Cratos 38
Načo si žerieš nervy s ka,,,kt,,uso,,,m a spol,,,?,,
pohrobkovia pohlavárov ktorí aní vtedy ani teraz nemuseli makať tak to ma z príručky,,,t,,u,,pec,,
Cratos 38
Načo si žerieš nervy s ka,,,kt,,uso,,,m a spol,,,?,,
pohrobkovia pohlavárov ktorí aní vtedy ani teraz nemuseli makať tak to ma z príručky,,,t,,u,,pec,,
Rekuhintam a hentam a horetam
Asi tak druhy mesiac sa krvné vzorky dostali aj na Ukrajinu,aj nakazené Ebolou aj vzorky krvi od ľudí čo ju prežili,tam ju pašovali,načo asi,,,?,,písal som o tom,
Ak vieš čo to znamená,tak z tých druhých vzoriek maš hotovu protilátku ktorá sa bez lieku ubránila ebole,takže Rusom stačilo izolovať v labáku dané vzorky,,
Aaale se,,,r,,i,,,e,,,m,na teba zbytočne písať a reagovať na teba,
opytaj sa vlady co robili doteraz nie co sa robi teraz..
takymito ustupkami by to dopracoval tam kde vladne zakony o tom ze sa zlegalizuju cierne stavby tym ze ich dame ciganom len aby sme mali pokoj od EU a neboli ras.
takze toto je to iste,nech poskodime vecsinu za mensinu ale bude pokoj a ticho a zasa si nahrabeme z fondov pre seba a tebe dame omrvinku a budes sa vytesovat aka sme dobra socialna vlada,
ziadne eurofondy,vsetko zmenit zacat uplne inak a naozaj robotou,kto chce nech si to odmaka nie dostane do daru,
po tom ako ma milion ludi exekucie a ludia maju 400 za otrocinu v sikmookych fabrikach tak tych sa kto zastane,,
to je v poriadku,ze miliony makaju a zivoria..
svoje invektivy adresujte na vladu kde rozkradli fondy a peniaze za 25 rokov bacovania,
co tak pozriet sa na to triezvo.
opytat sa zodpovednych co robili doteraz za 25 rokov nie co Kotleba za par mesiacov.
doteraz nepotrebovali nove byvanie,domy.izby ani nezli ci ako...
len teraz zrazu treba a doteraz nic,kde su rozkradnute peniaze na uplne zbytocne projekty ktore boli formou kadejakych skoleni na socialne fondy a blboviny na preskolenie sestriciek za opatrovatelky na uradoch prace ktore potom aj tak u nas nedostali robotu a museli von,
tam isli ine miliony na hluposti ale to nikoho netrapi ze tam sa rozdr...b...a...l..i peniaze.
treba sa zamysliet nad vsetkym nielen hasit co je teraz,
cesta nevedie tym ze budem platat zaplatu ked vedla mam o chvilu raz taku dieru,
treba zmenit vsetko.
presne pochopil si spravne,,
mas hektare rodnej zemi na Zitnom ostrove.cigan ti to zastavia a tebe daju v mociaroch parcelu s takou istou rozlohou,kde si niekto urobi rybnik,ktory mu zlegalizuju a tebe daju a zostane ti velke.....h.....
neviem ci vobec dajaky dochodok budeme mat ja uz o 17 rokov,ani ten mozno nie,
celu noc som debatoval po tomto zakone vahali sme s kolegom.predtym bol za krest.strany papiere sme dali davno,do volieb.tento zakon aj jeho presvedcil ze inak to nejde a ide po 20 rokoch znovu kandidovat za starostu uz bol a viedol si dobre,ja idem za poslanca a obaja s podporou Kotlebu,celu noc sme s nim jednali ako nezavisli.vzdy sme mali cas papier stiahnut,teraz uz nie,
pretoze toto treba zmenit aby nase decka nezili o 20 rokov pod mostom a ciganistan na nasej zemi v domoch od statu nad nimi a rehotal sa im.
tento bol dobry
tiez mi Kotleba vo vsetkom nesedi ale po tomto citani som sa dal presvedcit a idem do volieb,vahanie skoncilo,stale som mal cas stiahnut papiere ale po tomto uz nie,
lebo nase decka budu byvat pod mostom a cigani nad nimi na nasej zemi v domoch od statu.
echoes
smutny to narod a lud jeho ktory uz nevie si urobit ironiu z biedy v ktorej zije,
vsetko berie bazne,smiat sa zabudol,
ked na vazne veci ironiou fas vedenie znat tak hned za kacira budu ta vyhlasovat.
smutno mi je v takom state kde ludskost vytratila sa a mamon silu nadobudol,
preto aj ja nadalej kym ma nestopnu tak ako aj ty
ironicky prznit budem do tych dusi vaznych bo raz otvoria sa im oci navzdy,,,
abo nie,,,
bo krali su nahi,,to len narody nevsimli si to.bo hlavy sklonene maju..
