Iba Boh vie čo presne tam vtedy rusi použili, akurát som sa Sharka odborníka chcel opýtať či to dokáže vyviesť z rovnováhy to staré hrdzavé Sučko čo poctilo návštevou usákov na mori ale chlapca nikde,
Iba Boh vie čo presne tam vtedy rusi použili, akurát som sa Sharka odborníka chcel opýtať či to dokáže vyviesť z rovnováhy to staré hrdzavé Sučko čo poctilo návštevou usákov na mori ale chlapca nikde,
Ktoré Rusko myslíš,,?,,to ktoré bolo veľké od čias Kataríny a careviča Petra,?,myslíš to Rusko v ktorom neexistovalo niečo ako zlepenec menom Ukrajina,?,a iné okresné gubernie,?,
Hase1
tebe nedošlo v čom je podstata,?,,práve v tom že zničil jeden systém a naivne veril v druhý,vidí kam to speje v bývalých postsocial,štátoch a že zatiaľ ho preklialo len cca.130 milionov ludí,ale nechce aby ho preklialo aj dalších 200 milionov,plus pár miliárd ak sa nákaza rozšíri,
až nato williamko že v celom pobaltí sa už presuvaju celé jednotky NATO aj s ťažkými zbranami,
Žeby Gorbimu lepilo,,?,,a chcel zložiť kosti v kľude v rodnej zemi,ktoru uspešne rozbil,,?,,a nie na západe,,?,,
len sa ty neboj o Krym.
to zaostale Rusko uz pred 80 rokmi zachranovalo ladoborcami severskych samovrahov co zabludili na Severnom pole.o Krym sa postaraju tiez a nebudu potrebovat ani ladoborec
mars777
no neviem,po 90 som chcel zafrajerit,dotrepal som nemeckeho veterana,,v zakrute zotal 7 stromov a som tu,,tak neviem o tej bezpecnosti ako,,a lavice tam boli ako dnesne gaucove sadacky v byte,,
spotreba sa vtedy este neriesila,..je pravda ze aj slapky sa tam dobre citili,,,
neviem v com vsetkom je kto dobry ale to ze rusi su NO1 v jadrovej fyzike o tom pochybovat netreba,,a to nemuseli ani zhodit 2 atomky na civilne ciele ako usaci a odparit 350 tisic ludi do neba,
archivar
oprav si to mas tam stare udaje z juna,od leta vsetky veci ohladne dielov do lietadiel maju uz rusi davno vyriesene presunom,v Kyjeve zostali len pobocky firiem.riesili to hned ako zacal bordel na vychode,
sonar
prepac az potom si precital tvoj prispevok,,lebo som takmer napisal replay to co ty,
noone
ceski bratia sice neoficialne ale dali to uz najavo ze sa na utecencov,emigrantov od januara vytentoto a nebudu udelovat nikomu nic,,nech sa stara euroval a usa co tam narobili bordel,
timo
mas svatu pravdu nic sa tu nevybudovalo,,
preto mozu kludne bezohladne socialne demokraticko saocialisticki kapitalisti 25 rokov rozkradat to nic co tu nebolo a pchat vam do hlavy rozpravki teda tebe to vopchali do gebuli,nas starsich neodr,,,, rozkom o nicom,,
mcc321
ved aj Rusko je na zapade ked to vezmeme zemepisne podla globusu,,ci nie,??:.
noone5
ale ved o tom je demokracia nie.?.
ved nemusis brat odomna suroviny za 350 dolarov,mozes si najst vyhodnejsieho dodavatela spoza mora za 950 dolarov ked ti to vyhovuje,,
ci nie,,??..
a toto je iba prve kolo,len ci to druhe vlada prezije,pretoze od januara idu osekat vysluhove dochodky policajtov od 45 rokov a vojakov na polovicu terajsej sumy abi zalatali dieri v kase,, toto je to co vravela Moskva,pride zima..tym mysleli nielen Ukrajinu bez ernergii ale hlavne bez penazi ,,,
este len bude sranda zacina o chvilu dalsi rok,,vychod je uz extra teraz bude co,,?? stred UA,???
ved prave ze internet,,
keby sme ho mali tak ako teraz v 89 roku tak taku sprostost tu nevyrobime,,
to su iba predvolebne kortesacky,vyckajte o par tyzdnov toto iste predlozi niekto zo socialne citiacej nadstrany,zmeni jednu bodku a prejde to,a hura bude to vlasny navrh a ovce volte,,
dost cudny nadpis ze utocne?
ako sa daju delit vojenske zbrane,,??.. to akoze mam lietadlo len na obranu a druhe na utok,,??..
ked uz tak bojove lode a bodka,,
kazda zbran je zabijak ci utok ci obrana,
este aj medzi rokmi 84 a 94 sa naslo niekolko vydarenych peknych aut,za ktorymi sa veru dnes kazdy fajnsmeker otoci,tak ako za veteranmi,preco sa nikto neotaca za extra novinkami na ceste,,??..ale ked prejde taka krasne urobena 603 tak si idu krky zlomit.
nrmalne sa bojim teraz rano zapnut radio po tomto,,
co ak vystrci z neho ruku pokladnicka SOZA...a potom pruser,,,
Odporúčame