Tiež otázka,,kedže su rusáci takí "sprostí",,,?,,,
Prečo tento rok zdvojnásobili ťažbu zlata,,,,?,/,,ešte dááávno p,red sankciami,,?,,
Tiež otázka,,kedže su rusáci takí "sprostí",,,?,,,
Prečo tento rok zdvojnásobili ťažbu zlata,,,,?,/,,ešte dááávno p,red sankciami,,?,,
To máš pravdu a tvária sa ako džifovia z Bronxu na Caddilacoch,,,
K tým dole = aj škodovka predala milion a o čom to je,,,?,,,aj Kia,,,
Chod sa spýtať nemca čo ti povie na ten typ a potom mudruj,,,počet je len číslo,,kazivosť je realita,,
Každý si svoje chváli,,tak ako test s pneu,,keby prestriekali meno výrobcu ktovie aké by boli výsledky pneumatík anonymne,,,?,,,
K tomu koeficientu 1986 = Opel Omega A = Cx 0,26,sériovo,váha 1115 kg ,= svetové auto roka,,vývoz do USA ako Caddilac Cattera S 12 valcom od Corvetty,,=/štart v Indy aj DTM, DTM mám v garáži je to raketa,drží rekord na.Slowakiaringu a to má 28 rokov,
1990 = Opel Calibra cx = 0,24 doteraz rekord sériových áut,
Rus sa može na HaarP v Aljaske vykašlať,,maju podobné pri Ufe,
Medzinárodný koridor ide aj juhom = Krym,Čierne more,Bospor,Dardanely,Stredozemné,Gibraltár a si nad Atlantikom,no a keby niekto namietal tak Egypt ,Lýbia su s rusákmi v pohode a prelety povolia,no a za Španielmi stačí stočiť na 12 a idu okolo GB a Norska domov do Murmanska,
Ty patríš tiež medzi tých vodičov ktorí vytiahnu auto len preto aby ho navoskovali,,,?,,
Piloti su radi že lietaju a maju prax,,a je im fuk čo si o tom myslí suchá ryba,,,
Seat
Zažil si niekedy poriadnu burku o polnoci v Rudohorí medzi Dobročským pralesom,?,,asi nie,,,kamoš spolužiak policajt ma na.druhý den vyhrabal LKT,4:hodiny kým ma vykopal,,cestári prišli potom o 2 dni,,to je.realita,,,,nič mi nepomohlo,auto mám nafotené,
Jednoducho v tomto štáte žiju dobre ľudia ktorí vedia isť pomedzi zákony a to je hyenizmus,,
Veľa vecí sa dá len treba chcieť,ak tam má niekto postavenu stavbu tak mu ká záležat na tom že si kupi aj pozemok,ak sa jedná o parcely bez staviebmtak normálni ľudia sa maju predsa dohodnuť,bud vymenou ,kupou ,posunutím plotu,bez hádok,
Veľa pozemkov nemá majiteľa dediča aký je problém vynahradiť a zcelit tieto pozemky v prospech tých ktorí boli okradnutí aj štátom aj menšinou,a dať im plochu náhradnu,,
Zlo plodí len zlo a neverím že sa dakto dožije výsledku našich sudov,bude behať do smrti s papierami,,,
Teraz mám na stole prípad susedy,má les ktorý nemá,,kým sa v lete zbadala les jej niekto vyrubal a darmo beha kade tade,ani policajti,sudy nič,len cvakaka a cvakala za podania,,
Perlička / syna má policajta a druhého advokáta,,a nevedia s tým pohnuť čo dalej,,/,
darmo absurdistan,
Nie chaos ale bordel,,,
To čo napísal nad tebou,mám to isté,čierne sravby na mojich parcelách,nie cigoši,,sud vydá jedno Áno mám pravdu,nech vyplatia trhovu cenu za pozemky,,,odvolaju sa a kraj to zruší,ide sa nanovo po 15 r som napísal na ustavný sud = odpoved = to je vecou podriadených sudov,mi do toho nezasiahneme ani nepovieme kto je v práve,,,
Spýtaj sa 5 sudcov,právnikov,advokátov tu istu otázku a.dostaneš 15 Rozličných odpovedí,
To je bordel nie zákon v tom je problém,nemáme dané zákony ad acta,
Bez komentára,
Toho koho chcu Bohovia zničiť najprv zbavia rozumu,a my ako národ musíme byť naozaj šialení.ked povoľujeme každoročne príjazd 50,000 emigrantov,z ktorých väčšina bude predpokladom pre buduci rast populácie darmožráčov sociálneho systému našej krajiny,,pričom povodní obyvatelia ktorých sa nikto na níč nepýtal časom zistia že sa stali len cudzincami vo vlastnej krajine,
