dobryobzor
prosim ta sharka nechaj tak,,prosim..
vies ako sa dobre relaxuje pri tych jeho bludoch,,???
ani Mr .Beana nemusim pozerat...
dakujem..
dobryobzor
prosim ta sharka nechaj tak,,prosim..
vies ako sa dobre relaxuje pri tych jeho bludoch,,???
ani Mr .Beana nemusim pozerat...
dakujem..
exoiplaneta
-- nechaj ich tak..od demokracie im mekne mozog...
nemozem ti dfat link.neverim netu vsetko overujem aj viac krat cez sukromne tv,skus si kupit motor k parabole a dekoder co odkoduje sukromne tv vysieleju kazdu chvilu z celeho sveta,chytam z ponad Atlantiku z Amosa,,Hot Birdu,Thora,a hlavne na telekomunikacnych satelitoch daleko nad zapadnym Atlantikom.ale potrebujes aspon 2 metrovu parabolu,,sice nie hd kvalita ale super prenosy aj priamo zo Syrie aj Donecka,,
ak vies po rusky.nemecky,anglicky nemas problem porovnavat info,
pisal som uz o tom,podpisanim do NATO by Ukrajina ukoncila mier a mozno aj zivot na Zemi,bolo by to priame ohrozenie Ruska a rus sucastnosti za vlady VVP sa uz nebude pozerat na to ako mu niekto sackuje rakety z doletom 2 minuty od Moskvy,a porusuje nanovo vsetky dohody o mieri.
ozraty Jelcin sa na to vykaslal a cela Europa si robila co chcela a veselo porusila vsetky dohody z rusmi.
ak aj bude globalna vojna bude sudeny za nu tam hore niekto iny nie VVP.
ak to platenym trolom nedochadza RF ma davno v ustave zakotveny clanoik - povolujuci pouzitie VSETKYCH vojenskych prostriedkov na odvratenie utoku,,
tym sprostejsim - vratia uder aj jadrovymi zbranami a rozhodnu ponorky,,
kedze potom vsetci skapeme v jadrovej zime a po oziareni,chcel by som aspon vidiet tie nafukane amicke usmevy ked tam dopadnu Topole,,,
shark - VVP sa nemusi o nikoho starat,na vychod je plny surovin aj drahych kovov,ked obnovia priemysel nemaju problem vsetko hradit,,
ny vychode ludia vedia robit,nie su lenive hnidy,
ak by si pochyboval skoc do Zvolena a pobehaj po mreste kolko novych prevadzok si tam pootvarali od leta..
a nemyl si ich z ukrajincami lebo mozes zle dopadnut ak ich tak oslovis..
inac je dost divne ze v tom strasnom sociku boili cesty vykladane dlazobnymi kockami a nikoho ani netuklo hadzat ich do policajtov,,
v demokracii vsetko vylozili cementom a demokraticky rozhanaju protesty vodnymi delami,slznym plynom ,pelendrekmi a sem tam si strelia do davu,,,
ale je to take demokraticke,,,,,,
boze toto je humus tato doba,,,
bodaj by nie,,fasistu sa zastava len fasista
Europa si fasistov uzila a Spanielsko extra .ved do 80 tych rokov tam vladol Adolfov pohrobok Frank,,
takze zaciname nove storocie tak ako to stare..?:::
zasa pride Hamingway--?:::: a vojny,,,???:...
asi ano kym nevykynozime tu hakovu haved do meca aj praslice,,,
shark shark ... kade si sa ty dostal na svet...??::::
PICHLIAC
To akoze rusi kladli bomby na letiskach po Kaukaze,,???..vyhadzovali do luftu kina a domy..??:...
chod kuknut na Kaukaz a pokecat z domacimi.odvtedy tam maju svaty klud a pokoj a nezabijaju sa medzi sebou v klanovych rodovych vojnach.
pichliac bol si tam..?:::
boli to ludia nie zoldaci,zoldak je plateny a bojuje za peniaze ..tito ludia bojuju za slobodu,vlast a samostatnost,,
a prirataj si tam aj vodicov,zdravotakov,pekarov,kucharky,
strasni zoldnieri...
nie nemaju taky zakon ani my nie,ked ta nechytia mozes ist robit co chces,,
dovolenkovat mozes ako chces a kolko chces,,,
aj to tak vychadza.po Vianociach,sa zacnu vracat vo zvysenom pocte aj s poriadnym mrazom zo Sibiri.,ked to spolu dorazi tak ani slavna EU hranica to neustoji,,
stari ludia vzdy vraveli ze vojna prichadza s poriadnou zimou,,,
ak by na takyto bordel prisiel advokat v normalnej krajine tak vymlati take odskodne ze nemocnicu mozu rovno zatvorit aby mali na uhradu skody a lekari by si mohli ist hladat robotu do Afriky lebo by boli na ciernom zozname lekarov EU.
cital som aj odtajnene dokumenty kde kjlany Kennedyovcov atd priamo jazdili za Afolfikom a dokonca ovplyvnili podpis Mnichovskej zrady na CsR.
fuj
a teraz sa im pchame do...nic dobre zo zapadu k nam este nikdy neprislo okrem podrazov a biedy,,,
ak by takuto sprostost vyrobil niekedy este za PVS a dostal by sa z toho tak by ho este dali na par rokov do Sabinova aby dostal rozum,,
aby si pochopil,chyba nie je na strane vodica,,,
len taky oznam pani novinari,nebolo by zle keby ste si opravili nadpis clanku,a snazili sa aspon rozlisit medzi tankom ,obrnenym transporterom a bojovym vozidlom pechoty,,,
tiez som sa divil ake tanky ma este funkcne armada zoldnierov ked ste ich srotovali,,
nebol to tank,,,keby bola nanho sadla 72 tak uz je in memoriam,,
inac je to strasna hanba lebo pri pocte zoldakov dnes a strat a ludovej armady za sociku v percentach za 40 rokov nemala ludova armada take odpisy biologickeho materialu ako je tomu dnes,
ak prezijem ja tak sa pokusim vyrobit si luk alebo kusu,budem vo vyhode oproti kyjakom,,,,
chudaci budeme my synku,ked naserka Ukrajina Rusko podpisanim vstupu do NATO,znamenalo by to koniec Europy,mozno aj sveta ako existuje,,porusenie a prekrocenie cervenej ciari Moskva trpiet nebude,len debilom to nedochadza,
teraz je to ine Rusko ako v casoch ked sme zavezky porusili my a vstupili do paktu vrahov,,
Moskva sa nebude prizerat 2 minutovym raketam na Ukrajine,,
akekolvek snivanie,nebodaj podpis listin na vstup do NATO by znamenal koniec Europy,mozno aj sveta tak ako ho pozname,
Rusko tolerovalo porusenie ked tam prijali soc staty,vtedy bolo ekonomicky aj vojensky na dne,,
dnes si uz nenecha natrepat rakety 2 minuty od Moskvy,,
Cervena ciara bola prekrocena,vsetka vina a zodpvednost pada na hlavu Europy,
Odporúčame