Kto ochráni Slovensko v čase vojny?
sotko kľud lebo ťa porazí,
Mladí a takisto novodobí velitelia si myslia že ZVS a záložáci boli iba 2 roky cvičenia,
Ale ba figu,ked dnes rozprávam mladým že už od záklafnej škoky sme mávali pravidekne každu sobotu branné cvičenia kde nám deťom dávali ostré sapíky a triafaki sme terče,museli sa naučiť narábať s kompasom a mapou, plniť ulohy fyzicky ,tak na mna hladia ako na blázna,
To neboli iba 2 Roky,to bola prípraha už od škoky
Dnes ked vidím tu hamburgerovu mládež ako ledva kráča,,
No páni máte problém,neviem kto zo starých by išiel,ja svoj názor nezmením,neskladal som prísahu NATO ani nemal možnosť vyjadriť sa slobodne v referende takže so mnou nerátajte nikde,
A budem sa rád pozerať ako sa niekomu za mesiac podarí urobiť z dnešnej zfetovanej, nedisciplinovanej,bezcharakternej mladi vojakov,
Všsk vám polovica skape v poki na tríningu na infsrkt,