Ked sa pozriem do buducnosti naplnuje ma neblahé tušenie a rovnako ako jeden Riman mám pocit že = uvidím potoky a rieky krvi v Europe tak ako v Tiberi,ako sa penia,
20,4,1968,
Britský politik = Enoch Powell
Posledný je správny výraz,,,bol to taký nepodarok že ho repasovali rýchlejšie ako plastiky na herečkách,,nemci ho po prvých jazdách vracali pre poruchy nazad,,mali čo robiť ako ho ako tak urobili predajneschopným,,,
Meno nie je vždy všetko,,
A to je len začiatok nepokojov,,,
,,keby v iných štátoch platili toľko čo slovač z toho mála za všetky blboviny,už dávno su v EU revolucie ako remen,,
Wilko
Čím provokuju,,?,,tým že tam posielaju staré vyradené mašiny a usmievaju sa na pilotov NATO,?,,,
Lietaju v medzinárodnom priestore nenarušaju priestor štátu,,
Pozri si prečo je NATO na nervy,,,rusi maju zmluvy s celou strednou a južnou Amerikou o zabezpečení ich vzdušného priestoru buduju tam základne ,logistiku,budu chrániť stavbu a.ľudí ktorí stavaju 2x väčší prieplav ako Panama,,nebude už pod kontrolou USA,,,prelietavaju popri VB a južnej Europy práve tam,inak pre tvoje info rus v čase kolapsu EU skupil 4 základne v južnej EU o čom NATO nevedelo až ked tam zakotvili ruské stroje,,no teraz maju z toho bobky,,
Keby im tam zahučali nové BJ 160 spolu s.T50 ,SU 38,,a tankermi,,to by bolo iné info keby velitelia NATO vyliezli z WC,,
Zaujímavá diskusia chlapci,ale ohľadne tých DSS som baran,neviem z toho ani N,,a ani sa o to nezaujímam,,poviem pravdu od počiatku sa mi to javilo ako totálna sprostosť a preto nemám v žiadnej vložené nič,neverím že štát dokáže niečo spravovať pre ľudí hlavne ked sa jedná o peniaze cez burzy,,a hlavne ked sa toho chytil Klenbus=/Kaník/ s ktorým som chodil do tej istej školy a stačilo mi vidieť ako sa tam prejavoval,,
Klenbus =,jeho tato sa furt hlavou trieskal v bani do klenby tak preto mu chlapi dali taku prezývku,,asi sa s tým nechváli,,,
Seat
Presne tak ako vravíš obchody v takýchto komoditách prinášaju práve dlhodobé zisky v časovom horizonte viac rokov preto ich špekulanti nemaju v láske a kazia burzu,Tí potrebuju ako správny kapitalista čím skor zbohatnuť a to rýchlo,
Historia však dokázala x krát že práve drahé kovy .nerasty,diamanty a mimo iného vetrán autá su investícia ktorá ti naisto ten švajčiarsky dochodok zaistí a iba nesľubi,
Kto argumentuje že na to nemá je zlý hospodár,pretože by sa divil keby videl že už vložená 100 do takejto investície sa mu zhodnocuje viac ako nejaké imaginárne vymyslené fondy,,
A takto sa stačí uskromniť a do roka vložiť 5=6 stovák na takuto investíciu,,aj ten čo na to nemá sa potom bude diviť aký je inflačný rozdiel medzi kovom a peniazom bez ceny,
V 93 som dal .takto pár stovák korun,uplne som zabudol na vkladový list,,vlani som ho našiel a dal preplatiť,,z pár stovák bolo zrazu pár tisicok v eurách a to veeeľmi poteší,
Seat drž sa prosím reality,píšes zmysluplné ale ja Ti tu dávam reálne veci ktoré su absurdné,,
Tá pokladna.= každá má mať 16 číselný kod,mladá baba má pár týždnov otvorený obchod nabehnu danováci,rozklepe.sa ako srnka ked jej naparia milionovu pokutu za niečo s čím ona nemá nič spoločné,,už chápeš ,,?,,chybu urobili oni a.vyzuli sa z toho vyprosením výnimky na ministerstve je to čerstvé možes si to overiť,,
A toto je meritum,,štátny uradník,danovák,fízeľ = nenesie hmotnu zodpovednosť za voloviny čo narobí ide to všetko z našich daní,,,
K tomu autu = mal si šťastie na STK,
