Seat daľší príklad,,
Čo povieš ked ti nechodia listy na zaplatenie,,,ani splátkové kalendáre,,,?,,,no osobne som čistil staré budy čo sa asanovali teraz v lete a tam som našiel vyhodené nedoručenky poštové obalky na adresy a mená vrátane.sudnych príkazov,,,dal som to tým ľudom ake im to už figu bolo platne ked sa to tam váľalo rok,jeden podnikateľ ma takto naraz 13 exekucií,,,teraz rozmýšľa na ktorý strom sa ide zavesiť ,
Hlavne že máme poriadok v štáte a ty bez viny dokazuj že si poštu nedostal,,,
Pretože to vtedy nosili brigádnici,,,hurá Slowakistan,debilistan,

