rejpal
objasni nam rozdiel medzi raketami na tekute a tuhe palivo,,
rusove nemaji dodnes,,
no ak sa niekedy dostanes na rusku jadrovu ponorku tak sa skus kuknut ake tam maju rakety,,len pozor nie ze navrtas diarku zboku,,,,DDDDD,,
rejpal
objasni nam rozdiel medzi raketami na tekute a tuhe palivo,,
rusove nemaji dodnes,,
no ak sa niekedy dostanes na rusku jadrovu ponorku tak sa skus kuknut ake tam maju rakety,,len pozor nie ze navrtas diarku zboku,,,,DDDDD,,
tak inac ma recht v tomto pravdu,mam stary rusky Gaz bez spz len do terenu,prejde to vsade ale co je hlavne mozte do toho naliat aj kyselinu a ide ako nic,prave preto ze stare motory nemali vselijake voloviny typu eko,vstreky,riadiace jednotky,extra xxyx blbovin kde ste museli pouzit len ex kvalitne palivo inak sa to nepohlo,
stare motory su in hlavne pre poctivy material z ktoreho boli odliate,
neznicitelne nezmary.
znalec
najdi si piatkovu tlacovku Pentagonu po ofukoch ruskej masiny popri F16,ktoru nezachytili ani radary a na kamere maju amici akurat rozmazanu skvrnu,a to isla F16 na plny vykon.
,,zaver tlacovky,v sucastnosti ani blizkej buducnosti nemame ani na pripadnych projektoch,co len naznak podobneho lietadla ktore by sa parametrami priblizilo ruskym strojom sucastnosti,projekt 22 nam stroskotal na nespolahlivosti pri leteckych skuskach v bojovom nasadeni,,,...bodka,zaver,Pentagon.
dakujem znalec sa tvoj drahocenny cas,
Všimol si si bombardovanie jugošky.?,
shark,?,
Mám o tom fajn vlastné nahrávky lietadiel čo tu " nelietali",
v com mame uspory,,???..
skus hadat pomozem ti,
dolare to nie su
eura to nie su
ruble to nie su
co to asi bude,,??::.
zeby,,?:: AU,,,klepol som si ALMAZOM po prste,,
Assad ma 35 ks novych Migov,plus je tam rozsirena ruska vojenska zakladna s novymi masinami,lenze koli hlupemu NATO a ich spojencom vratane judaizmu nebudu riskovat zostrely svojich masin priblblou PVO ked sa objavia v blizkosti hranic aj ked na svojom uzemi.uz sa tak nedavno stalo ked im dali dole 2 stroje,
co je to rebricek univerzit podla...coho..,?...
to asi preto je tolko spickovych jadrovych fyzikov vystudovanych v Rusku po celom svete vratane spickovych pravnikov a minstrocv zahranicnych veci vystudovanych na univerzite v Moskve,
pretoze dvaja pozorovatelia zo svetovej banky ktoti mali dokazy o tom ze tehly su z kovu a na nich je iba galvanicky zlaty povlak boli vlani aj z dokazmi zatknuty na letisku vo Velkom jablku kde im akoze nasli pedofilne nahravky v pc,,aj ked to neboli ich pc,stale su vo vysetrovacke a bude sa to aaaasiii veeelmi dlho natahovat,,,,
Ope
Hod si tam zopár nul navyše a hlavne ide o francuzov nie nemcov,a prirátaj si to že možno možu zavrieť doky a pustiť ludi na ulicu lebo su už nedoveryhodný obchodný partner pre každého vo svete,to nie je len o Rusku nedodať lode to je o tom že už žiadne nemusia nikdy vyrobiť,
Načo su im teraz lode,maju fregaty,krížniky,ponorky,leošie raketové systémy a ako dnes priznal pokakaný Pentagon po predvčerajšok ofuku amíckych stihačiek museli priznať že na rusku letecku techniku sa nechytá žiadne ich lietadlo ani na papieri,
Petko
Nebudu vrátené peniaze aj s pokutou,tak nebudu ani žiadne lode ak si to nepochopil,kým rusom nevyplatia všetko nič s nimi nebudu mocť urobiť lebo Titanic,
Sedlák oprav ma
Ale mne sa zdá že takto kecá už 4 x či 5,,?,,
Aj Napoleon sa prechádzal po Moskve a potom bol šťastný ako pes ked sa z jeho 500 tisícovej armády ledva 10 tisíc doplazilo nazad,,
Mal by si si občas kuknuť aj sukromné tv a nezávislé tv,kde su zábery z Domecka ako im zadara vozia chlieb ,vodu,jedlo,a motorkári z Ruska počas paľby náckov vzali decká z námestia a fičali do tábora v Rusku,len toto ti naše médiá neukážu,kto chce najde si to,
Vajčiak už zabudol aké mlieko a škola ho odchovala v Moskve
Az na to že pepe to napísal realisticky pravdivo ako to je
preco..??..
my si na Vas pockame v Kosiciach ked pobezite na zapad,,,
fajn takze
regulerny vojak Novorosijskej armady
staci ci to..???:.
ak mas pochybnosti nalistuj si videa kde skladali prisahu a s nimi aj dost vela srbov,madarov,talianov,cechov,slovakov,spanielov,, ,
cim to asi bude,,??...
bude to asi tym ze ziadna ukrajinska armada tam do jesene nebojovala,ak mas pochybnosti rad ti to upresnie veliaci plk ukr,armady ktori veselo dovolenkovali na Slovensku.
boli tam len zliepky nackovskych band a platenych zoldakov od miliardarov a mafianskych skupin
vychod odolava hlavne preto ze neutoci ale brani svoju zem a su to stari vycviceni zalozaci a nie banda zlepnej huspeniny s mekaca,
Odporúčame