truthseeker
nechcem ta urazit ale taky radar este nevymysleli aby rozoznal vlajky na lietadle,a kym by Grippen nieco rozoznal uz by bol rus prezleceny zo skafandra,
truthseeker
nechcem ta urazit ale taky radar este nevymysleli aby rozoznal vlajky na lietadle,a kym by Grippen nieco rozoznal uz by bol rus prezleceny zo skafandra,
ZEM
DODATOK
tie Grippeny mozu aj starym ruskym stihackam akurat tak cumiet na vyfuk ked prefrcia okolo,tym novym uz neuvidia ani len tie vyfuky,,,
zem
lenze teraz si sa trafil,takuto znozku bludov je az zatazko citat,pretoze vsetko su to iba dohady,boli 3 tlacovky a vystupenia a na kazdej ine info,najprv to bolo nezname,potom muselo byt ruske a nakoniec aj ruske vojenske,stihaci ho sice identifikovali ale az po 3 dnoch saakonecne dohodli ze to bude ruska stihacka,,
nebude to nakoniec ruske UFO..??..
ked by to bola pravda tak pri letovej rychlosti rusKych stihaciek je jedna minuta letu vzdialenost ktora trva civilnemu lietadlu 4x dlhsie ako bojovemu stroju,to ze ho civil nevidel neznamena ze ho vojenske nevidelo,a mimoto letovy koridor tesne za Kodanou je uz medzinarodny vzdusny priestor kadial 60 rokov bezne lieta kazde ruske lietadlo od Kaliningradu a Petrohradu,
novinari potrebuju infuziu pred VIANOCAMI TAK TO TREBA OSOLIT.
nazdar ukrajinci vitajte v demokracii,ale uz nepytajte,teraz budete uz len plakat,a platit,,,,
a zasa to odse,,,obycajni ludia
len aby to Aktivistovo logo nebolo to posledne co v pripade dalsich sankcii uvideme,,
velmiprekvapeny to zhrnul asi naj,,ozaj sa vykaslite na plast lebo budete casom plakat pri prerabkach,kovove rury mi vydrzali 35 rokov,plastove 7,cely tento tyzden som daval nazad kov,vysr..a... na taky plast,
co je to kombinovane,,??:.viem ponuknut 9 druhov kurenia a kazde je o peniazoch,vstupoch a poruchovosti,
solar pekna vec az na to ze pri tejto mesacnej inverzii ledva dobije ledky na svietenie nie to ohreje vodu ked 5 kW nedokaze za den vyrobit ani 5OO wattov,sama hmla a mraky,
byvat na Islande mam po starostiach navrtam 2 rury do zeme a valam sunky na pohovke,,
nobody
nebud za vola,prosim.dnes ti naozaj ziadny civil nepovie co tam pouzili,vsade mas len nepodlozene dohady a konspiracie,takisto ked som rozpraval s dostojnikmi kazdy z nich zazil iny konflikt lebo boli 4.a vsade sa pouzilo nieco ine,pri prvom ziadne lasery bol to 68 rok ale klasicke rakety naplnene fosforom tak to vsetko spalili,takisto dela a tanky strielali granaty na principe zapalnych bomb a cez den to robilo iluziu plazmy a ohna,
tych teorii a svedectiev je mnozstvo,
musel by si sa dostat k poznamkam vedcov a konstrukterov aby si vedel pravdu,nie vojakov,co to len pouzili,
triglav
mylis sa tento bordelistan uz nezastavia ziadne zakony,pretoze doplacame na ne my dole nie ti hore,nas zenu do bankrotov a sme nuteni defacto sami porusit zaskladne moralne hodnoty aby sme prezili,
ani tibetski mnisi by to tu uz nedali do pooriadku,
DJW
tak toto chapem a poznam kruto,dopadol som napodobne 2 firmy a v kazdej ten isty konatel ale do druhej zapisal brata nevlastneho prvej som dodal tovar vyplatili objednal som od druheho vyplati,prvy krat ok a druha zakazka niekolko desiatok tisic a uz nic a ja ani tovar ani peniaze a firmy nikde len prazdne kancle po nich zostali,,teraz si mam co najat zoldakov aby ich hladali a na krku desattisicove problemy,sudy na to se,,,,atd,,
stranger
oprava,ak si velky boss tak ziadat mozes lebo ta niekto chrani,ked si slusny clovek tak bacha mas presne stanovenu hranicu kolko zaco a ako mozes vziat v hotovosrti ak by danovak u teba nasiel o jeden cent viac ako je dane zakonom caka ta od 5 rokov hore,,,
peter aj cizmarik
velmi trefnea pravdive,naozaj je podnikanie nastavene na znechutenie zivnostnika a skonceni na urade,ti co nemaju zivnost ani nevediaco ich caka este skor ako si ju otvoria ale byrokraticke procedury,,je to chore od pociatku vsetko,odvadzat preddavky,a platby skor ako mam obrat a ci vobec budem mat obrat ked cakam mesiac dva ,tri na platby,potom pride polovica a o druhu sa mam sudit na sude kde hadku susedov riesia 20 rokov tak platieb sa ani nedozijem.
