Dakujem to poteší,aj ked to beriem viac ako koníček ale zaujímavý,,
Dakujem to poteší,aj ked to beriem viac ako koníček ale zaujímavý,,
Vydrž do večera a tak ťa trolovia znosia pod zem ako mna na druhom vlákne ked som tiež podobne argumentoval,
Najrýchlejšie pc maju paradoxne nie vojenské lobby ale astránomické a jadrové centrá na výskum vesmíru,,
O inom = ak ľudstvo zblbne tak že prenechá rozhodovanie len na pc tak buducnosť bude daná,
Prosím pozrieť T3 a sme v obraze,,
Už nás stroje potrebovať nebudu ked nadobudnu schopnosť opravy vlastného systému a programu,
Staneme sa pre nich parazitom,,,
Autori scifi maju dobré tušenia buducnosti,
Dobrý den páni,
Ja to napíšem ináč
Keby bolo zákonom dané že zástupca ľudu,v hocijakej funkcii za svoje rozhodnutia ručí celým svojím majetkom a je postihnuteľný aj 20 rokov po zložení funkcie,,
Stavím hlavu na to že by to tu vypadalo uplne ináč,,
Kto je za,,,?,,
kľudne možme začať zbierať podpisy na zmenu zákona referendom ľudu,,uvidíme koľko statočných zostane vo vláde,
Aha ešte smeti fajn,,
Predtým kým nevymysleli kontajneri a triedený odpad boli obyčajné smetiaky,každý blok mal podľa počtu bytov smetiak,v pohode vydržali 3 Týždne,bolo ich 90 ks,
Zrazu prišlo recyklovanie,triedenie,
Staré vzali a.dali nové plastové,,lenže 4 ks pre 5 blokov,takže už ráno po vývoze su plné po okraj a okolo sa hromadí bordel 2 Týždne ako u cigánov,,,viac dať nemožu lebo je to drahé,,,
Toto su tie absurdity.dnešnej doby,,
Takže sa neplatí za odvoz,,atd,,,a starosta ani správca nič,,ved hlavne nech beru na učet nie,,,?,,,ked tam žiju dochodcovia,
Dosť diskutabilná vec,evokuje mi to návrat systému kde ked bolo treba niečo opraviť tak sa to urobilo len vyvoleným,,
Aj teraz viem že je niekto rovný a iný ešte rovnejší,,nepovedie to k dobrému pretože zákon jednoznačne neukladá zodpovednosť správcu za správu domu,na papieri áno realita je iná,ak je porucha na spoločnej časti = mur časť strechy musí byť 51% za odhlasovanie,,,a tu je problém,poznám spoločenstvo kde je 5 Bytoviek a do jednej tečie ale 4 bloky su proti aby bola oprava z fondu lebo im netečie,,,,,
No a tak sa v 5 zaťali a prestali platiť,,a ťahá sa to už 3 Roky a každý má pravdu,
Neviem použiť slušný výraz na tento štát a jeho zákony,a uplatnenie pravdy,
Ty a tebe podobní sa hecuju sami,už tým že má niekto iný názor,mna do konfrontácie len tak ľahko nedostaneš,,nepotrebujem si dokazovať kto ho má akého,,,
Majo Ke
Nikto nepísal nič o motoroch,to je bez debaty,aj dnes zrepasovaný poctivý starý motor vydrží ovaľa viac ako nové,je to dané kvalitou materiálov,,
Ide o celok ako auto,až tretia séria po 2,5 Roku vychytala chyby,hlavne elektrika,káble prevodovka a rozvodovka,diferák v 4x4 boli poruchové,plasty pukali,lámali sa kľučky atd,
V prvom roku ho nemci odmietli kupovať,až po odstránení chýb sa ujal,
O motoroch sa je škoda baviť,staré švédske a nemecké su nezmary,ide o princíp že autor vyniesol auto do neba akoby to bolo niečo extra,je kopa krásnych áut na ktoré sa zabudlo,
Zadubený je ten kto nemá rozhľad a.lezie len do jednej diery a na konci mu blikaju svetielka na učtoch,,,
Mna nič nehecuje,to si riadne mimo,aj s tým zahraničím,že som nikde nebol a nič neviem a nevidel,,beriem všetko z vysokým nadhľadom a viem kde je čo dobré aj zlé,nepatrím medzi konzum,ten pre mna nemá cenu,
Uznávam vyšší princíp ktorí taký ako ty nikdy nemože nepochopiť,
Rodolfo = nenapísal som koľko karátové,,iné je kto je aký obchodník a ako v tom vie chodiť,14 je najbežnejšie v predajniach,
Ja mám rád to čo si vyhrabem sám ked mám čas,potom odtavím a to musím predať cez tretiu osobu ak chcem von,lebo u nás su také byrokratické veci okolo toho že škoda reči,roky som čakal na povolenia ťažiť,prišli zmeny zákonov,vykašlal som sa na to,,
Ľudia by sa divili koľko tu zostalo starých zlatonosných baní,žíl,náplavov,atd,,
Tamaron