Vieš z akými problémamy.sa stretávam,,fízeľ zapísal žene čo mala klasický sedan kategoriu N1 dodávkové vozy z mriežkou,,nič jej nepomáha,žiadne listy.a prosby,,na.STK neprejde lebo nema za zadnými sedadlami mriežku,aj ked ju tam nemá ako dat lebo je to sedan,a osobák nie dodávka,,
Iné = na terénny Nissan zspísali disky z favorita.13 a.na favorit disky z Nissanu 20,,
TP mali vedľa.seba,,a teraz zákon, vraví,,,,
Seat = takýchto absurdít ti možem poskytnuť za plný karton spisov,,
Ten kto pozažíval v dennom živote takéto scény vie o čom píšem,,,
Ľudí prestane behať z dverí do dverí a z 5 právnikov ti da každý inu odpoved,,tak sa na to vytentuješ,,,,
Polícia a prideľovanie TP aj ŠPZ je osobitná kapitola,,
Ked ti na SUV zapíše fízel kokesa z fiata 500 a potom ti povie že je to uradný dokument a.nemože to zmeniť,,
Mesiac dozadu ma prosila známa = danováci jej napakovali milion pokutu že mala.na reg,pokladni 15 čísiel namiesto 16 A udali ju lebo do bločkovej lotérii bloky.neprechádzali,,otvorený obchod mala.3 mesiace,,
Pozrel som sa na to = chybu urobila pracovníčka danového ktorá zabudla dopísať 1číslo,,,no a technik podľa kodu vyrobil pokladnicu,,
Nie aby to danováčke zosobnili,,písali na ministerstvo a.vybavili výnimku na 15 čísiel,,len aby oni zostali čistí,,a takéto odr,,,robia.aj exekutori s.ľudmi,,
Hnus v tomto štáte,,
Seat neuraz sa ale nežiješ v realite,,
Sused volal polišov ked mu ožratí polovníci strieľali do domu,,,došli po 2 Dnoch a.dali mu pokutu,,jemu,,,
V jednej dedine kde boli 500 ročné stromy a botanická záhrada vysadená ešte šľachticmi,pílili veselo bez povolenky volal som fizľov aj tv,,= nezaujíma nás máme tu doravnu nehodu,,,bodka,,,
Zmizla mi susedka s.2 deťmi = nahlásil som = to nie je naša srarosť ani nebola nahlásená a.nevieme kto to je ak bude ju bude hľadat sociálka tak potom,,
Ukradli mi auto ked som bol 2 roky mimo štátu = to nie je trestný čin a je to premlčané = odpoved na kriminálke,,
Mal som škodovu udalosť totálku o polnoci = havarijná poistaka = neuznaná,škoda.26,000 eur,,malo ste volat políciu a.nás,,,hej v zone kde je divočina a na 10 km nemáš signál a bola taká burka že sa mi svah zosypal na auto aj zo stromami,,a všetko som mal zničené,,,= nezaujíma,,klučky v zákonoch sa najdu ked treba plniť,,,atd
Vydalo by to na knihu,
Absurdidant
De Beer vždy ked boli takéto výkyvy na burzách neriašil zlacnenie diamantov,ale aby udržal ich cenu tak ich veselo sypali do mora z jachty nedaleko pobrežia Južnej Afriky,ešte aj dnes sa nájdu v ulovených rybách diamanty čo požeru,,,
Všetko zo všetkým suvisí,,klesla rooa,zlaton= špekulatívne finty burzy pretože nezaberaju sankcie voči RF tak chcu navodiť dojem ako pojde všetko ok,,
Kto može nech si nakupi teraz zlato je vždy investícia,je to jediná komodita spolu s diamantami ktorá nikdy nestráca hodnotu vkladu,,,
Len čo prídu riadne zimy a ľudia začnu robiť vetry koli energiám poletí všetko veeeľmi rýchlo hore,
Rusku sa nepáčia vymyslené sankcie blbovládičiek ,,a čo,,,?,,,
Jechaet v period,,,,,
Seat daľší z praxe,,,
Mladá mamina mala uraz,akurát zostala.s bábom sama,zostala invalidná,chlap samozrejme neplatil,,ak by ho udala tak ju ,,,,,a takých je plno,vyhrážky atd,utek cudzina,,no tak vzala uver,aby prežila kým sa vybehaju urady,nevládala splácať,nemala robotu len invalidné a príjem na deco,dokopy.305,sociálna poisť,može strhávať 2,89,eura,,čiže jej to skončí v roku 2895,,
Po krstnom zdedila lesy aj pozemky s cig,ťarchou,čierne stavby,ponukla to exekutorovi,aby.sa zbavila,dlhov,,
Čo myslíš,,,?,,prijal to,,,?,,
Správna odpoved je tá druhá N,,,,,
Odporúčame