už znova treba správať ako k partnerovi a nie vazalskému otrokovi tak ako je na to zvyknuté USa k svojím satelitom,pričom uzemie EU považuju za svoje kolonie,
Škoda že chrbtovu kosť nenašli politici aj v iných štátoch,
pozde,silne su uz vyrubane za hranicami, ja uz iba cakam ako mi vezme danovak dan za 80,000 ktore uz v ziviote neuvidim vyplatene iba za material nie to este robotu,som cely nadseny posledne tyzdne,
vdaka a uz sa nam zacina vselico vyjasnovat,este raz vdaka
Viete ked hlbšie pozerám na kadejaké letecké dohody a zmluvy tu ani nejde o rusov a rakety to je iba odputanie od iného,tu sa hrá iná hra z Malajziou,zmizli im 3 lietadlá za rok,,žiadne medzinárodné dohody neurčuju aká má byť výška odškodného obetí,,to má ošetrené každá letecká spoločnosť osobitne,iné je že bude musieť hradiť ešte aj životné poistky jednotlivých cestujucich a tie možu menšiu letecku spoločnosť doslova zruinovať do bankrotu,
Tu sa mi zdá že niekto má niečo proti Malajzii a využíva na to všetko čo može aby ich priviedol k banktotu,ale prečo,?,
Demek ty musíš byť dobrý dement,,
Zopár civilných liniek zostrelených usa ti asi nič nevraví,90 te roky len 30 km od NY raketa z ponorkyy zložila civilné lietadlo 270 mrtvych
Arabské more lietadlová lod USa zložila civilné iránske lietadlo 289 mrtvych
Pár rokov dozadu ukrajinská batéria PVO zložila ruské civilné lietadlo ked sa vracalo z 279 detmi z letného tábora z Krymu
Atd,
Dementi vládnu svetu aj blogu,
Daguska
Nemaj strach ved práve odvtedy RF letky zosilnili bojové hliadkové lety okolo EU aby k takýmto provokačným nehodám už nedošlo,
Odporúčame