renata
mas pravdu.neviem preco mi Samson silno pripomina Rumburaka,aj ten chcel vzdy len to naj a vsetko naj dodr......
renata
mas pravdu.neviem preco mi Samson silno pripomina Rumburaka,aj ten chcel vzdy len to naj a vsetko naj dodr......
podla ludskopravnych instituciii atd,,
ano je to surove,smutne,drsne,,
ale v tych krajinach to tak fungovalo tisice rokov a ked sa vysporiadali takto navzajom zasa bol pokoj kym sa nenasli dalsi radikalni blazni.
sedlak
ak nemam sklerozu tak v 87 sa chvalili stavbou protiraketoveho stitu v projekte hviezdnych vojen proti rusom..oni su fakt asi vysinuty vlastnych filmov a uz nevedia co je realita,,
olee
pokracovanie - bob.f,
mali bysi si ole pozriet konstrukcne plany a kazdy nakres radiolokacnych zariadeni a anten pvo plus novych radarov a satelitnych kompletov vo vesmire.je dost divne ze za tymi nakresmi su slovanske mena ,dost vecsivou ruskych inzinierov..nevraviac o tom ze cssr a rusko boli vzdy esa v radarovych sietach,,,na obranu staci rozum,netreba silne zbrane,,staci silne zbrane len zlikvidovat rozumom,
olee
Irak - to je dobra pesnicka,az nato ze by si mal vediet ze ani Saddam nebol blbec a odsunul svoju najlepsiu techniku davno pred utokom na sever k ruskym hraniciam vratane lietadiel.
druha vec je ze iracki vojaco boli moralne zniceni po mesacnom trcani v zemi ked okolo nich padali tisice bomb,aj to za pomoci novinarov od Cnn ktori ich dialkovo navadzali na ciele,este mam v obraze ten presny zasah do vetracej sachty bunkra v ktorom zabili 1600 deti co sa tam ukryli.
je sa cim chvalit
hlavne ked potom iracki vojaci pouzili makety tankov do ktorych sa amici triafali ako divi,
vtedy pouzili usaci na demoralizovanie ak zvukove vlny a tak sa postupne iracania vzdali..
este mi povedz naco to bolo dobre tieto vojny,,??..
na znicenie najstarsich pamiatok ludskej civilizacie,,??::.
leo
ja bysom dal otazku trochu inak,,horsie je ze ani amici ani cina este doteraz nevedia ako a cim rusi pred 50 rokmi nechali odparit zopar deiatok tisic odhodlanycv cinanov ktori si chceli rozsirit svoje teritorium o rusku zem..v 4 komfliktoch,,od Altaja po Hindukus,
dakujem,
oleee
myslis toho bulvara z Pentagonu z hviezdickami na pleciach co mal tyzden potom tlacovku a ostro protestoval aj ked nevedel koli comu..???..
smolnik
sa smejem na toto som uz aj zabudol,dal by som ti aj vac bodov ale smeje sa mi aj ruka,,,,
a to tam rusi fakt mali len stary srot z 90 tych rokov..
JMAN
to mas pravdu,skus sa opytat starych delostrelcov preco pri strelbach rusi palili ako divi a nic a nasim po par vystreloch praskali hlavne,to iste tanky,origos rusky je vzdy iny ako licencne vyroby,,cim to bude,,??.. zeby ten papier,,??:.
to mas pravdu,zabijanie im ide,len ked dostavaju na frak tak by nemali plakat,
amici si myslia co..??:.. ze pripadne boje sa budu viest len za extra pekneho slnecneho pocasia a suoer viditelnosti,,??:rad by som pocul odbornika nato ako dlho im vydrzi napajat takito zrut energiou reaktor,,to mi tvrdo pripomina Vietnam ked odmontovali kanony z lietadiel a vsadili na rakety,potom nestihi unikat z boja a branit sa,
neco ako elektromagneticke rusenie a falosne pozicne ciele im nieco hovori..?,:. ak nie mali by pozriet 30 rokov dozadu ked taketo srandy uz skusali s navadzanim striel len na to zabudli a v Oklahome namiesto vojenskych tercov triafali civilne zachody s klimatizaciou a bary s mikrovlnkami,,
som zvedavy ako im to pomoze ked sa vedla nich vynori rusky Typhon,s jadrovkami.