Zhrnul si Milankovičove teorie,,ak si čítal viac tak vieš že písal aj to že každej dobe.ľadovej predchádzalo práve oteplenie.Zeme,nikto nevie príčinu,jedine ako sa Zem može v tomto brániť je bud nástup doby.ľadovej a.schladenie atmosféry,druhá strane je.zasa to že sa zvýši albedo Zeme a bude podchladená,vysoká odrazivosť od bielej plochy snehu a ľadu sposobí enormný pokles.teploty,aby tomu Zem zabránila začne vytvárať kupovitu hustu oblačnosť aby.zadržala určitu vlnovu dlžku svetla v atmosfére a.nevrátila do vesmíru,
Lenže toto všetko platilo v časoch ked do toho umelým zásahom neposobil človek,,
Čo bude teraz,,,?,,,po nás potopa,,,?,,,
Lenže problém číslo 2
počet ľudí = počiatku storočia mala Zem 1,8 miliardy ľudí,v polovici storočia to bolo 3,8,miliardy a to boli 2 vojny,v 90 Tych rokoch to bolo 5,5 miliárd,,ake už o 20 rokov nás je nad 7,5 miliardy,,za sto rokov teda exponenciálne narástol počet ľudí takmer 4x
A o 2o rokov,,,?,,,10 miliárd,,,?,,,
ako vyriešia prírastok ľudí a ubytok energii,?,,,
Fikcia,,zbožné prianie mimo realitu,,,jedine globálna.katastrofa,,,
Chcem počuť odborníka ktorý mi vysvetlí ako mať pri spotrebe 7,5 miliardy ľudí,nulové spaliny,,
Čo tak začať namiesto bombardérov a debilín vysádzať stromy stavať hydroelektrárne,zavlažovať pušťové oblasti,alebo tam stavať solárne a veterné elektrárne,
Už je neskoro hasiť,vedci toto vravia cez 30 rokov nikto ich nepočuval,
A to ešte chcem vidieť ako zabránia uniku biliárd kubíkov metánového plynu z permotrastu,ktorý veselo uniká pri otepľovaniu Zeme,
Takéto zmeny boli aj v minulosti,90 % života vyhynulo a začalo sa odznova,
Za blbosti platí celá Zem,
Noo zopár z nás Vám to vravelo už v lete že to zaplatí slovač zo svojho,,,,,od januára budu švajčiarske dochodky a mzda 380/tak čo,,možte vyskakovať od radosti z takejto vlády,,,
Slováci slováci kde Vás ľudia beru,,,,
Nedá sa mi na tie znošky ako je dobre v usa reagovať lebo mi pravda neprechádza do vlákna,dával som reálne odkazy na to ako to je žiaľ ,,takáto propaganda sa nehodí,
Tým dole = nevolil som nikoho lebo by som sa znížil na ich poduroven
Turčiansky = kecať zpoza hraníc a robiť sa tu mudrlantom sme zažili po 89 a vidno kde sme,aj ja možem ísť do Afriky vykecávať ako je tu fajn a čo treba robiť,
Poslednému = je dosť divné že slovák vonku sa všade presadí pracovitosťou a šikovnosťou len u nás to nejde = .prečo,,,?,,treba popremýšľať,,
Závisť a slováci = to je stáročný národný šport pretrvávajuci dodnes,
Zákony a právobu u nás osobitná kapitola,
Nie nevolil,nikoho,a mám na to právo pretože by som sa znížil na uroven tých čo sa tam pchaju,,
Turčiansky,
Áno máš pravdu závisť je na.Slovensku národný šport,
Druhá vec je forma právneho štátu,vymožiteľnosti atd,
Nepoznám amíka ktorý by si tu otvoril živnosť,,teda pokušali ale po tých byrokratických hov,,,,,sa zbalili nazad,,,/ nie veľké firmy/
Tu nemáme normálne fungujuce zákony a veci,to je prvý problém,
Druhý je ten že vládnu pohrobkovia kom,ktorí si len myslia že to vedia,škrtia malých živnostníkov namiesto pomoci
Sociálny.systém zvýhodnuje minoritnu menšinu nad väčšinu, a nikto s tým nič nerobí,
Slováci sami o sebe su pracovití a všade vo svete sa hrdo uplatnia,,preto chyba nie je v nich,máme šikovných ľudí,
Chyba je niekde inde ked sa vo svete presadia a doma nie,
Bez kámentára
Žiaľ toto je reálny obraz absurdného Slovenska a jeho zákonov a vládnej / ne / moci,,
Tiež som zvedavý dokedy toto vydrží lebo Klausa aj Ruské lietadlá už zatvorili,,
Stačí pár agilných volov a aj toto stopnu,
Zbinko
A čo tak referendum o normálnom smerovaní štátu,bez nenormálnych politikov čo nás vedu len od problémov do problémov,,,?,,
Stop NATO ,neutralita,návrat spoločného majetku vybudovaného predkami nazad štátu,a bezodolatne,a čo tak vyraziť pár stotisíc zbytočných uradníkov,,,?,,,za to sa štrngalo,,,aj za iné,,,
V Donecku už zatvorili miestnosti a zratuva sa,
V Luhansku je taká veľká učasť že sa rozhodli predlžiť otvorenie o 2 hodiny pretože nestíhaju rozdávať lístky,a je to aj hlavne koli sniperom,je už tma a ľudia sa tak neboja chodiť po uliciach,,
Za samostatnosť je väčšina opýtaných v RFtv,
Odporúčame