++++++
Za tu NSA,,
Zostáva otázkou času už len to ako a.kedy sa Kyjev bude hlušiť sám medzi sebou,,zvyšok UA už Kyjev veľmi nezaujíma,,maju ho na háku po tej polročnej humanitnej pomoci,
Celkom ešte nie na háku,,lebo mám to video kde prisahal veliteľ Doneckých kozákov že.si po tu čvargu prídu osobne do Kyjeva,,a ako vieme z historie kozáci svoje prísahy plnia,
Bez komentára,,
Čo ked sa to stane realitou,,EU a.BRICS spoku a USA sa budu hrať doma na.svojom piesočku a premýšľať kde urobili chybu,
Uvidíte že onedlho USA,NATO ani dolár nebudu pre.svet potrebné,,,
A začnu makať tak ako iní ľudia vo svete z prachu a.špiny svojho imaginárneho bohatstva a.vysokej nadurovni životných potrieb,,
Pýcha predchádza pád,platilo to vždy v celej historii ľudstva,,od čias Sumerov až po Veľku Ríšu Rímsku,,
Ríše zanikli,,,ľudia zostali,,
Ono jecto nielen o Putinovi ale celej garnitiure okolo neho a ich vyjadrovania.sa či už v OSN alebo na.svetových forach,jednoducho od Lavrova po Čurkina je vidno že razia jednotnu politiku všade vo svete a tým pádom Putin má hlasy ako človek nie len politik,svojim správaním,vystupovaním,otvorenosťou,,
Ked je na dači v dedinke nikde nevidíte ochranku aj ked tam je,normálne domáci chodia spolu s ním,na poľovačku,rybačku,žije medzi nimi,
Nemá strach,,a nemusí mať strach ,čo sa o jeho závistlivcoch povedať nedá,
Áno banan máš pravdu od mája nedostali nič a prežili,,a ked Kyjevu dochádzal žold pre gardu tak skrátili dávky.aj do Charkova,a aj celému juhu UA,,posledný týžden krátia.Zakarpatsku rus,,,
Delenie.UA ešte len bude,,,,
Aspon posunieme hranice dalej na východ,
Dospeje to k tomu že tam nabehne armáda RF a začne.sa to deliť viac,
Už západ a juhozápad UA nechcu Kyjev,už sa pozeraju po starých hraniciach spred 100 rokov,časť zakarpatska na.Slovensko,časť do Poľska,časť k Madarsku a.Rumunsku,
Juh ,juhozápad a východ budu mať vlastný štatut a ekonomiku,potrubia do UA idu z východu,ked im Novorosia nabije platby za tranzit plus nerasry čo tam maju,neviem kam budu Fašisti z Kyjeva utekať,,,
,a áno Shark su to fašisti pozri si fotky a videá z Kyjeva ako tam na tribune polovica vládnej gardy z Kyjeva čo sedí v parlamente veselo hajlovala,,
Inak zvyšok Kyjeva sa kludne može spojiť z EU
Včera ekonomovia bez politikov rokovali vo Viedni v uzavretom kruhu a reálne rozmýšľaju o spojení EU s Euroázijským zväzom krajín BRICS,vytvoriť trh od Lisabonu po Vladivostok,
Ak to prejde.NATO aj USA budu pre EU len minulosť,na ktoru sa zabudne,
Možu si potom svoju vysoku životnu uroven riešiť sami doma,,,
Adios Amerika,
Chlapci Gen,Lorencovi tomu hnusnému komunistovi možte dakovať za to že mal v sebe morálny kodex a nevyslal armádu na potlačenie Novembra,to si málokto uvedomuje,
Komunisti odovzdali moc kludne a pokoji,odišli,
Tí čo prišli dokázali uplný zázrak oproti nim,
No lenže v tomto s petrom suhlasím,neviem či občas zajdete do baru,ked chcem vypnuť a idem si akože kľudne posedieť,tak su tam o 22 hod,žabiaci a.žaby Od.14 rokov a ožratí pod obraz boží,a všade hluk,,toto akože nikomu nevadí,,,?,zákon síce vraví jedno ake kto to kontroluje,,,?,,v tomto dávam suhlas malo by to byť od 21 Ale na.Slovensku od 25 rokov kedže dovtedy je rodič zodpovedný,pretože musí živiť decko,,ak je decko zákonom do 25 r,nemá čo behať po baroch a chlastať ked nerobí,a riadne po papuli,,zmeniť zákon,,
