Proruskí separatisti odmietli mierové rokovania
pravda
mas veru pravdu,uz najmenej 5x prasacenko zastavil boje a akoze chcel rokovat,ibaze stale zostalo pri tom akoze lebo len co mali den bez palby uz doplnili tazku techniku,naboje a veselo medziitym zabijali granaty civilistov po Donecku,
neverim grekovi aj ked mi prinasa dary - trojska vojna,
dohody sa mozu plnit ked odpochoduje fasisticka garda 30 km od dohodnutej ciary doteraz to tak UA neurobila tak co vymyslaju kofotiny,iba ohlupuju blbych typu sharka o humanite,idu vianoce treba zahrat na city,
najhorsie je ze ked v UA tv ukazu rozstrielane budovy a zabitych ludi,komentar znie stylom - pozerate sa na granatovy utok tam a tam ale nepovedia ze to palila a zabijala ich vlastna garda a tak bezny ukrajinec si mysli ze je to dielo separatistov..
je to styl ovplyvnovania myslenia a dari sa,aj unas tych tupejsich ohlupnut este viac,