Napätie v Donecku rastie. Smerujú tam tanky a neoznačené kamióny s muníciou
Wiliamček
V 68 stačilo na obsadenie ČssR necelé 4 Hodiny a to sme mali prvotriednu bojaschopnu armádu s letectvon,tankami,CO zálohy,,raketové systémy PVO,batérie hufnic a milion 250 tisíc aktívnych vojakov v plnej zbroji,,,
Čo nám zo bolo platné,,,?,,
Kým chlapi v kasárnach otvorili oči zo spánku už stáli na buzerplaci odzbrojení,,
Rusom keby nastupili stačí na sučasnu UA zhruba tiež toľko a bol by kľud,
Jediný kto tam kedy viedol vojnu a začal vojnu bola nacgardaca sukromní žoldáci,až teraz ku koncu pár brancov UA,,
Polož si otázku = prečo UA nedodržuje dohody,,?,
historické suvetia su aj takéto
Kto zaseje vietor,zožne burku,
Nie je podstatné kto hádže kamene,ale kto ich pozbiera a hodí nazad,
Inuitovia = poznáme 101 sposobov ako vyhnať medveda z jaskyne,,ale ani jeden ako ho zahnať naspäť,,
Ruské = my vojnu nezačíname,len ju dokončíme,,
Ešte máš niečo na srdci,,,?,,
Pozor aby si sa toho nedožil aj tu,aj my sme len časovaná nálož s prachom podobná UA,