My.sme si na všetko museli zarobiť brigádami po sobotách,nedeliach,,nie tato mama.daj na stužkovu ,na intrák,cestu atd,,
Dali by nám akurát po hube keby.sme ich žmýkali,
Ale nie v tomto má pravdu,je to len zámienka na bufety,,
Aké je decko a ako sa stravuje chová ,učí,správa je záležitosť rodiča to sa nedá dať zákonom,,
Potom naozaj príde doba že sa uplne zrušia malé živnosti lebo sa nich uplatní hocijaký bič,ideme nazad ale horšou cestou,,,potom ti zakážu predávať na benzínke naftu lebo ju čapuje tvoj konkurent vedľa a tomu zas zakážu benzín lebo ho máš ty,ABSURDISTAN,,,
Darmo akých volov tam máme tak vypadá aj štát,
Skor to má spojitosť s tým čo sa deje,mimo politického diania,
Ľudia z rozumom zasadali vo Viedni a verejne rokovali o vytvorení Euroázijského zväzu republík EU vrátane,spolu s RF a celou Áziou,bez vplivu politikov,len obchodníci podnikatelia,firmy,
Tým pádom sa USA stanu pre EU NEPOTREBNOU PRIŤAŽOU,,takisto ako aj NATO,
V tomto kontexte potom maju tie lety význam,RF takticky preveruie čo a ako keby niečo,
To je síce pekné ale nech sa idu v pozrieť reálne koľko je aj pripojených a ešte viac odpojených pri tých extrémne nízkych cenách plynu,v 90 Tych rokoch som platil do roka menej ako teraz za mesiac,,v koľkých dolinách sa nedá dýchať,,??,,vypadaju večer ako Ostrava ,,ale to nie je chyba ľudí že kuria čím sa dá,,
Je to chyba celého systému že je to tak,
Osobný názor,
To isté ako ked zrušili reštiky na žel staniciach,teda zákonom dali že nesmu mať vchody od peronu,,
Čo sa stalo,tehla beton a dvere vyrazené od ulice a fachčí dalej,no a tu stačí že bufetár kupi drevenu budu a posadí ju mimo areálu školy meter od dverí a zasa obíde zákon,,,
Som za zdravé stravovanie ale to by decká museli mať zriadené metro do škoky aby cestou nemohli nič kupiť,maju xyz možností,,
Tu je základ v rodine nie zákone,
Hm,samá elektronika,,aspon budem mať zasa čo povyhadzovať z auta ako zbytočnosť,,nič také nepoužívam ani v živote nechcem,vždy som to vyhodil hned po kupe,,
To rovno možu dávať papiere retardom ked všetko je na pc,,
Také povinné kamery vpredu aj vzadu a napr,detektor radar ktorý zabrzdí auto za vás ked vám niekto vbehne zboku / dieťa / to by som uzákonil povinne,aj ked cuvate nevidíte máte mrtvy uhol a kolko detí takto umrelo,
Inak elektroniku nie ja si chcem užiť radosť z jazdy a po nociach zadriftovať po zákrutách bez pc čo mi do toho kecá,,,30 rokov som ju nepotreboval,ani nechcem,
Otázka ako východ prežije to už tu bolo zodpovedané,
Kyjev mimochodom pozabudol že okrem nerastných surovín tadiaľ ešte vedu aj rury a za tie bude treba východu platiť,,teda ak chce ešte Kyjev prežiť,
Nevraviac o uhlí strojárskom priemysle ,chemičkách ložiskách plynu a ropy,atd,,,
Kyjev prišiel o celý východ krajiny,otázkou času je už len to kedy prídu aj o juh a juhovýchod,,,
Uznaním volieb može Rusko legálne zasiahnuť v rámci UN a oddeliť bojové zony od seba,,,,
Doterajšie manévre boli len slabým tréningom oproti tomu ak tam naozaj nabehne RF armáda,,,