akoby sa sami seba bali v otrockej bazni,co len slovka mimo podoknut,,
ja vsak hesla budem drzat sa
radsej Mor ho.....
a co i len slovom znicis ho-
vzdy lepsie ako zlomenou dusou utrapat sa v dial..
dobru vsetkym dobrym dusiam
... lebo sa vyspovedaju a zasa mozu cely tyzden ohovarat susedov a spravat sa ako skodna zver lebo im bude odpustene,,
skoda dalsich slov,
co povedia pan farar len to je pravda a ,,,,,, brrr,,,,
anton
mily Anton.ja nepotrebujem net ani wiki na vedomosti,
pri nastupe do prace bola moja pozicia special ing technik.
podmienka vedenia bola jednoducha,chces mat miesto hore,,,dobre..ale musis prejst celym vyrobnym procesom aby si vedel a zazil na vlastnej kozi ako funguje vyrobny proces.
takze som makal ako skladnik,potom expedicia do sveta,vyroba specialnej deionizovanej vody 12000 x cistejsej ako destilovana voda ,ktora sluzila na striebrenie zrkadlovych ploch skla, pre specialne ucely,
zasobovac 5 rokov po vsetkych zavodoch v Europe,aj vojenskych podnikoch este za sociku,
a odtial na ,sefa vypoctoveho,kde som mal 1 cloveka a dokazali sme urobit vyplaty pre 1200 ludi,,bez pc ako dnes,zacinalo sa nemeckych zelenych obrazovkach a dierovacich stitkoch,,
no a potom ma vzalo vojsko ako specialistu a tam som sa upisal diablovi na pc programoch v programe obrany PVO Hviezdnych vojnach proti Reaganovi,,
takze to su zivotne skusenosti a tie netom nenahradis,
externe mam geologiu a vesmir
j - man
tieto cisla maju vypovednu hodnotu nasich vladnych tabuliek,,
nic neznamenaju..
ale pis si dalej
nebol som rasista po tohtorocnom lete mam priamu skusenost a aj odpoved,lenivych,prizivnikov,
potomkov indov izolovat za mur,a nechat ich tam medzi sebou si vladnut samich,
alebo sa im poskladat na jednosmerny listok na opusteny ostrov obklopeny minovym polom.
objasnenie v teme o pozemkoch,
taketo nieco mi nepriamo naznacil plukovnik ukr,armady ktory je tu,ze ked to vezmu do ruk stare struktury v armade urobia poriadok,doteraz nezasahovali,sluzili spolu pod sojuzom,takze je v tom vela pravdy,
no a teraz ked zacina bordel v Kyjeve bude zaujimave ako to pojde dalej,
maju bydliska na loziskach ciernych diamantov.platiny.niobu.teluru.arzenu.ortuti.kyani du.
nerasty --- vakcina --- obchod --- pracovna sila,
..prepac ja asi tiez--
...jdu radsi blejt velebnosti,,,,,,
poviem to priamo neverim ze ich zostalo aspon 5 percent,
znamy zlikvidoval porasty drevin a 3 stodoly 100 kubikov bukoveho a duboveho dreva,
potreboval sa toho zbavit zadarmo,,,lebo potreboval vycistit parcelu,oslovil ma ci o niekom neviem kto potrebuje,
ako blbec som isiel do osady,,to ma napadlo ako prve,,
...jaaaj panko sak je este leto drevo nepotrebujeme,,ale keby ste ho popilili na klatiky a dovezli tak ho vezmeme...
no a este mi niekto bude tvrdit ze nie u lenivi ako vsi..doteraz tam mam este 50 kubikov dreva,,,
neurazte sa pani indiani ale s takouto lenivostou som sa za sociku nestretol aj ked uz vtedy vedeli vyuzit kazdy system ale teraz ho doviedli do dokonalosti vdaka nasim mnou nevolenym blbcom.
nech si ich pani ministri natrepu okolo hradu a potom robia zakony,Kamzik je prazdny mozu im dat parcely a budu vediet co je to za haved.
no nasral som sa riadne,,,ked uz zadarmo a este ti toto povedia,,,mat vtedy kver co mamn doma v trezore neviem ci nie som uz v spravach,,
KYJEV
aktualne
garda z vychodu vyzbrojena je pred Prasacenkovym palacom a zacina to,vzbura,protesty teraz sa pohli,
aktualne to davaju tv nezavisle,
atak proti vlade tisicky gardistov..
este bude sranda...
KYJEV
teraz
Prasacenko bude mat co robit sam so sebou,garda vyzbrojea na namesti sa pohla proti nemu,su tam strety a protesty tisicky gardistvov z vychodu su pre jeho palacom.
sranda zacina,
teraz priame vstupy nezavislych tv,
KYJEV
vzbura vojakov na namesti,teraz sa to rozbieha,a su aj ozbrojeni,RF24,KrymTV,RiaNovosti.
narodna garda tisicky vojakov.protesty pred palacom,,,
bude sranda,,garda sa pohla proti Prasacenkovi,
Odporúčame