TAKÝ,,,
kua to je hrubica jak trubica,,,
Klepáč nie je vo vláde,,,to bolo dobré,,,
Daj si jeho minulosť a komu lízal G,,,u ľ,,k y,,,
Ok inak
Akí odborníci takí štát,
Na Usuri ich bolo 15,000,
v dalších 3 subežných konfliktoch po 10,000,
Kapudrant
Problém nie je v rusoch,opýtaj sa prečo sa len mlelo pántom a nepostavilo sa Nabucco,a iné vetvy ktoré mali byť už 10 rokov hotové a mali obisť Ukrajinu,komu taký stav vyhovoval,,Rusko stavať chcelo,,
Nejde len o Čínu rury sa ťahaju aj do Indie,Južnej Korei,Japonska aj s ropovodnými,potom bude nasledovať Vietnam,Makajzie ,juh Ázie,
Dovod jednoduchý = tam su buduce.svetové trhy a odbyt,tam je polovica ludí celého sveta,
Na nás sa budu už len pozerať možno sucitne ako my dnes na.Afriku,,
Čo sa týka energií,,Slovensko by nebolo odkázané tak ako dnes keby malo vlastnu politiku tá žiaľ skončila strčením sa do trubice cudzím análnikom,
Náhrady v podobe energií je dosť
Slnko svieti, ked nesvieti Vietor fuka,ked nefuka Voda tečie,ked netečie Jadro rozsvieti energiu,,
Ložiská jadra máme najviac v strednej Europe,,
Dáávno sa tu mali stavať elektrárne a odľahlo by z objemu plynu,
Aký veliteľ taký štát,
Dusor
hej lenže si zabudol na dosť podstatné veci,kým by sa vyučili baníci,nanovo postavili kolajnice,zostrojili vlaky do baní,urobili šachty výstuže,,vyrobili ťažobné stroje,geologický prieskum,prešlo schvaľovanie referendom podľa nového banského zákona to musia odklepnuť ľudia,,,,atd,,,
Tak už nebude existovať ani EU,,,,
Plyn zo západu čo sa sem tlačí je na 90 % ruský,,,robiť rozbor molekul asi nikto nebude,
Logicky západné krajiny spotrebuvaju takmer celu Norsku ťažbu zvyšnýchv10 % ,tečie ako reverz,
Ruský ide severnou vetvou 2 prudmi Bieloruskom cez poliakov,do Nemecka,,a odtiaľ nazad k nám,
Tiež čísla závislosti Europy su zavádzajuce,pretože je to priemer,lenže juh a juhozápad Eu nemá ani 10% spotrebu,nakolko tam nevedia čo je dlhá zima a plynom varia,kuria minimálne,
Naproti tomu východné krajiny a balkán su takmer 100 % odkázané na všetky suroviny z Ruska,
Lenže to saských veľmožov EU nezaujíma,
Ešteže vieme jadrové palivo doviest lietadlami do atomiek,aby aspon elektrina pre ľudí bola,
dobré vtipy,,
Či bude dosť plynu záleží od zimy aká bude,,,
A takýchto idiotov živíte vo vláde ľudia sa preberte konečne,,,,
Nooo
Je začiatok tisícročia
Ako vidno začína sa nám geopoliticky poriadne prepisovať mapa sveta,,
Prvý budu posledný a posledný prvý,,,žeby sa kalila oceľ,,,?,,,
Veru asi tak,
Šikovní slováci v Anglicku dostali miliony na vlastné labáky a výskum genetiky,
Další dostali miliony na študium jadrovej fuzie v Lyone,
Atd,
Čo tak mať tie mozgy doma a dať im tie miliony tu,,,?,,
potom ich výskum zužitkuju tí čo ich podporili a my.si to kupime každodene ako hotový produkt made in west Eu ani nevediac že to vymysleli naše mozgy,
Znalec
No,,,nie si bohvieaký znalec ked nevieš že
Politik sa nevie hanbiť politik znamená 5 bodov na P,,
Žiaľ nemožem to interpretovať lebo ma rýchlo pošlu strašiť na dovolenku z vlákna,
Ale zaiste si domyslíš,
Vláda potrebuje hlasy do volieb a vedcov je veeelmi malinko,,
Načo nám je veda,,?,,ved nám je dobre kým tu bude bieda a poslušnosť,,
Asi také heslo by si mali dať na budovu na kopci,
ONO keby sa dodržalo čo je na papieri tak je kľud,
Garda mala dávno zložiť zbrane a odpochodovať na západ,,
Lenže problém je ten že okrem ukrajincov je tam plno poliakov a žoldákov z celého sveta,a to je ich pruser,,
