V USA je raj,len si daj bacha aby ťa v tom raji nepripieklo Slniečko,,
Ono potom by ťa mohli nahánať takí fešáci v bielych kapuciach s otvormi na očiach,,,a maju aj zbrane,,,
Hotový raj v USA len čo je pravda,,,
V USA je raj,len si daj bacha aby ťa v tom raji nepripieklo Slniečko,,
Ono potom by ťa mohli nahánať takí fešáci v bielych kapuciach s otvormi na očiach,,,a maju aj zbrane,,,
Hotový raj v USA len čo je pravda,,,
Demokracia je aj sloboda slova,,,kto sa s tým nevie zmieriť,,nech nečíta a nereaguje,,
Rusko je jedna obrovská krajina,kde Slnko vychádza v jednom časovom pásme a ked zapadá na druhej strane štátu tak na opačnej už maju druhý den,
Oproti tomu USA su zlepencom štátov podobných EU každý má svoje vlastné zákony a naoko ponad tým dozera Biely strom,,
Dosť podobné je EU a poznáme aku výdrž má zlepenec hov,,,i,,e,,,
Slušný človek sa pred nimi skrývať nemusí ani utekať,,,
Však im aj tie tehličky poslali čínania šupom nazad ked ich chceli amíci oje,,,b,,,,
A začali nakupovať na solídnych trhoch kde neklamu,,,
Však im aj tie tehličky poslali sčínania šupom nazad ked ich chceli amíci oje,,,b,,,,
A začali nakupovať na solídnych trhoch kde neklamu,,,
No to by ste veru bápi veľmiprekvapení keby sem vstupili,,čo by ste sa im hádzali odhodlane pod pásy či kolesá,,,?,
Zabudni že mi stredný vek sme osprosteli a pozdvihli by sme okrem pozdravu aj niečo iné voči nim,,
Stačilo im pár hodín na obsadenie štátu,,dnes by za ten istý čas obsadili polku Europy a nikto by im nezabránil,,žoldácki vojaci už tobož nie,,
Idem pozrieť ako sa presne varí boršč,najvyšší čas otvoriť vráta od východu,,,aby tu urobili poriadok,
Žabožrut do Ruska neušiel ale presťahoval sa,má tám čo chce ,,svoje viniče,chlast a baby,,čo viac,,,
Natočil pár filmov, atd,
Skor sa opýtam ked je v usa taká demokracia a sloboda,
Prečo zdupkal do Ruska Snowden,,?,,
nevydržal tu slobodu v usa,,,?,,,
Vsjo budet chorošo,,tak kak skazal,,,,
Odpočívajte v pokoji dobru noc a tí druhí
Nech odpočuvaju v pokoji,,,
Raz sa to vráti,čas sa kráti,,
Pozri si zasadnutie UA vlády a schválené zákony Prasačenkom tam nájdeš všetko aj zákaz ruského jazyka a jazyk menšín,výlučné používanie UA jazyka,
Cca 2 tyždne dozadu,
Wilko
Na západe špioni neposobia,,v strane a politike,,,?,,,,
Puberta už prešla,,?,,,
Bol si na Kryme ked tak píšeš že su v sra,,,,,?,,
Vycestuj pofoť potom keckaj
Neviem kto ich ochráni od kariet,,,?,,cca 4 roky žiadne nepoužívam,práve pre takéto veci,všetko keš na ruku žiadne prevody učtom a hotovo,,,
Stará pravda vraví = čo je na ruke to sa počíta,,
Rád by som ale vedel,len tak okrajovo,kedy vlastne kríza skončila v EU,,,?,,
Ved je to dlhodobý proces len sa inak pomenuva,zlatý vek skončil s trhovým hospodárstvom,nekontrolovateľný nárast nadprodukcie a zvyšujuca sa chudoba znamená len dlhodobu nikdy nekončiacu krízu,,,
Wilko
Šup šup nafasovať ešus,kanady,lopatku,25 Kg zásob na chrbát a hajde na Doneck,hore na debilku si pripni svastiku aby si ťa nepomýlili,,,
Tiež mák obavu z ciganistanu u nás,nie z nich,ale z toho ak sa to niekde začne mlieť vo veľkom tak to ani u nás potom nikto nezastaví
Podakovať sa možu politikom za ustupky a nečinnosť 25 rokov neriešených problémov a ustupkov v prospech menšiny,
Mesi
V tomto pozor máš veľa pravdy minule to spomenul Klsus a až človeka zamrazilo,potvrdil oficiálne v Brne na univerzite ked mal prednášku ,že len vdaka tomu že si nedali vtedy kecať naši pokitici od zahrraničia do vnutorných záležitostí Čsfr tak neprišlo k tomu čo sa deje inde vo svete,k národnostnej vojne,,boli sme od nej na krok,,
Wiliam
Zákaz ruského jazyka menšín na UA je už hoodne dávno schválený a odklepnutý samovládou v ustave UA,treba čítat a chcieť vedieť,iste sa ti páči aj hlasovanie v UA parlamente ked za teba hlasuju iní a tvojmu kamošovi držia pri rebrách zbran aby stisol gombík,,,
Krásny príklad demokracie,samá radosť i ľubov,,,
Valdis
Porovnávaš neporovnateľné,
Rusi v pobaltí a na ukrajine mali zatrhnuté akékoľvek možnosti byť hrdí k svojej minulosti,reči,kulture,
Ak by sme toto urobili u nás a zakázali všetko menšinám a ešte ich zopár stovák upálili a vystrieľali tak = máme tu Donbass 2
Najprv sa treba pozriet na začiatok prečo,,,?,,až potom písať voloviny,
Vdaka Seat počul som že su protesty chcel som to mať potvrdené,ešte raz vdaka,
Odporúčame