nieco chore je v state tomto a uz velmi dlho,a ide to k horsiemu z roka narok,
luki
mam dost znamych po celej UA aj RF aj inde.lenze je to fakt oni si naozaj myslia ze to co im vravi vlada je pravda a veria,
napisem ti to inak,je to to iste comu ludia uverili aj tu,lenze uz z toho vyrastli a su apaticki,lenze teraz mam strach nie o seba strach o celu Europu pretoze nas dokopy s okolitymi statmi nebolo tolko co je ludi na Ukrajibn a ked sa tie miliony nastvu tak to bude iny tanec,a ver ze krvavy ked este idu posilnit silove zlozky o mladych a starym vziat dochodky,,toto nedopadne dobre,volakto sa velmi zle preratal.
Verzií o rusko čínskych kortešačkách som počul dosť aj od osobne zučastnených dostojníkov,ani jeden z nich nevie čo to mali,vedci by vedeli ale tí čušia a su už pod zemou,
Rejpal
Malá oprava Rusko malo a má rakety ktoré boli určené na.Mesiac,vieš v čom bol problém,že ich naozaj amíci ubehali časovo a vedenie Cccp rozhodlo projekt zastaviť,všetky rakety su uskladnené vo vesmírnom komplexe,chýbali im 3 mesiace na dokončenie skušok,najdeš celu dokumentáciu aj v archívoch kozmonautiky a keby si občas čítal literaturu tak vieš že aj rusi mali straty a veľké pri letoch do vesmíru,lenže sa o tom písalo a nehovorilo veľmi nahlas,
Rejpal = zhrnutie
S tou Europou máš pravdu,veru,keby v usa neboli Slovania aj Slováci patentovali kadečo tak doteraz nemaju padáky,hromozvody,radarové antény, atd,/Banič,Murgaš,N,Tesla,atd/
skus si nájsť niekde v archíve 95 rok a cvičné streľby ruských Typhonov za učasti novinárov CNN,20 balistických striel bolo odpálených a trafili ciele zo Severného ľad,oceánu na Čukotke s kadenciou slušne povedané prdu,do 120 sekund boli všetky vonku,
Noone5
práve o tolerancii som sa nedávno bavil,áno nemecké zbrane boli presné na mikrometre a ruské mali fakt ubohu toleranciu,ALE práve to ich zachránilo ked prišla treskuca zima,kedy tie presné zbrane znefunkčneli práve pre tu presnosť,zaseknuté, zmrznuté uzávery,roztrhané hlavne,zapečené piesty,atd,
Rejpal
Dojdi to povedať mojmu Gazu a susedovej Nive akosi sa zabudaju rozpadať,
Bruk
Ja som si nerobil srandu,len fakt tá spotreba,doma mám hádam 50 ročný ruský Gaz zdedený bez spz ale je to nezmar do terénu,lenže niekedy ked som nalial 40 litrov na.100 km tak to tak nebolelo ako teraz,
Aspon vieme kto bude ako cieľ číslo 1,len či budu mať poliaci aj dosť náhradných pilotov a lietadiel,hlavne ked ich zasa obletia tie nové ruské 50 Tky ktoré nestihnu zachytiť ani radary,
1WTF1
nie nie,v dokumentoch sa oficiálne uvádzaju 3 konflikty,realita su 4,,rozprával som sa s dostojnikmi čo tam služili,prvý krát bol stret už v 68 roku,takžecešte kie 50 ale 46 opravujem dátumovu chybu,
Čo presne to bolo nevedeli,odkázali ma na ing,a vedcov čo to riadili žiaľ tak daleko sa už nedalo dopracovať,
Odporúčame