Eroosvelt
Veeeľmi trefnééé,,
Neviem odkiaľ to máš ale ked som narazil na špičkové nemecké auto z r,1986 vtedy špičkové = tak tam malo celé čast motora vrátane prípravy zmesi zo škodovky 110RS,,
Dotrepal som ho na.StK a tam iba čumeli,,,
No veru boli sme veľmi zaostalí,,,len kedy dobehneme 89,,

