Sranda 400
Hm,,a to máme voľno si predstav,sedíme pri krbe a hráme gorotky,,,
Sranda 400
Hm,,a to máme voľno si predstav,sedíme pri krbe a hráme gorotky,,,
Iljusin Antonov aj zlozene Suchoje neboli ani v 2 km na vychode takze ich dali dole s pleca a piekli saslik a lazane dalej drobcek,,,
hej ale neviem tukat celu diagraftiku na klavesnici blbnu mi niektore znamienka a pismena ani pluska nejdu,,
dievka cez den cmukala s nejakym svinstvom nad klavesami a vsetko to lepi...
inak reku sa celkom trafil lebo v Afganistane davali lietadla dusmani dole RPG lenze preto ze nam nalietavalii na bojovy polpost pod 2000 metrov a kopce boli 3500 a triafali ich zhora raketami urcenymi na tanky,,,
fu tam by som chcel trolov vidiet to by bol zazitok..aj umrit by som mohol s usmevom...xi,,,
len daj pozor tankista aby som ti to nepostavil okolo kosiara,,,
bo ti ani tank nepomoze potom...xixi...
ak sa pridas ku stavbe kludne doveziem,,
moj nazor nie je nazorom velkeho brata a poddanych na kopci..
si myslis ze sa budem pchat rusom do,,,alebo,,,
tu ide o ine,tu sme chceli normalny fungujuci stat,ktory by len dalej pokracoval bez ulohy veducej strany KSC
cize bez politickych vplyvov a prave toto sa potentovalo,pretoze teraz je tu 100 x horsia nomenklatura ako vtedy,lenze,,
par ludom pri moci to doslo,uspesne zlikvidovali co sa dalo a kym sme na to prisli uz je pozde
oplakavat co ako,
zacat od nuly a,,zavriet vsetkych co rozkradli stat,,no to by slo...
lenze po dobrom si to neviem predstavit,,
osobne cakam riadny hrmot a revolucie po celej unii len vydrz,,
89 nebolo nic len paskvil a sranda oproti tomu co naozaj pride,,
vybudovat novy stat a zriadenie spravodlive pre vsetkych ludi..to by mal byt ciel,,,
z tejto klavesy nemozem dat velke plus tak to napisem,pekne pravdivo napisane
PLUS
zial ztrestne je to uz len v Rusku..
v EU uz nie
pretoze cele vedenia vlad su prespikovane byvalymi postwehrmachtovymi sukmenovcami..
vrana vrane oko nevykole...
v lete som bural este mam 400 kusov tehal a kvadrov aj nejake hranoly..kto bude ochotny a odvezie na vychodnu hranicu rad prispejem...
len im blbcom nikto nepovedal ze ju stavaju na zlej strane,,tupci,,
neviem o kolko v 89
ale neverim ze moje decko bude mat zivotnu uroven z 89
teraz sa ledva splhame niekde okolo krizovych rokov prvej republiky,,,
dobre sme sa mali a dobre sme to pokaslali,,
ale stale sme frajeri,,,niektori na to maju,,,tak ako vtedy...
kto brani kravicke aby prispela,,
Slovakov do toho uz netahajte,zachranujeme nizkymi platmi vysoku zivotnu uroven krachujucich krajin v eurozone a na nas se..r...u aj vlastni politici..
narodu a pozickam dajte pokoj,
mur okolo Kyjeva a mozu sadelit o co chcu,,
tu sa nebudem hrat na mudreho lebo x kat som videl ako vznikla bitka len tak ze niekto zhodil dlhy strih a hned ho mali za nacka a provokovali ho nielen gestami,,
tot v lete znamy zhodil dlhe vlasy a cigos donho ze nacko a zahajloval,,
znamy kludas mu vyrazil 3 zuby z otocky a bol klud,,
komu nie je zhora dane do hlavy,,,
len konstatujem..
heh hej aj ja som akurat na to myslel..
ked ta niekto skope ako divu svinu tak mas naplast na oko
a ty ked poslel papalasa do....
tak ma stvrt melona na konte
ako je to..
ehm 5 a pol miliona x 400
a este 5 a pol miliona x 12,60
nooo dakto by mal Vianoce vo vladnej garde.
teraz mi volal vodnik co strazi jazero ako sa Kryska vynoril a udajne z ponoirky vystupil a suchou nohou presiel po hladine na breh....
tebe to budem zbytocne pisat.
tu mozem diskutovat s takymi co to zazili v skutocnom zivote a naostro nie ako vy co zo mate na papieri.
reku
predstav si ze nie,pretoze Antonova aj Iljusina z tej vysky v ktorej boli a to boli das dole v pohode RPS kou
povstalci Buky ani tuky nemali,nie to este S300..vies vobec co to je..,,vojenske lietadla im tam ficali do 4 km a tie zlozis raketou co si lepsi chlap odnesie na pleci,
na civila to vsak nestaci,,
tak im ju vyrobime nie,,,len aby sme vyvolali vojnu,,
blbci,,
len pre tvoje info normalna letova hladina je delena a vojenske stroje ju maju danu do 6900 metrov a civilne stroje od 11500 metrov.
on nie je hlupak
on len nevie co je pasovy nakladac....DDDD----
ja VAS VELMI RAD NA JAR POZVEM.LEBO AJ TAK VIEM ZE NIECOHO AKO OSPRAVEDLNENIE SA OD NICH CLOVEK NEDOCKA.
takychto nomadov spolu s Kyjevskou a EU odnozou vratane bieleho slona,, treba jednorazovo zmrazit a odoslat kilometer pod zem v Oklahome a tam nechat hybernovat..
tam nebudu ludstvu skodit,,
Odporúčame