Ja tam mám klbásu ale nie do kapusty,,,
Čo to tlačíš do hlavy,,,?,,
Na tretí pokus žeby BORŠČ,,,,?,,,
mnam zajtra varím dobrý nápad dík,,,,
To máš pravdu mladého chalana som sprevádzal do vojenskej v Budejiciach a to bol invalid mozog ok ale ruky skrutené dozadu od urazu ani prsty neohol,,
Fakt smutná vec ako sa plnili tabuľkové stavy,,
Každá doba má svoje,,,Kryll,,
sklamem ťa synak manuál o puberťákoch ako si ty som založil adcacta,,,
Veľké oči pri sučastnej podurovni školstva nemám,
Takže si nefandi,
Za mojich čias si musel mať povinnu matiku a.2 jazyky plus odbor ktori chceš študovať povinne na mature inak si na dalšie školy mohol zabudnuť,,,
A na výberové gym,ťa vzali ked si mal priemer do 1.3
Inak si mohol ísť na učnovku,
Čo sa týka info cez tv kanály tak je to ehm výraz divnéé,
Z 45 UA aj RF idu len filmové,dokukentárne a hudobné
Z 12 spravodajských ide len Prasačenkova telka.5,
A na tej o Kyjeve ani stopy,Mariuopol,havárky,atd,,
Či sa jedná o náhle zlyhanie naraz nechám na posudenie,
,,,som nevedel že hintam je kamoš s Dežom,,,,
,,,neviem ako je to v 9 ročke,,na strednu som išiel z osmičky,,
Bez komentára 2014,
Demokratické samodosadenie moci v Kyjeve,,zima 2014
Sniperské treningy na námestí v Kyjeve pred dosadením Prasačenkovcov,zima 2014,
Upalovanie Salemských osadníkov v Odesse jar 2014
demokracia na Ukrajine,humanitárna pomoc Donbasu bombami,pomáha garda,,,,jar,leto 2014
strelecké preteky gardistov v Kyjeve,proti vláde,za ktoru dovtedy bojovali ,,,jesen 2014
Faklové pochody Ku Klux klanu v Charkove,,,jesen 2014,
Turecké letectvo humanitne bomarduje kurdov,,jesen 2014,
Ebola víťazne tiahne svetom = blízka buducnosť
Mimo témy turecké letectvo práve bombardovalo
Pozície
KURDOV,
Nato v praxi,,,
Neviem kto ká čerstvé info o bojoch pri hraniciach
Ale pred chvíľou turecké letectvo bombardovalo,,,,
A držte sa
Pizície kurdov,,
Na inom mieste nie pri hranici,,
Nádhera,NATO v praxi,
Bez komentára,
Dežo s gadžom idu po prérii,
Prepadnu ich indiáni,,
Gadžo kukne na Deža a pýta sa,,
Čo budeme robit,,,?,,,,
Dežo = čo ty hovoriť bledá tvár,,,?,,,
Takmer si trafil,,
Zredukovanie ľudstva o 80 % a nastolí sa rovnováha v prírode
Zem si potom sama pomože a poradí,
Padata
Ja viem,,,pravda sa sa ťažko prežuva,,,,
Pane vy ste ožraty,,,
Áno madam,,ale na rozdiel od Vašej šerednej držky mna to do rána prejde,
aj Dežo mal vychodenu základku,,nikomu nevadilo že vyšiel z 1 triedy po 9 rokoch,,,,
A to je chyba rusov že sme nedokázali sprevádzkovať protonové centrum čo oni postavili,,,?,,,
Starích bohov mali ludia v ucte,,
A skoro všetky zvyky ktoré teraz cirkev drží su pozostatkom pohanských čias,,takže cirkev je faloe aspon tá katolícka,,
Nedeľa nie.je a nebola dnom oddychu,vždy ním bola Sobota,
Pálenie sviečok = pohanský zvyk ešte z čias Keltov,
Akisto si uvedom ako je určovaná Veľká noc = každý rok pripadne na iný dátum a den,to je blbosť nikdy sa predtým tak nerobilo az po Vatikánskych konciloch ked prepísali Bibliu na svoj obraz,
pichliač
Rád do teba rýpem, ale,,,
Teraz máš pravdu je to tak,
Celibát je len výmyslom katolíckej cirkvi,,nič iné,,,
Ovečky do kostola,,,
Čo je,,?,,,
Vatikánu došli zadnice,,,?,,,
potrebuju novu krv,,,?,,,
Werty
A ty vrazíš do toho vstupný kapitál,,,?,,
Nie su peniaze v rozpočte,,,,rezerva nie su peniaze to je rezerva,,
Vieš doležitejšie by bolo porobiť v BBSk hlavne cesty pretože po tých tankodromoch sa do miest kde by mohli vzniknuť fabriky a zamestnať ľudí,nikto nebude hrnuť,
Toť nedaleko v hladovej doline postavili 2 nové fabriky,a stoja už 2 roky a nič,,,
Pretože ked tam mal ísť kamion s tovarom tak sa lámali cesty čo neuniesli váhu,,
Pretože od 90 Roku sa len látaju diery a nič poriadne nestavia,,
Ked tu budu fungovať roboty kde ľudia možu dostojne zarobiť nie živoriť bude dost penazí na všetko,
Odporúčame