asi tak ako poliakom tie nove rakety do F16,len amici by museli este zostrojit aj lietadla co dokazu kokurovat ruskym.
nech si trolovia pisu co chcu,ruske konstrukcie,motory a technicke parametre strojov boli vzdy o roky dopredu pred amickym,len sa nepotrebuju chvalit,
elza
nesranduj,fungovat a u nas,??:.
je zaujimave ze to funguje ked jednas zo zahranicim akoby sa obaja partneri obavali toho druheho a plnia si navzajom dohody len u nas to akosi nejde a nejde uz od,,,,?..pretoze tu si podvodnici zvykli ze zhrabnu a ufrngnu a figa sa im stane,kym sa niekto rozhybe uz maju ine mena a firmy v inych statoch,
Mne by to nevadilo rád sa.s nimi stretnem ked nadíde správny čas,mal by som čo do toho povedať,a dosť zaujímavé,
Deja vu sa mi stáva často,
Dobre vy.dvaja možno sa sorbon v niečom sekol,
Pravda je taká že amíci nikdy nemali urobený raketoplán na plne automatický let bez posadky,hore.aj nazad to naozaj čumeli,,
Po druhé samotný Buran nemal prídavné motory ale práve preto tu bola.Energia a ako som už písal na nizku orbitu dokázala.vytlačiť cez 200 ton na vysoku 150 ton užitočného zaťaženia,to dnes nedokáže žiadny nosič,
Takže prípadný let k Mesiacu alebo Marsu bol viac ako realita,bez problémov by Buranu udelila.3 kozmicku rýchlosť,
Za tie objavy v kozme to je pravda nemám čo iné odvolať nalistuj si ruský program Abraxas kde zmrazovali zvierata vo vesmíre,ak je vobec prístupný,
Takisto z NASA zmizli orginálne nahrávky z programov Apollo,
Ted babo rad,,,
Vodík
Neviem či ľudí maju fakt za volov ved v Kalifornii už 3 roky bez problémov jazdia vodíkové Hondy,natankovanie do 5 minut na bežnej benzínke,dojazd 550 Km,
To je aktuálne palivo buducnosti,,vodíka je najviac vo vesmíre ,teda aj na Zemi,nekonečný zdroj energie,
Exoplanét
Dík za info,som akosi privalený robotou a všetko nestíham,dobre vedieť ak je to fakt tak rýchly presun zásob na výrobu sem kým sa dá lebo tunajší strojári ma zabiju ak im namiesto kvaltného ruského železa budem nutený predávať do sustruhov to čínske maslo,
Simon22
veľmi pekne,dobre a pravdivo napísané,
Ešte doplním možno mi niekto pomože,vypadol mi názov ale videl som film pár rokov dozadu,podľa skutočnosti,hrala tam tá čo hrá DrQuinovu 30 r dozadu Usa,vžda sa jej vracali spomienky na minulý život,neverili jej tak napísala knihu,zarobila a išla sa do Irska pozrieť na tie miesta,všetko čo popísala o vtedajšom živote a svojej rodine bola pravda,našla hroby svojich detí aj manžela a rodičov,cca.130 r dozadu,nemala odkiaľ vedieť všetky podrobnosti zapísané aj v kronike ked tam nebola,aj hypnoza aj detektor potvrdili jej pravdu,
Neviem ako sa volal ten film ,
eroosvelt
to zasa niekto doplietol,to je stare uz tuto sobotu Rf uviedla do prevadzky najnovsie PVo v Moskovskej oblasti Pancier,vratane jadrovych striel Topool premiestnenych k Moskve.ano zosilnila a vybudovala zbrusu novu PVO v celom strednom Rusku.
zem
to su len bludne reci pre ovecky
bez ruskej infrastruktury by museli rychlo vyrobir desiatky tisic drevenych spacakov pre svojich zoldakov vo svete,pretoze nakupuju tie zle ruske masiny aby ich kryli zo vzduchu,pretoze im akosi nepadaju k zemi ako tie NATAcke.
Odporúčame