Tie skušobné prelety RF lietadiel okolo EU potom maju význam z dlhodobého hľadiska,,testovali čo a ako NATO a kedže vidia že nič extra,bude ešte srandovná zima,,,
Čo sa týka poistiek a podobných vecí tak v tomto obore je asi doma SEAT,,
Osobne viem vkladať na burzy to čo ma zaujíma,
Preto som do ničoho takého ako DSS nešiel,radšej som si tie prachy vkladal na dlhodobé podielové listy,,síce rizikové fondy su rizikové ale v časoch krízy enormne narastli ich výnosy,prave koli špekuláciám burz,vtedy bolo treba predať,a začať nakupovať nanovo cez krizu ked všetko ide dole,,
Z normálnych vkladov mám jedine žiotnu poistku pre celu rodinu,žiadne iné nie,
Veriť štátu že sa vám postará o buducnosť je v slabšom slove povedané naivita,
Kto namietne niečo voči burzám tak nech si porovná vklad 1000 a po rokoch výnos od štátu a burzy,k tomu infláciu a znehodnotenie meny a hned bude mať jasno čo je lepšie,
Práve sa stalo teraz o 9,15 hot UTC Kyjev odobral štatut obom republikám,neuznáva volby ani žiadne dohovory z Minska,,vyhostil pozorovateľov,,,
Speje to k čomu,,,?,,,
k tomu čo sme písali,Rusko uznalo,tým pádom kľudne može vyslať regulárnu plnohodnotnu armádu,,,
No takže je tu zima a čakajte teraz poriadny kazačok,
Kam budu utekat haličania a banderovci ,,,,?,,,
vedeli ste ze Slovensko - teda este z cias Uhorska a este obdobie pred.nas.let.z cias Keltov -sa podielalo na Europskej tazbe suhrnne 90% tazby od nas.celosvetovo do roku 1920 sa oficialne vytazilo na Slovenskom uzemi 79 ton zlata.neoficialne podla zachovalych kronik vratane utajenej nepriznanej tazby to bolo cez 400 ton zlata co v tisicrocnom cykle predstavovalo tych 90% europskej a az 40% svetovej tazby,
este v rokoch 1992 az 2003 sa v Hodrusi legalne vytazilo 3.5 tony zlata,,
poslednu knihu o zlate na Slovensku,kde som spolupracoval,sa len orientacne odhaduju skryte zasoby zlata na Slovensku ako 4 najvacsie vo svete.a to sa rataju len rudne zily v hornine a nerataju naplavove a donesene zeminy v ktorych su stovky ton,pokial neboli hradze na Dunaji tak k nam z Alp kazdorocne Dunaj doplavil 5 ton zlata,posledny legalny taziar zlatokop ukoncil pracu na splave v 1978 roku pri Komarne,
skoncila uhorkova sezona,novinari nemaju co vypotit,tak zavreli vlakno o ruskych strojoch a defacto ho len trocha prekopirovali a napisali nanovo to iste,,,
aspon sa stihac pozrel z blizka na tu predpotopnu rusku vrtulovu masinu,,
ktovie ako sa rusaci vo vnutri bavili,,
keby tak prehucala Biela Labut to by sa asi stihac rychlo prebaloval na zemi...
typicky socialne a kapitalisticke,
hanba tym co toto odsuhlasili,vyhra akakolvek sa ma zdanovat priamo v cene a ma ju platit ten ktory organizuje danu sutaz.
preco to tak nie je je nam jasne,pretoze takto sa daju pekne legalne osklbat obycajne baranky ludske,,
prajem sudcom aj poilitikom aby sa tiez dozili takeho svinstva a niekto s nimi takto pozametal ked budu mat 90 rokov..
taketo zakony nasim sudom aj exekutorom velmi vyhovuju,potom sa divia ako ich maju ludia v oblube a lubia ich.
ono to speje k tomu ze kazdy z nas by mal mat advokata,sudcu,pravnika,danoveho poradcu,,ako inak prezit v debilistane..?..
Odporúčame