ved ukrajincom to dojde az teraz a nielen plyn aj voda a elektrina,ved vlani ked tu boli tak cumeli ze platy su okolo 600 euro u nas tak akoze nemozme vyzit a nechapali ze sa plati za take pre nich nenormalne veci ako plyn,voda,kurenie,elektrina byvanie,dane za domy atd,, ze je nieco ako merace nemali fakt ani sajn hlavne v mensich mestach,

