Anton
A čo ti vadí na ruských vojakoch,,?,,po nich ostalo kusisko roboty,ono totiž museli makať aj na stavbách nie sa vyvaľovať večer po baroch,na jar orali a na jesen zbierali urodu,ale ty o tom vieš asi viac si odborník,,,
Anton
A čo ti vadí na ruských vojakoch,,?,,po nich ostalo kusisko roboty,ono totiž museli makať aj na stavbách nie sa vyvaľovať večer po baroch,na jar orali a na jesen zbierali urodu,ale ty o tom vieš asi viac si odborník,,,
Nechcem provokovať ale toto je skvelý príklad evolučnej téorie pospiatky v praxi,
Veľkomešťania postupne hlupnu,čím lepšia technika tým menej rozumu,dokázať zabludiť v meste kde nevedia čo je les je tiež umenie,
Populácia hlupne žiaľ umerne rýchlo k technike okolo seba,
Velikán práve nebol ale Baroni zostanu navždy spojený s jeho menom,,,
A treba mu dať pokoj nie dohadovať sa okolo neho.
Volič Smer u nemusí byť len hlupák,stačí dochodca,,smola je že 1,5 miliona dochodcov verí vždy pred voľbami tým istým kecom,až na výnimky ale to je iba zlomok percenta z tej masy,
Veru je to tak,,prachy delaj človeka,,,mäsiar,,,
Anti = ty s tým máš vlastnu skusenosť že tak píšeš,,,?,,,
Vyskušaj potom sa ozvy o Lc,
Možno hej ak hľadaju pod snehom aj indiánov tak sa nabehaju,,,,
Kastmar = nechcem ti do toho kecať ale potom nie si skutočný vodič,
Zážitokbz jazdy je ked si z 5 hodím do 3 a predbehnem na okreske kamion ,,
Automatika,,nie dakuje, nie nechcem ani darovanu,,,vyskušal som skoro som sa zahlušil pri predbiehaní,kým si to rozmyslelo čo to má urobiť už som kusel brzdiť v protismere,,,
A to bolo nové auto,,,,,fuj,,,,hnusný zážitok,,,
V starej klasike si to podradím kedy ja potrebujem a nečakám na počítač,,,
Pichliačik 75 % arabských vrtov vlastnia rusi s čínanmi tak sa ukľudni a dýchaj z hlboka,,,
++
Tak ako sme sa nazdali že usacke chlasty su lepšie,skusili a vrátili k starému osvedčenému,stoličnému,,,
Diverzifikovali sme nazad,,
Takto to urobia štáty samostatne bez Bruselských kecaníc a bude kľud,aj s inými surovinami,
IS maju navrch z predaja ropy si prefinancovali nákup techniky.a teraz maju zrazu silnejšiu armádu ako 2 štáty okolo,hark by zasa kecal že tam iba behaju staré T72 a 64 no dakujem pekne keby stál na druhej strane len s AK,,otázka však stojí = komu predávalu ropu a predávaju a z toho financuju vojnu aj bunky po svete,,?,,
dalšia vec je že teroristické bunky sa nedaju zlikvidovať,nikdy,žiadna nebude posledná ked sa rozlezu po Europe,,
Toti nám bolo treba,,
Krásne Vianočné darčeky od vojen po vírus,
Celu vec okolokurdov vysvetlil minule priamo kurd v rtvs,je to ako určitá hierarchia rodových klanov,tie najstaršie najbohatšie su usadené vTurecku,Syrii a Iraku,a grupuju svoju nadradenosť nad ostatnými rodmi,čiže naozaj na bežných ľudí ktorí neprináležia k ich rodovému klanu zvysoka,,,,,
Defacto tichá genocída nadradenosti po celé stáročia,
NATO na Rusko kašle len pred ľudmi,
V Afganistane 85 % vojenskej logistiky a bojových systémov zaisťuje Rusko,bez ich lietadiel a vrtulnikov by dávno amíkov rozprášili,stačí si nalistovať tabulku NATO kde su zverejnené počty strojov,
Americké im tam od prachu padali tak kupuju nazad osvedčené ruské,
Zo 100 Lietadiel je.85 ruskej výroby ,
Koalícia USA Rusko,,,?,,iná vlada v bielom stane a bolo by to možné,inak toto prepukne do náboženských vojen,
A tu je Turecko v ohni,je to islamský štát a je v NATO,,ako sa zachová,,,?,,
vid Cyprus,,,
Kmenové vojny v Afrike,masaker v mestách,žiadna prechádzka,len je to mimo EU takže sa tým nikto nevzrušuje,
800 tisíc zavraždených civilistov,
Oprava = Kurdov,,,
Kašlu na nich,,keby mali zásoby nerastov to by bola iná pesnička,,,
Tak ako Afganistan,preto tam amíci zostávaju vlani sa im podarilo objaviť nové nerastné ložiská surovín,takže 15 rokov nevrtali zbytočne,,
Politika má svoj princíp života,kde nič nie je tam berie smrť,kde niečo je tam je NATO,a tiež rozdáva zubatu,
Kučdov je cez 22 milionov za svoj štát bojuju márne už stovky rokov,každý na nich kašle od OSN až po OBSE,,
NATO = z utokmi sa mozu ísť,,,,proti plnohodnotne vyzbrojenej armáde je to platné ako prd vo vetre,
Ked triafaju civilistov vtedy su č1, ked maju trafiť tank tak tam "omylom" zhodia muníciu a zbrane určené pre Kurdov,,,
Líbijcom to došlo teraz do čoho spadli,
Ale toto sa týka viacerých štátov,ale minulosť už nevrátia,
Sranda je že 200 ruských dostojníkov a vojakov už malo skušky a tréning na Mistrály,,
Ja osobne beriem tých komunistov odkundesov,,
Oproti dnešným komunistickým demokratom boli amatéri v 10 cenovej na dedine,,,
Ono odborníci nám chýbaju odvtedy ako chceli mať všetci z decka ekonoma,sudcu,managera,advokáta,policajta,,
Koni ec nastal zánikom odborných škol,remeslá skončili,ked som teraz počul ako velebí minister čo treba robiť tak som rozmýšľal či mladým povedia že iba znovu robia to čo tu 45 r, za socíku fungovalo = otvárať remeselné odbory,o tom že nie je povinná matika a žiak može isť na výšku mi rýchlo došlo ked začali padať mosty na duaľnici,akých tu máme rýchlokvasných inžinierov "odborníkov",,,
Škola je odrazom spoločnosti a štátu a tu sa nemáme čím chváliť,,,z roka na rok hlupejší,,žiaľ,,,
Zabuda sa aj na to že sa dodávky uzatváraju na dlhé obdobie s určitým celkovým objemom,nikde nie je napísané že to nedodám ale nemusím ak mám technické problémy dodať objem v zime ale dobehnem objem behom leta,zmluvu neporuším,celkový objem dodám,
Kedže na mna uvalujete vymyslené sankcie mám technické problémy ktorým sa nedalo zabrániť a jedným z nich je nevyhlásená vojna u suseda na ktoru každý v OSN kašlal,,,
Odporúčame