Britská armáda nasadila proti ruským bombardérom stíhačky
milanx
keby si bol v obraze tak by si vedel ze zapad nas ekonomicky nikdy nevyhladoval ani neznicil,to vas mozno ucia teraz v tych demo skolach.
ostatni vedia o com pisem,co bol zakladny kamen konca spravodliveho systemu ktory tu bol a fungoval,
k tej kvalite a kvantite armady a zbrojenia,
nic nevraviace cisla,pretoze nemozes zrovnavat plat ruskeho vojaka z americkym huamburgerom,takisto ceny za ktoru vyrobia tie iste komponenty pre rusov ruske a cinske firmy a pre usa ich zbrojarska lobby a kazdy sa v tom retazci chce nabalit,
poctom vojakov velmi neargumentuj pretoze rusko nema platenych zoldakov takze si zarataj v pripadnom konflikte 180 milionov ozbrojencov na ruskej strane za ktoru pojdu aj starci,zeny,deti,kazdy,pretoze pojdu za rodnu Matku Rus,,nie -Putina. a to nevravim o miliarde cinanov a indov,,
treba trocha vzdelania a vlastneho rozumu potom trebat voloviny,,