To by ešte ustáli ale odhaliť že je tam pár desiatok amíckych afrikáncov čiernych ako brikety s M16
Tak to by už neuhrali do autu, že su to ukrajinskí baníci,,ešte zhruba 30 čiernych marinakov je pri Charkove na ubytovni,linky su na inom vlákne ak ich nechali,
Z 300 členého batalionu zostala stovka,,no ešte par dní a pokapu od hladu alebo začnu žrať vlastných čo by nebolo prvý krát,,
Čo čakali ?,doteraz zabíjali deti a bezvládnych ľudí,, žiadne zľutovanie,,
Včera večer v okoli Mariupola 8 km intenzívna 20 minutová straľba z Gradov a mínometov,zasiahnutých bolo 16 domov črepinami a.5 Naplno zrovnaných zo zemou,,
V tých boli gardisti s ťažkými zbranami vo dvoroch,tanky a hufnice,
Pýtali sa ľudí na ulici či nie su obete medzi civilmi = nie zneli odpovede, pred strelbou nás povstalci upozornili kam budu páliť tak sme odišli na druhu stranu dediny,
Ohľadne toho pohybu prý hranici = je dosť smutné že si americké satelity zamienaju zber kukurice kombajnami z presunmi tankov,v Rostovskej oblasti,
Potom sa niekto divý že Ruská generalita si robí doslova srandu z "inteligencie" na tom vyspelom západe
Zber ešte boli natočiť aj sukromné tv zo Španielska a novinárka sedela vedľa šoféra,,potom si robili v esperante srandy z amíkov,večer na Esp tv 4 kanál
Veru tak dvojčatká si usáci zložili sami pomocou vyrobených a zaplatených ľudí,,
Bez priamej pomoci Pentagonu,a NORADU je také niečo len v ríši filmovej fantázie,
Ten kto chce pravdu si najde,
To máš pravdu pichliač,,,
Ešte k nim prirátaj tých 800 tisíc čo museli ujsť pred vraždením do Ruska,,
Ak nevieš ono su to všetko rusi,
Tak ako tu keby niekto začal zabíjať moravákov aj tí by ušli k nám a do Čiech,,
Potom by sa vrátili aj s čechmi a slovákmi a boli by podľa teba čo,,,?,,,
Neda,maju to tak dané tak aj píšu,
Škoda sa vzrušovať,už v noci bola diskusia na a Rftv,okolo sankcii a obchodu,kde ruskí ekonomovia jasne naznačili že či už EU alebo Ukrajina svojimi krokmi speje k samoizolácii a uplnom vazalstve na Usa na čo doplatia jedine chudobní ľudia vo východných krajinách,a na balkáne,nakoľko ich štát ekonomicky zruinuje danami a cenami za energie,
Ved aj u nás ešte žiju ľudia čo zažili zabíjanie banderovcov ked sa snažili prejsť na západ,,
Škoda že čs filmy o tých skutkoch zostali v trezoroch a nepušťaju sa ako povinné učivo,
Kto nevie nič o vlastnej minulosti prežije ju nanovo a oveľa krutejšie,,,
Najväčšia chyba rusov bola že nevyčistili tu pliagu po koren,
Teraz nám burina narastá nanovo všade,
ja som sa dosmial v Prachaticiach ked nám dali den volna zbehli sme na pivká,,
Balíme fešné kočky a to frajerky oficierov ,ked sa tí začali hrnuť dverami tak mi hajzeloknom do dvora medzi sliepky a na ulici ovešaní samím perím,,,jak indiáni,,,,
Dalekoodbratislavy +++
mne odpustil 60,,,
Ked som po roku zduchol za frajerkou bez opušťáku a dotrepal som sa po 4 dnoch rovno na hranicu v plnej zbroji,skoro ho šľak trafil,musel služiť za mna tie dni inak by ho neboli povýšili na nadporučíka,,,
Osolil mi to potom,,,jajaj,,ááále to su tie spomienky,
Vidím to systematické budovanie záloh po 20 rokoch hlavne na cestách,,
Kedysi si musel prejsť 2 rokmi tvrdej makačky za volantom nákladiaku,BVP,tanku,atd kým ťa potom pustili na ceste do kamiona a autobusu,,
Vidno dnes tých rýchlokvasených šoférov čo robia s 40 Tonovými tirákmi po cestách,
Leo sk
Tak teba potom kam strčili cez vojnu,,,?,,
žeby si za dobré správanie vyfasoval Sabinov,,?,,,
Odporúčame